Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Qrde, zapomniałem o żonie :blink:

Yyyy... to są plotki.... :gwizdanie:

Nie interesowały mnie żadne obce dziewczyny. :cool1:

:>

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak tak ja potwierdzam Rafał nie interesowal sie kobietami siedzial grzecznie na stoleczku i patrzyl sie ciagle w fotke p.Izy :decayed:

Opublikowano

Tak tak ja potwierdzam Rafał nie interesowal sie kobietami siedzial grzecznie na stoleczku i patrzyl sie ciagle w fotke p.Izy :decayed:

No no, tak było, tak było :good:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

no i pisal mi smsy ze jemu jest tam zle i ze dobrze zrobilem ze nie przyjechalem bo on chetnie by sie ze mna zamienil :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

i wcale nie ganial za d*pami w czerwonych rajtuzach :polew: :polew:

Opublikowano

i wcale nie ganial za d*pami w czerwonych rajtuzach :polew: :polew:

Nie nie, absolutnie :no:

:tongue4:

Opublikowano

a tak w ogóle to nie było żadnych dziewczyn tylko sami faceci z wąsami :polew:

Opublikowano

to bylo gay party :naughty:

Opublikowano

dajcie spokój kimiemu, on taki dobry chłopok :good:

nie róbcie mu siary, bo żona sobie pomysli :mysli:.... i nie wiadomo czy zna się na naszych głupich żartach :mysli:

Kimi, dowiozłeś kasę do domu ?[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 21:20_________________________________________________

Bartuś, jeszcze raz dzięki za podwózkę :notworthy:[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 21:22_________________________________________________kawka smakowała?

Opublikowano

dajcie spokój kimiemu, on taki dobry chłopok :good:

nie róbcie mu siary, bo żona sobie pomysli :mysli:.... i nie wiadomo czy zna się na naszych głupich żartach :mysli:

Kimi, dowiozłeś kasę do domu ?[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 21:20_________________________________________________

Bartuś, jeszcze raz dzięki za podwózkę :notworthy:[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 21:22_________________________________________________kawka smakowała?

Kasia, tak, kasa dotarła cała i bezpieczna :good:

Jutro dzwonię na Drużynową i działamy dalej.

Mikołajki są w poniedziałek za tydzień, tak?

Opublikowano

kawa smakowała :decayed:

Tomuś kiedy jedziemy pożyczyć wiertake :naughty:

Opublikowano

kawa smakowała :decayed:

Tomuś kiedy jedziemy pożyczyć wiertake :naughty:

jaka wiertarke :chytry:[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 21:39_________________________________________________wole czaajnik :tongue4:
Opublikowano

no ale to co po tych 3 piwach tak Cie zmoglo ?? bo tak slyszalem ze tyle wypiles :polew: :polew: :polew: :polew:

Wypił dużo więcej niż 3 piwa :cool1:

Dobry wieczór wszystkim :hi:

Witamy nową koleżankę :hi: :> :> :>

Kasia jestem, żona Miśka co był u Was z Adasiem :)

Opublikowano

no ale to co po tych 3 piwach tak Cie zmoglo ?? bo tak slyszalem ze tyle wypiles :polew: :polew: :polew: :polew:

Wypił dużo więcej niż 3 piwa :cool1:

Dobry wieczór wszystkim :hi:

Witamy nową koleżankę :hi: :> :> :>

Kasia jestem, żona Miśka co był u Was z Adasiem :)

Iza macha Ci i pozdrawia też :decayed:

Ale zaraz się kładzie, i mówi wszystkim "Dobrej nocy" :D

[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 22:07_________________________________________________

Ja też się zawijam, bo jutro od nowa Polska ludowa... :disgust:

Byle do piątku... :tongue4:

:papa:

Opublikowano

Kraków juz w Krakowie :naughty:

Dobrej nocy imprezowicze :notworthy:

Ogólnie stwierdzam że jesteśmy wszyscy mocno wyje...bani w kosmos :evil: :evil: :evil:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

wlasnie jak napisalas

w tv leciala reklama ...krakus smakuja wyjatkowo...

:polew: :polew: :polew: :polew: :naughty::kox:

Opublikowano

:hi:

ja muszę hAnię któregoś raza zmoblizować na sesyjke bo w nie wyszły za dobrze te zdjątka :thumbdown:

jakie zdjęcia??????? :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 22:30_________________________________________________

:hi:

wlasnie jak napisalas

w tv leciala reklama ...krakus smakuja wyjatkowo...

:polew: :polew: :polew: :polew: :naughty::kox:

tak trzymać, święte słowa :good:

Opublikowano
  • Autor

hehehhe mowisz ?? ;):naughty::kox:[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 22:55_________________________________________________ :hi: w ten za***isty poniedzialkowy poranek na dworze pizga az milo :wallbash: :wallbash: :wallbash: zamiast grzecznie zalegac

w legowisku trzeba isc :wallbash: :wallbash: :wallbash: ehhhh jeszcze nie wyszedlem a juz mi sie nie chce :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Aloha ewryciało :hi:

Śnieg pada, śnieg pada, cieszą się dzieeecii... :tongue4:

I znów poniedziałek :disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.