Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wjechał na sopelek :evil:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

też się zdziwiłem ale gucio wie co oni na te drogi sypią :wink4:

Opublikowano

Aloha ewryciało :papa:

Smoczyca, co Ty tak sama do lustra pijesz to wino? :decayed:

Opublikowano

Aloha ewryciało :papa:

Smoczyca, co Ty tak sama do lustra pijesz to wino? :decayed:

zawsze lubiałam pić z inteligentnym człowiekiem :gwizdanie:

przy okazji można pogadać :evil:

nie ważne z kim, ważne ile...

Opublikowano
zawsze lubiałam pić z inteligentnym człowiekiem gwizdanie

He he, mistrzyni ciętej riposty :D

[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 19:57_________________________________________________

Idę też trochę rozruszać Adriannę :D

Pokręcę się po mieście, może coś fajnego przyuważę.. :rolleyes:

Na razie :papa:

Opublikowano

też bym poszedł polatać ale widze że z drugiego kapcia też mi schodzi wiatr :wallbash:

Opublikowano

a ja codziennie musze mloda wozic, bo pierdzika z garazu nie chce wyciagac. gdzie sens gdzie logika :wallbash:

Opublikowano

ale jest :P

a kapci i tak nie zmieniła :D

Opublikowano

zmienione ma na te stare, ale zamowilismy nowe, tylko ze jak ja tone w zaspach to co ona ;p

Opublikowano

Prawdopodobnie ruszyła akcja odblokowania łodzi.Przed chwilą widziałem na Kopcińskiego :shocked: policja na bombach a za nią chyba z 8 piaskarek z opuszczonymi pługami jadącymi całą szerokością ulicy (3 pasy) za nimi też policja a potem korek aut spokojnie podążającymi po czarnym asfalcie :good:

Wreszcie się obudzili :gwizdanie:

Opublikowano

kimi ale ci się chce, daj spokój ;(

Ale ja lubię jeździć... :smutas:

Ale normalnie Włókniarzy, Pojezierska, Julianowska - jak po wojnie.

Wszędzie zmrożone płaty lodu, jedzie się jak po dziurach, hałdy sniegu, jakieś kurna zakopane auta po bokach, na Julianowskiej złamany autobus, a zaraz za skrętem z Włókniarzy w Pojezierską, przy Grunwaldzkiej - zdechły pług :no:

Tylko po Aleksandrowskiej dało się smignąć stóweczką z grosikiem :naughty:

[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 22:27_________________________________________________

Prawdopodobnie ruszyła akcja odblokowania łodzi.Przed chwilą widziałem na Kopcińskiego :shocked: policja na bombach a za nią chyba z 8 piaskarek z opuszczonymi pługami jadącymi całą szerokością ulicy (3 pasy) za nimi też policja a potem korek aut spokojnie podążającymi po czarnym asfalcie :good:

Wreszcie się obudzili :gwizdanie:

:blink:

Wow, to musiało wyglądać - pługi z eskortą dyskoteki, no, no...

Opublikowano
  • Autor

potrzebuje kupic odtwarzacz mp3 ma ktos jakies odjscie do jakichs spoko w spoko cenie ?? :D

Opublikowano

ja chce jakis tani dysk zew 2,5

Opublikowano
  • Autor

ja kupilem ostatnio wd

1TB hmm ale ile zaplacilem to nie pamietam cos pod 400 zl

Opublikowano

A ja zawijam do wyra,

Dobranoc wszystkim :papa:

Opublikowano

ja chce jakis tani dysk zew 2,5

Ja też 160-250 GB wystarczy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

PSTRYK

Opublikowano

nie spać!!!!!!!!!!!!

i światła mi nie gasić bo do domu nie trafie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

heeh przepraszam bylo mowic ze jeszcze nei wrocilas :P btw o 3 prawie ??? w srodku tygodnia prawie ??? :evil:

PSTRYK :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.