Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nikt mi o tym nie mowil, po co wymieniac jak cos dziala

no dobrze no już już :pociesz: nie obrażaj się :wink4:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 18:39_________________________________________________wymiana tej pompy to profilaktyka - jak padnie po zrobieniu rozrządu to tylko nie potrzebne koszta i wk... nie :wallbash:

podwójna robota :wink4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:* dziekuje misiaczq

Opublikowano

Kimi ale ten zestaw nie jest do ADP :no:

Opublikowano

na części to tak liczę do 300 zeta, ale pozostaje jeszcze robocizna, a więc:

KIMI - mógłbyś się zapytać swojego mechanika za ile i co ważne kiedy to mógłby zrobić? bo musze to zrobić przed mrozami - sie zagapiłem i jak mi pęknie pasek to będę miał po silniku

DeeJay_Kill - wysłałem ci info na gg

dzięki za namiary na sklepy - pewnie skorzystam :)

[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 20:40_________________________________________________aa jeszcze jedno pyt bo z tym mam problem duży - a dokładniej z oznaczeniami tych siników - nie wiem jaki mam a podobno to tylko można sprawdzić na obudowie rozrządu której nie widać :/ macie inny sposób? może po numerze vin?[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 20:43_________________________________________________albo po prostu wiecie to? jeśli auto jest z 97 przed liftem

jeśli teraz wyszła moja ignorancja to przepraszam :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

VIN powinien wystarczyc Criss Ci sprawdzi jak bedzie :)

Opublikowano

Aloha ewryciało :papa:

Ufff, Ada dostała zimowe kozaczki :D

Ja pierdzielę, co za ironia, jak piszą o alusach: felgi ze stopów LEKKICH. Jak wtargałem te cztery 16-ki na drugie piętro, to myślałem, że płuca wypluję. Zero kondycji :no:

Pierd..., rzucam palenie i wreszcie zabieram się za siebie, bo tak ciągle to przekładam i niedługo będe się musiał drzewek przytrzymywać, żeby mnie wiatr nie porwał :disgust:

tliner - juz dzwonię.

Opublikowano

myślę, że po VIN bez problemu powinno się rozszyfrować - ale aż dziw :shocked: że tego nie wiesz :shocked:

tliner :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Opublikowano
  • Autor

jo da rade w neidziele jak podlaczalismy vaga do mnie oile dobrze pamietam podawalo vin i model i wszystko a z reszta mam zapis sekunda[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 20:49_________________________________________________hmm nie ma ale wiem ze sie wyswietlao w vagu samym

:P

Opublikowano

Kolego tliner poszło info na PW

Opublikowano

Seba rozkminiłeś jakieś fotki z wczoraj :cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano

Seba rozkminiłeś jakieś fotki z wczoraj :cool1: :cool1: :cool1:

Się podłącze, jak tam sesja mojej Adrianny ? :naughty:

Opublikowano

misek, nie bij tak wszystkich tych kijem :bicz3:

Opublikowano

misiek przywodca pokazuje wladze :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

nie jeszcze nie robilem jak zrobie to bardzo poznym wieczorem nie ogarniam wszystkiego :/ jeszcze 3 raczki no moze 4 i dalbym rade :D

Opublikowano

nie jeszcze nie robilem jak zrobie to bardzo poznym wieczorem nie ogarniam wszystkiego :/ jeszcze 3 raczki no moze 4 i dalbym rade :D

A nie możesz zzipowac mi i na maila wysłać, pliiizzzz.... ;(

Opublikowano

Kimi,

cierpliwy palcem dół wykopie :decayed:

Opublikowano

Kimi,

cierpliwy palcem dół wykopie :decayed:

Bla bla bla... :disgust:

Chodzi mi jedynie o zdjęcia mojej laseczki... :confused4:

Opublikowano
  • Autor

oile dobrze pamietam to ja Ci zdjec laski nie robilem :decayed::naughty::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

oile dobrze pamietam to ja Ci zdjec laski nie robilem :decayed::naughty::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Mojej ADRIANNY ukochanej :disgust:

:decayed:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.