Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

hehhe juz myslalem ze sie tam ladnie zabiasz z kolezankami ktorych jeszcze nie poznalismy :P

Co Ty się tak napaliłeś na te moje koleżanki? :cool1:

oj tam napaliles odrazu ... pozatym nie tylko ja :P

A kto jeszcze ? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

dzentelmeni nie pruja sie na prawo i lewo :P :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 15:03_________________________________________________no juz juz nie obrazaj sie dziubus :D:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzentelmeni nie pruja sie na prawo i lewo :P :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 15:03_________________________________________________no juz juz nie obrazaj sie dziubus :D:kox:

Się nie obrażam wcale :gwizdanie:

Ja PRACUJĘ :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhehe a ja zakrecam na kwadrat a jutro bede wstawial zdjecia z planu bo mi tu pod robota snieg sypia hehehehe jakies zimowe scenerie beda krecic :) takze bedziecie na bierzaca :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam:) juz jutro odbieram swoje autko :) nareszcie bo dwa miesiace tramwajami to idzie dostac cholery a zeby jeszcze punktualnie przyjezdzaly to pol biedy ale jezdza jak chca

No, to widzimy się na następnym spocie chyba, co? :naughty:

hhehe a ja zakrecam na kwadrat a jutro bede wstawial zdjecia z planu bo mi tu pod robota snieg sypia hehehehe jakies zimowe scenerie beda krecic :) takze bedziecie na bierzaca :P

A jaki film kręcą ? O misiach polarnych ? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam:) juz jutro odbieram swoje autko :) nareszcie bo dwa miesiace tramwajami to idzie dostac cholery a zeby jeszcze punktualnie przyjezdzaly to pol biedy ale jezdza jak chca

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: Kimi mówiłem że w najbliższą sobotę lub niedzielę będzie nas więcej :wink4: no mówiłem :wink4:

[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 16:37_________________________________________________wiem wiem :gwizdanie: zaraz powiesz że prorok cy cuś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam:) juz jutro odbieram swoje autko :) nareszcie bo dwa miesiace tramwajami to idzie dostac cholery a zeby jeszcze punktualnie przyjezdzaly to pol biedy ale jezdza jak chca

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: Kimi mówiłem że w najbliższą sobotę lub niedzielę będzie nas więcej :wink4: no mówiłem :wink4:

[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 16:37_________________________________________________wiem wiem :gwizdanie: zaraz powiesz że prorok cy cuś :decayed:

Nie, nie, ja tylko czekam na obiecane dupeczki, zobaczymy, jak się wywiążesz :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mozliwa jest niedziela na spot bo w sobote jestem w warszawie i nie moge przyjechac niestety

Tomek nie stresuj się - monitoruj forum na pewno będzie gitez majonez :good: w najgorszym przypadku zrobimy w sobotę i w niedzielę :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko spoko sledze w miare na bierzaco ale jak mam do przeczytania z 5 stron to mi sie nie chce i czytam 2

No to nie jesteś na bieżąco :D

do tej pory potwierdziły dwie :good: ale mamy jeszcze cały tydzień :naughty: :naughty:

Jaja sobie ze mnie robisz ? :blink:

[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 16:53_________________________________________________

Dobra, godzina 17, staropolskim zwyczajem - zawijam na kwadrat :papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko spoko sledze w miare na bierzaco ale jak mam do przeczytania z 5 stron to mi sie nie chce i czytam 2

No to nie jesteś na bieżąco :D

do tej pory potwierdziły dwie :good: ale mamy jeszcze cały tydzień :naughty: :naughty:

Jaja sobie ze mnie robisz ? :blink:

[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 16:53_________________________________________________

Dobra, godzina 17, staropolskim zwyczajem - zawijam na kwadrat :papa:

:no: :no: :no: mam potwierdzenie od dwóch dupeczek ale ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko spoko sledze w miare na bierzaco ale jak mam do przeczytania z 5 stron to mi sie nie chce i czytam 2

No to nie jesteś na bieżąco :D

do tej pory potwierdziły dwie :good: ale mamy jeszcze cały tydzień :naughty: :naughty:

Jaja sobie ze mnie robisz ? :blink:

[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 16:53_________________________________________________

Dobra, godzina 17, staropolskim zwyczajem - zawijam na kwadrat :papa:

:no: :no: :no: mam potwierdzenie od dwóch dupeczek ale ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :wink4:

No ta, "ciiiii", bo akurat Kasia tego nie przeczyta.... :gwizdanie:[br]_________________________________________________

chriss, co wyszło z tym Twoim autem? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chriss, co wyszło z tym Twoim autem? :mysli:

a no nie ciekawie,nowe wydatki czekają :confused4:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 18:45_________________________________________________oberwana tuleja tylnej belki,oberwana tuleja jednego z wahaczy,i coś stuka w maglownicy :strzal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chriss, co wyszło z tym Twoim autem? :mysli:

a no nie ciekawie,nowe wydatki czekają :confused4:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 18:45_________________________________________________oberwana tuleja tylnej belki,oberwana tuleja jednego z wahaczy,i coś stuka w maglownicy :strzal:

Czyli wpierdzieliłeś się tyłem też :wallbash:

Lipa.

Słuchaj, jadę dzisiaj do tych moich mechaniorów - chcesz, to pogadam.

Na pewno nie zedrą z Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeżeli chodzi o sprawdzenie geometrii to zonk :wallbash:

stanęło na próbie odkręceniu końcówek,ale brakło czasu na dalszą walkę :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeżeli o sprawdzenie geometrii to zonk :wallbash:

stanęło na próbie odkręceniu końcówek,ale brakło czasu na dalszą walkę :disgust:

To mam gadać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...