Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehehe zawsze mozesz wejsc na konto zony i kliknac ignora przy swoich wypowiedziach :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::decayed::naughty::kox:

...i obrazić na technicznym kilku zielonych :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi: :>[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 18:47_________________________________________________

hehehe zawsze mozesz wejsc na konto zony i kliknac ignora przy swoich wypowiedziach :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::decayed::naughty::kox:

...i obrazić na technicznym kilku zielonych :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew::naughty::kox: :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: :>[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 18:47_________________________________________________

hehehe zawsze mozesz wejsc na konto zony i kliknac ignora przy swoich wypowiedziach :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::decayed::naughty::kox:

...i obrazić na technicznym kilku zielonych :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew::naughty::kox: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

no i plan jest :D

ale tak czy siak Kimi szacuneczek fajny pomysl :D

jakbym mial zone :D chcialbym zeby ze mna dzielila moja pasje ... :notworthy:

Opublikowano

moja tez dzieli ;p szczegolnie jak z Michalem siedzialem przy innym stoliku :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

hehehe to sie ceni :) gratsy :decayed: :> :)[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 18:55_________________________________________________zapowiadam za wczasu wracam w piatek 5 grudnia do lodzi jestem na weekend ale spot wole w niedziele w sobote nie dam rady :)

a jak bedzie w niedziele to beda niespodzianki :P

Opublikowano

no i plan jest :D

ale tak czy siak Kimi szacuneczek fajny pomysl :D

jakbym mial zone :D chcialbym zeby ze mna dzielila moja pasje ... :notworthy:

No może jakoś ją "zmobilizuję", krok po kroku :D

Chociaż jeśli chodzi o Adriannę, to nie szaleje za naszym autkiem, jak ja :D

Opublikowano

hehehe to sie ceni :) gratsy :decayed: :> :)[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 18:55_________________________________________________zapowiadam za wczasu wracam w piatek 5 grudnia do lodzi jestem na weekend ale spot wole w niedziele w sobote nie dam rady :)

a jak bedzie w niedziele to beda niespodzianki :P

:mysli: 5 jest w niedzielę

Opublikowano

ale moze za klubowiczami poszaleje :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Bartku :) 1605 :) z racji ze dzielisz ze mna pasje do cykania zdjec :D musimy cos wymyslec na zimowy spot w przyszly weekend :D

Opublikowano

Ja pier...ale mają rozrywkę :shocked:

Opublikowano

:hi:

ja muszę hAnię któregoś raza zmoblizować na sesyjke bo w nie wyszły za dobrze te zdjątka :thumbdown:

Opublikowano

:hi:

ja muszę hAnię któregoś raza zmoblizować na sesyjke bo w nie wyszły za dobrze te zdjątka :thumbdown:

A masz je gdzieś wrzucone?

Opublikowano
  • Autor

ty ale czekaj czy oni czasem nie naciagali slupkow ??

Opublikowano

jeszcze nawet ich nie przejrzałem :tongue4:

Opublikowano

jeszcze nawet ich nie przejrzałem :tongue4:

No to jak ? :naughty:

Mam nadzieję, że nic tam nie ma yyyy.... nadającego sie do cenzury?

Coś kojarzę z "Raz na wozie", jak jakąś dziewczynę zacząłem zagadywać, ale się zwinęliśmy i nie zdążyłem nawet z nią zatańczyć :no:

[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 19:33_________________________________________________Ale stolik mieliśmy :D - zaraz obok DJ-a :D

Opublikowano

to była jedna z wielu :polew:

Opublikowano

to była jedna z wielu :polew:

:blink:

Że jak?

:blink:

Opublikowano

a było ich wiele :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 19:37_________________________________________________nie wiadomo było na której oko zawiesić :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.