Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

" prawdziwy mężczyzna nie pije miodu, tylko żuje pszczoły " :decayed:

:laghing2: :laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2:[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 15:07_________________________________________________

Siemka Mario :papa:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

" prawdziwy mężczyzna nie pije miodu, tylko żuje pszczoły " :decayed:

:laghing2: :laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2:[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 15:07_________________________________________________

Siemka Mario :papa:

oooossssszzzzzz ty przebiegły lisie :kox: - zauważyłeś mnie :decayed: :decayed:

:hi:

Opublikowano

:decayed:

Trzeba być czujnym :D

Opublikowano

słuchajcie szukam hostess do akcji praca dla studenta - jako aniołek - sprzedaż opłatków w centrach handlowych praca 3.12-23.12

szukam też hostów na mikołaja na 6.12

musicie mieć status ucznia/studenta

jeśli ktoś z was chce to wyślijcie swoje cv na [email protected] z dopiskiem audi w temacie żebym wiedział kogo zatrudnić :kox::naughty:

Opublikowano
  • Autor

lece do lodzi pozdro

Opublikowano

słuchajcie szukam hostess do akcji praca dla studenta - jako aniołek - sprzedaż opłatków w centrach handlowych praca 3.12-23.12

Ja mogę pomóc w castingu :decayed::naughty::kox::tongue4:[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 16:38_________________________________________________Jako juror oczywiście :D[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 16:38_________________________________________________

Zawijam na kwadrat :papa:

Do wieczora, Panie i Panowie Audimaniacy :D[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 17:04_________________________________________________

O, ja już na kwadracie, a tu cisza :D

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:bry:

Siemanko :papa:

Opublikowano

ale sie cisza zrobiła :disgust:

jak tylko sie pojawiłem :mysli:

Opublikowano

ale sie cisza zrobiła :disgust:

jak tylko sie pojawiłem :mysli:

Nie, jestem, ale się kręcę po chałupie :D

Opublikowano

czytałem ze autko dopieściłeś :gwizdanie:

nie było problemu z odkręceniem końcówek drążków kier.?

Opublikowano

czytałem ze autko dopieściłeś :gwizdanie:

nie było problemu z odkręceniem końcówek drążków kier.?

No właśnie wyobraź sobie, że ŻADNYCH.

A też się tego bałem...

I mam wszystko nowe :dance: wahacze, końcówki, drążki :D[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 19:15_________________________________________________Łączniki stabilizatora znaczy się, a nie drążki :tongue4:

Opublikowano

czytałem ze autko dopieściłeś :gwizdanie:

nie było problemu z odkręceniem końcówek drążków kier.?

No właśnie wyobraź sobie, że ŻADNYCH.

A też się tego bałem...

I mam wszystko nowe :dance: wahacze, końcówki, drążki :D

oby jak najdłużej służyło :good:

Opublikowano

żarło, żarło i zdechło .... :gwizdanie:

Opublikowano

ale spokój, Seba chyba nie może się przebić do tej Łodzi :polew:

Opublikowano

zmienia koło :P

Opublikowano

witam:)

Opublikowano

witam:)

Aloha :hi:

Opublikowano

mam takie male pytanie, juz spalila mi sie zarowka stopu i czy zeby ja wymienic musze taka zaslepke wyciagnac i okrecic imbusem czy czyms takim bo od wewnatrz w ogole nie ma dostepu wszystko zabudowane a znazlazme tylko cos takiego:)

Opublikowano

mam takie male pytanie, juz spalila mi sie zarowka stopu i czy zeby ja wymienic musze taka zaslepke wyciagnac i okrecic imbusem czy czyms takim bo od wewnatrz w ogole nie ma dostepu wszystko zabudowane a znazlazme tylko cos takiego:)

myślę że u ciebie jest tak samo jak u mnie tj. odkręcasz imbusem i odchodzi cała lampa - wymieniasz, przykręcasz i gotowe :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.