Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale pogoda :disgust:

Kimi nie przesadzaj nie ma - 15'C damy radę :wink4: a jaką pogodę zapowiadają na juterko :naughty: :naughty: ????????????

Nie no, ja wiem, ale nie nastraja optymistycznie :wallbash:

a jutro:

9:00 5 (-0,6) 996 hPa 4 m/s Pochmurno, słabe opady deszczu

12:00 5 (-0,6) 996 hPa 4 m/s Pochmurno, słabe opady deszczu

15:00 5 (1,6) 996 hPa 3 m/s Pochmurno, słabe opady deszczu

18:00 4 (0,4) 996 hPa 3 m/s Pochmurno, słabe opady deszczu[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 10:08_________________________________________________Czyli podobnie, trzeba będzie sie wbić na jakiś zadaszony parking :mysli:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale pogoda :disgust:

Kimi nie przesadzaj nie ma - 15'C damy radę :wink4: a jaką pogodę zapowiadają na juterko :naughty: :naughty: ????????????

Nie no, ja wiem, ale nie nastraja optymistycznie :wallbash:

a jutro:

9:00 5 (-0,6) 996 hPa 4 m/s Pochmurno, słabe opady deszczu

12:00 5 (-0,6) 996 hPa 4 m/s Pochmurno, słabe opady deszczu

15:00 5 (1,6) 996 hPa 3 m/s Pochmurno, słabe opady deszczu

18:00 4 (0,4) 996 hPa 3 m/s Pochmurno, słabe opady deszczu[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 10:08_________________________________________________Czyli podobnie, trzeba będzie sie wbić na jakiś zadaszony parking :mysli:

co by nie myśleć - profesjonalista w każdy calu :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

:notworthy:

Pogodynka -> CTRL+C -> CTRL+V :decayed:

Opublikowano

witam :hi:

Opublikowano

Hello :hi:

Opublikowano

ale cisza:)

Opublikowano

szkoda, że u siebie dzisiaj nie zrobiłem spota :gwizdanie:

Opublikowano

szkoda, że u siebie dzisiaj nie zrobiłem spota :gwizdanie:

tyle masz do posprzątania :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

My z Sebkiem mieliśmy spota dwuosobowego :decayed: Ważne, że ogarnęliśmy temat :wink4:

Opublikowano

mały stosik drzewa miałem do poukładania :P

Opublikowano
:hi: typy :tongue4:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 15:55_________________________________________________Kasia tak w ramach przypomnienia czekam na sms-a jutro o ktorej sie pocimy :decayed:
Opublikowano

podpiszę się pod tym pytaniem :)

Opublikowano
  • Autor

My z Sebkiem mieliśmy spota dwuosobowego :decayed: Ważne, że ogarnęliśmy temat :wink4:

No wlasnie czemu wogole nikogo nie bylo ?? haa ?? :D

Spot sie udal i to jak :) Bartlomieju :D dziekuje Cie oficjalnie i przy wszystkich :) jestes Miszczem :):thumbup: :thumbup: :thumbup:

smiac mi sie chcialo jak wyjechalem od Ciebie i skrecilem na wulkanizacje bo luknalem ze otwarta jest tam niedalego po lewej stronie :)

heheh zgasilem i chcialem wjechac na podnosnik a mi tu zapalic nie chce hehehehe usmialem sie juz sam do siebie ze daleko ujechalem :D

heheheh ale spoko za 3 razem odpalil to jest to co mowiles z tym rozrusznikiem ten bendiks czy jakos tak :) hyh tez bede musial to zrobic :)

no i oponke tez zakleili i juz na niej turlam fele :)

takze jest git a komputer dzial kuwa :D hyh tzn narazie dziala ale i tak kopiuje wszystko i bede reklamowal bo tak byc nie moze :)

tak czy siak jeszcze raz Ci BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARDZO DZIEKUJE ...

Opublikowano

lece na imieninki :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

może się umówimy już na jutro :?: a nie tak zawsze na ostatnią chwilę :angry:

o 16-stej i tak już jest ciemno, co proponujecie :?: ja bym była za manu, jest gdzie posiedzieć, a wy :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:[br]

Dopisany: 20 Listopad 2010, 16:48_________________________________________________

lece na imieninki :drunk: :drunk: :drunk:

ooo to masz kierowcę? biedna Ela ;(

Opublikowano

Chyba Ewa :decayed: No i widzisz Seba - turlasz się na sprawnym kółku;D Rozrusznik się w przyszłości zrobi :) PYK'nij jego zdrowie:p

Opublikowano

Ewa,Ewa, ale w naszej łódzkiej rodzinie wszyscy mają imiona zastępcze :polew: szczególnie po Jarosławcu, prawda Robercik :?: :?: :?:

Opublikowano
  • Autor

Chyba Ewa :decayed: No i widzisz Seba - turlasz się na sprawnym kółku;D Rozrusznik się w przyszłości zrobi :) PYK'nij jego zdrowie:p

heheh no no PYKne ale pozniej musze jeszcze na 20 do ksiegowej jechac :)

Opublikowano

mnie 16 pasuje:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.