Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

widze że jak o duuupach nie gadacie to wam tematów brakuje :gwizdanie:

dobry wieczor Łódz :wink4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

widze że jak o duuupach nie gadacie to wam tematów brakuje :gwizdanie:

dobry wieczor Łódz :wink4:

Siema Kraków :hi:

No to pogadajmy o pogodzie... :polew:

Chyba, że wolisz o d*pach :naughty:

Opublikowano

:hi:

zarówno pogoda dzisiaj :naughty: jak i d*py :naughty: są fajne :cool1: :cool1: :gwizdanie: :gwizdanie: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 22:36_________________________________________________Sorki :notworthy: d*py są zawsze fajne :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

wole o d*pach chodz moja chora leży w łóżku :confused4:[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 22:37_________________________________________________czesc Mario :tongue4:

Opublikowano

tomek881025 nie czaj się, my nie gryziemy :naughty: :naughty: :naughty:

Zapraszamy do dyskusji o temacie nr. 1 czyli d*pach :D

Aha, sorry, temat numer 1 to AUDI, dupeczki to oczywiście temat nr. 2 ;)

Opublikowano

Ale d*py W Audi to już gorący temat :kox:

Opublikowano

Ale d*py W Audi to już gorący temat :kox:

Uuuu, to pojechałaś, Siostro :naughty:

Ale masz 100% racji: połączenie Audi+fajna dupeczka to najlepsze, co może byc połączone :naughty:

Opublikowano

Ale d*py W Audi to już gorący temat :kox:

very very very hot :naughty: :naughty: :naughty: pppppppppssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

Opublikowano

Ale masz 100% racji: połączenie Audi+fajna dupeczka to najlepsze, co może byc połączone :naughty

czyli ja!!!!!!!!!!!

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ale masz 100% racji: połączenie Audi+fajna dupeczka to najlepsze, co może byc połączone :naughty

czyli ja!!!!!!!!!!!

:polew: :polew: :polew:

No wiesz, nie widziałem, nie wypowiadam się... :gwizdanie:

Znaczy się Audi widziałem - każdy model, chodziło o tę "fajną dupeczkę"... :naughty:

Opublikowano

wole o d*pach chodz moja chora leży w łóżku :confused4:[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 22:37_________________________________________________czesc Mario :tongue4:

czyżby Czyżyk :mysli: czyli Michał :mysli::polew:

:hi: bo jak Ania to w tym wypadku nie powinna być d*pa leży w łóżku lecz d*p :wink4:

Opublikowano

ja chora jak cholera ale chociaż humor mi dopisuje :wink4:

był listonosz?????? :mysli:[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 22:45_________________________________________________my sobie na konta nie wchodzimy jak WY :gwizdanie:

Opublikowano

ja chora jak cholera ale chociaż humor mi dopisuje :wink4:

był listonosz?????? :mysli:[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 22:45_________________________________________________my sobie na konta nie wchodzimy jak WY :gwizdanie:

listonosz był :confused4: :confused4: same rachunki przyniósł dziad :wallbash: :wallbash:

my na swoje też nie wchodzimy - przynajmniej ja na Kasi a czy ona na moje to :no: :no: :no:

Opublikowano

a ja Ci list wysłałam i pewnie Poczta Polska go zgubiła ;(

Opublikowano

a ja Ci list wysłałam i pewnie Poczta Polska go zgubiła ;(

:pociesz: :pociesz: :pociesz: może jeszcze dojdzie :wink4: :wink4:

Jak tam Misiek tj. Michał :wink4:

Opublikowano

Masz telefon :gwizdanie:

To sobie zadzwoń i się zapytaj :tongue4:

jedziemy w piątek do Szwecji :dance2:

Opublikowano

Masz telefon :gwizdanie:

To sobie zadzwoń i się zapytaj :tongue4:

jedziemy w piątek do Szwecji :dance2:

wyczuwam opryskliwość w twoim głosie :bicz3: :bicz3: albo mi się wydaje :wink4:

Opublikowano

no co ty :gwizdanie:

ok nie będe już złośliwa, ide spać :wink4:

dobrej nocki :evil:

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi: no i masz na chwilke mnie nei bylo i juz 2 strony :wallbash::kox::naughty::decayed:
Opublikowano

nie czaje się:) komputer jest cały czas włączony przez co ja jestem zalogowany:) a ja pracuje w tym czasie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.