Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

osobiscie wole niedziele bo w piatek wyjezdzam do warszawy i wracam kolo poludnia w niedziele

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

postaramy się być za tydzień :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

od miśka dla Kimiego:

Vettel górą :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

To ma być jakiś dowcip? :disgust:

Opublikowano

nie nie porostu stawiał na niego przed tym wyścigiem i obstawiał też mistrzostwo :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano
:hi: z wieczora
Opublikowano

nie nie porostu stawiał na niego przed tym wyścigiem i obstawiał też mistrzostwo :good: :good: :good: :good: :good:

Ja stawiałem na Alonso :disgust:

Dla mnie była to klęska Scuderii Ferrari. :smutas:

Opublikowano

:hi: z wieczora

może być :hi:

Opublikowano

Paaaaaaaaaaaa

przekazuję pałeczkę miśkowi :wink4:

Opublikowano

:hi: z wieczora

Aloha :hi:[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 22:31_________________________________________________

Paaaaaaaaaaaa

przekazuję pałeczkę miśkowi :wink4:

:papa:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

widze że sopcik był :naughty:

Opublikowano

Dobra, kto PYKA? [br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 22:34_________________________________________________

widze że sopcik był :naughty:

A był ;)

Opublikowano

nie nie porostu stawiał na niego przed tym wyścigiem i obstawiał też mistrzostwo :good: :good: :good: :good: :good:

Ja stawiałem na Alonso :disgust:

Dla mnie była to klęska Scuderii Ferrari. :smutas:

myślę że wiekszość obstawiała Ferrari - a nie da się ukryć że klęska była ;( ;( , ja osobiście trzymałem kciuki za Vettela chyba od września co do mistrzostwa i udało się :wink4:

:wallbash: szkoda, że nie obstawiłem tego na zakładach :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

:hi:

Seba co dzisiaj serwujesz :tongue4:

Opublikowano

Dobra, kto PYKA? [br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 22:34_________________________________________________

widze że sopcik był :naughty:

A był ;)

Kimi ja Pykam - tak jeszcze spytam delikatnie :baseball: foty kolega ci przesłał :baseball:

Opublikowano

Dobra, kto PYKA? [br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 22:34_________________________________________________

widze że sopcik był :naughty:

A był ;)

no my mielismy weekendowego spota :drunk: i troszkę słaba jeszcze jestem :gwizdanie:

Opublikowano

cholerka my też musimy zrobić jakiegoś spota weekendowo/wojewódzkiego :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Seba co dzisiaj serwujesz :tongue4:

dzisiaj tylko woda :/

slaba jestes ?? tak sie poniszczylam ?? :)

wlasnie Kimi gdzie sa zdjecia[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 22:40_________________________________________________??????????????????????? :decayed::naughty:

Opublikowano

Kimi spójrz na długoterminową :naughty: może za tydzień coś wymyślimy :mysli: :mysli:

Opublikowano

KIMI laska z fb .... zakochalem sie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.