Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja chce zobaczyc cycki :rant: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:slina:

Ale sucz...[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 19:44_________________________________________________

To teraz cos ode mnie ;)

http://www.muacks.com/diana-ladonna/diana-ladonna10.jpg

Opublikowano

Siema klubowicze :notworthy:

Tak przeglądam sobie posty i nie mogę znaleźć gdzie i kiedy jest teraz jakiś spocik w łódzkim??

Nie ukrywam ale jestem nowy i jeszcze nie byłem na żadnym zlocie. Pozdro :hi:

Opublikowano

pomozcie i zaglosujcie na karoline owczarz :D Karolina Owczarz http://www.uski.edu.pl/?page=ankieta&sid=7&odk=90&str=3 (numer strony moze sie zmieniac!!) [br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 19:11_________________________________________________to jest moja :) kolezanka :P:D :D :D

nie za młoda dla Ciebie :mysli:

Opublikowano

Siema klubowicze :notworthy:

Tak przeglądam sobie posty i nie mogę znaleźć gdzie i kiedy jest teraz jakiś spocik w łódzkim??

Nie ukrywam ale jestem nowy i jeszcze nie byłem na żadnym zlocie. Pozdro :hi:

Siema :wink4: najprawdopodobniej Sobota lub Niedziela o godz. ok. nie wiadomo - kontroluj sytuację :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 20:05_________________________________________________Tak w ogóle to :hi: Mariusz vel Misiek - Miło mi.

Opublikowano

pomozcie i zaglosujcie na karoline owczarz :D Karolina Owczarz http://www.uski.edu.pl/?page=ankieta&sid=7&odk=90&str=3 (numer strony moze sie zmieniac!!) [br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 19:11_________________________________________________to jest moja :) kolezanka :P:D :D :D

nie za młoda dla Ciebie :mysli:

nie zdała do następnej klasy kilka razy :polew:

Opublikowano

buhahaha :good:

a na poważnie to czy filtr cząsteczek stałych to jest coś jak katalizator???

Opublikowano

Oki dzięki wielkie sebek jestem :polew: pozdro :hi:

Opublikowano

buhahaha :good:

a na poważnie to czy filtr cząsteczek stałych to jest coś jak katalizator???

tak

Opublikowano

Siema klubowicze :notworthy:

Tak przeglądam sobie posty i nie mogę znaleźć gdzie i kiedy jest teraz jakiś spocik w łódzkim??

Nie ukrywam ale jestem nowy i jeszcze nie byłem na żadnym zlocie. Pozdro :hi:

Witamy nowego kolegę :D

Rafał, miło mi.

Widzę, że następny ADR :D

Co do spotów - to jak Misiek napisał - śledź wątek na bieżąco :D

Ale genralnie - soboty lub niedziele w godzinach popołudniowych.

[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 20:19_________________________________________________

Siema Mario, tak w ogóle :D

Opublikowano

noj masz, jak nie bartki to sebastiany :wallbash: jak tu was wszystkich spamiętać ?

mimo wszystko :polew: kachna jestem (żonka miśka) :tongue4:

Opublikowano

noj masz, jak nie bartki to sebastiany :wallbash: jak tu was wszystkich spamiętać ?

mimo wszystko :polew: kachna jestem (żonka miśka) :tongue4:

Czyli...

Żona Miśka to Misia ?

:laghing2:

Opublikowano

Oki dzięki wielkie sebek jestem :polew: pozdro :hi:

:siema:

Opublikowano

sebek89 poczytał trochę, zobaczył, z kim ma do czynienia i po angielsku opuścił towarzystwo :polew:

Opublikowano

wystraszyli kolegę :bicz3:

Opublikowano

wystraszyli kolegę :bicz3:

No wiesz, poczytał, jak łoimy co wieczór, ciagle tylko d*py i d*py, nic o Audi - i zwątpił :D

Opublikowano

trochę się nie dziwię, chciał przyjechać chłopak na spota a tu d*pa, nic konkretnego się nie dowiedział :confused4:

Opublikowano

a własnie, chriss, może Cię pocieszę, ale to napierdalanie u mnie z tyłu, bo dzisiaj trochę sobie na ten temat poczytałem - to też może być tuleja tylnej belki :D

Więc jak coś, to będziemy razem wymieniać :D

Jutro jadę do chłopaków na resztę drobiazgów w moim, w czwartek jadę pomóc im przy jakims Seacie Toledo, to zobaczymy, jak to wygląda i z czym to się je :D[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 20:49_________________________________________________

trochę się nie dziwię, chciał przyjechać chłopak na spota a tu pupa, nic konkretnego się nie dowiedział :confused4:

Przecież napisaliśmy mu, kiedy i co :blink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.