Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

;(

Wiedziałem, że mogę na Was liczyć... ;(

Wzruszyłem się... :embarrassed:

:polew:

Opublikowano

;(

Wiedziałem, że mogę na Was liczyć... ;(

Wzruszyłem się... :embarrassed:

:polew:

:polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

I co się smiejesz... :disgust:

Facet też ma czasem jakieś uczucia...

Opublikowano

I co się smiejesz... :disgust:

Facet też ma czasem jakieś uczucia...

Po prostu oczyma wyobraźni widziałam twoje "wzruszenie" :chytry:

Opublikowano
  • Autor

Kimi ta laska :D jest wytworem fotoszopa :D wierz mi bo widzialem sie z nia wczoraj i nie wyglada wcale tak dobrze :):polew: :polew: :polew::naughty:

Opublikowano

seba wie, bo sam fotkę obrabiał :polew:

zresztą to widać

Opublikowano

seba wie, bo sam fotkę obrabiał :polew:

zresztą to widać

Seba obrabiał fotkę, a ja ją obrabiałem :D

Opublikowano
  • Autor

seba wie, bo sam fotkę obrabiał :polew:

zresztą to widać

Seba obrabiał fotkę, a ja ją obrabiałem :D

nie przypominam sobie zebym Cie wczoraj widzial u mnie w domu :D

Opublikowano

seba wie, bo sam fotkę obrabiał :polew:

zresztą to widać

Seba obrabiał fotkę, a ja ją obrabiałem :D

nie przypominam sobie zebym Cie wczoraj widzial u mnie w domu :D

tak? to zdrowo popiliscie :polew:

Opublikowano

Oj tam, oj tam... :tongue4:

Opublikowano
  • Autor
:naughty::kox: :gwizdanie: pozatym ona nadal jest u mnie pod koldra :polew: :polew: :polew: :>
Opublikowano
:witch:, umówiłam się z zięciuniem w pubie :decayed: :decayed:
Opublikowano

:witch:, umówiłam się z zięciuniem w pubie :decayed: :decayed:

To obejrzymy kogo tam masz za zięciunia :D[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 12:30_________________________________________________

:naughty::kox: :gwizdanie: pozatym ona nadal jest u mnie pod koldra :polew: :polew: :polew: :>

No wiesz co Seba? to skoro ona pod kołdrą to co ty na litość boską przy kompie robisz? :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

:witch:, umówiłam się z zięciuniem w pubie :decayed: :decayed:

To obejrzymy kogo tam masz za zięciunia :D[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 12:30_________________________________________________

:naughty::kox: :gwizdanie: pozatym ona nadal jest u mnie pod koldra :polew: :polew: :polew: :>

No wiesz co Seba? to skoro ona pod kołdrą to co ty na litość boską przy kompie robisz? :przebiegly:

no jak to co pracuje :) nie mozna tak przyzwyczajac ze zawsze ma jak chce i ciagle ... bo potem na glowe wejdzie. ...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :gwizdanie:

Opublikowano

Mnie wchodziła wczoraj :gwizdanie:

Fajnie było :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:witch:, umówiłam się z zięciuniem w pubie :decayed: :decayed:

To obejrzymy kogo tam masz za zięciunia :D[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 12:30_________________________________________________

:naughty::kox: :gwizdanie: pozatym ona nadal jest u mnie pod koldra :polew: :polew: :polew: :>

No wiesz co Seba? to skoro ona pod kołdrą to co ty na litość boską przy kompie robisz? :przebiegly:

no jak to co pracuje :) nie mozna tak przyzwyczajac ze zawsze ma jak chce i ciagle ... bo potem na glowe wejdzie. ...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :gwizdanie:

Tja.. pracuje......a masz jakieś fajne fotki znowu z tej pracy ? :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

No i co?

Poszedłem tylko na obiad i wszyscy nagle zniknęli :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

ja jestem ja zawsze jestem jestem prawie bogiem :naughty::decayed:

Opublikowano

ja jestem ja zawsze jestem jestem prawie bogiem :naughty::decayed:

Tak tak.

"Tylko ja jestem piękny, tylko ja jestem mądry i tylko ja tak uważam" :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.