Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aloha, DeeJay :papa:[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 11:24_________________________________________________

Magdaleno, piesek jest przecudowny :D

jak nie przestanie lać po chałupie to masz go pod choinkę :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Aloha, DeeJay :papa:[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 11:24_________________________________________________

Magdaleno, piesek jest przecudowny :D

jak nie przestanie lać po chałupie to masz go pod choinkę :polew:

:polew:

Opublikowano

DSC04393.jpg

DSC05193.jpg

DSC05218zzz.jpg

no to proszę bardzo Kimi, nasza KORCIA, wczoraj skończyła 2 latka :decayed:

Opublikowano

Aloha, DeeJay :papa:[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 11:24_________________________________________________

Magdaleno, piesek jest przecudowny :D

alez Ty jestes przesłitaśny Kimi :D :gwizdanie: :cool1:

I tak nic nie wskóra :gwizdanie: ja zaobrączkowana dawno i odporna :wallbash: na wszelakie sweetaśne teksty.

Opublikowano

jak nie przestanie lać po chałupie to masz go pod choinkę :polew:

Moja córcia by się ucieszyła :D

DSC04393.jpg

DSC05193.jpg

DSC05218zzz.jpg

no to proszę bardzo Kimi, nasza KORCIA, wczoraj skończyła 2 latka :decayed:

Wow, wyżeł... Ale śliczna jest :decayed:

A jaka duża... :>

Dobra, ej, spokojnie, bo teraz wszyscy zaraz zaczniecie mi tu wklejać zdjęcia swoich psów :polew:

Opublikowano

Nie no spoko , mam jeszcze kotecka i rybki :cool1: heheh

Opublikowano
I tak nic nie wskóra ja zaobrączkowana dawno i odporna na wszelakie sweetaśne teksty.

Nadinterpretujesz :wink4:

Widzę, że po prostu jesteś jakoś do mnie uprzedzona od samego początku... :cool1:

No cóż, taki już jestem, że lubię sobie czasem poświntuszyć. Po prostu. Bez żadnych podtekstów.

BTW, też jestem żonaty od 7 lat.

Opublikowano

928f92b583.jpg

c42c87fd0f.jpg

jeszcze dwie sztuki,

jak była mała :>

Opublikowano
I tak nic nie wskóra ja zaobrączkowana dawno i odporna na wszelakie sweetaśne teksty.

Nadinterpretujesz :wink4:

Widzę, że po prostu jesteś jakoś do mnie uprzedzona od samego początku... :cool1:

No cóż, taki już jestem, że lubię sobie czasem poświntuszyć. Po prostu. Bez żadnych podtekstów.

BTW, też jestem żonaty od 7 lat.

To się nazywa specyficzne poczucie humoru :) Nie jestem ponadto uprzedzona, coś Ty wymyślił? :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

I tak nic nie wskóra ja zaobrączkowana dawno i odporna na wszelakie sweetaśne teksty.

Nadinterpretujesz :wink4:

Widzę, że po prostu jesteś jakoś do mnie uprzedzona od samego początku... :cool1:

No cóż, taki już jestem, że lubię sobie czasem poświntuszyć. Po prostu. Bez żadnych podtekstów.

BTW, też jestem żonaty od 7 lat.

To się nazywa specyficzne poczucie humoru :) Nie jestem ponadto uprzedzona, coś Ty wymyślił? :kwasny:

No nie wiem, jakoś odniosłem takie wrażenie.... :confused4:

Widocznie się myliłem.

A poczucie humoru bardzo sobie cenię :tongue4:

Może moje poczucie humoru jest inne po prostu :decayed:

Opublikowano

To ja się może zajmę czymś pożytecznym :) miłego dzionka wszystkim

Opublikowano

Kimi, dobre masz poczucie humoru :good: nie dołuj się, jest naprawdę :good: :good: :good:

Opublikowano

Kimi, dobre masz poczucie humoru :good: nie dołuj się, jest naprawdę :good: :good: :good:

Ależ ja się nie dołuję :tongue4:

Dobra, nieważne.

Pogadajmy o d*pach :decayed:

Opublikowano

Prawdopodobnie lewa tuleja tylnej belki w mojej Adriannie jest do d*py... :polew:

Opublikowano

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

A co, myślałaś, że będę tu wklejał zdjęcia dupeczek i się ślinił, co? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

A co, myślałaś, że będę tu wklejał zdjęcia dupeczek i się ślinił, co? :naughty:

a nie ??? :naughty::decayed::naughty:

Opublikowano

No jak nie, jak tak :decayed:

Proszę, aż ocieka seksem: :kox:

back-1.jpg&t=1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.