Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: nie Mario wlasnie poszedl robic sniadanie to jestesmy w innych ;pomieszczeniach :polew: :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

grubo na bogato widze :P

ja kolo 17ej bede zmiatal do warszaway :)

Opublikowano

Kłysiu :gwizdanie: podać ci kawkę :mysli: fajnie że mamy dwa kompy - ty leżysz w łóżeczku a ja w kuchni śniadanko i kawka :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 10:41_________________________________________________Jeśli chodzi o spota to ja na 16.00 gdzieś bym podjechał tylko nie Manufaktura :no: nasz parking cały zasypany śniegiem :(

Opublikowano

REAL na Jana Pawła może? :mysli:

Opublikowano

ja musze jechac do portu jakies prezenty zaczac obczajac[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 10:45_________________________________________________ze kufa sobie mikolajek nie zrobilismy :polew:

Opublikowano

a może nowy Mc'Donald w Zgierzu :wink4: już otwarty i to 24h :dance: :dance: :dance:

Opublikowano

a może nowy Mc'Donald w Zgierzu :wink4: już otwarty i to 24h :dance: :dance: :dance:

w dodatku pietrowy :tongue4:
Opublikowano

a może nowy Mc'Donald w Zgierzu :wink4: już otwarty i to 24h :dance: :dance: :dance:

Byłoby git, tylko jak tam jest z parkingiem?

Opublikowano

a może nowy Mc'Donald w Zgierzu :wink4: już otwarty i to 24h :dance: :dance: :dance:

Byłoby git, tylko jak tam jest z parkingiem?

z tego co pamietam to strasznie malo miejsca
Opublikowano

jest parking obok Mc-ka :wink4:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 10:52_________________________________________________ale dziś na bank będzie tam masa ludzi - skusił bym się nawet o stwierdzenie będą wycieczki - pierwszy weekend otwarty więc............ :confused4: :confused4:

Opublikowano

to moze parkin tzw.Kaloryfer na ul.Wycieczkowej :decayed: ladny duzy parking poszalec bokiem mozna zero policjantow itp. itd :decayed:

Opublikowano

a może nowy Mc'Donald w Zgierzu :wink4: już otwarty i to 24h :dance: :dance: :dance:

wkońcu jakas pożadna knajpa w Zgierzu :evil:

powitała bliżej południa :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema Smoczyco :naughty:

Dobra, ja zaraz spadam, jak coś ustalicie, to pchnijcie mi eSa, jakbym nie zdążył wejść i zobaczyć co, gdzie i jak ok?

Opublikowano

Siemka Aniu :wink4:

ten parking to nie najgorszy pomysł :naughty: :naughty:

też spadam na kilka minetek :wink4:

Opublikowano

Dobra, to czekam na info, ale do 14 powinienem wrócić to zdążę sobie sprawdzić.

Narka, over and out.

Opublikowano

Ja osobiscie proponuje godz. 15 Seba zdazy a z tamtad moze od razu leciez na Brzeziny :decayed:

Opublikowano
  • Autor

o mnie to sie nie martwcie :) bo i tak musze do domu jechac jeszcze ;)

Opublikowano

chcialem sie tylko zatroszczyc o ciebie :naughty:

Opublikowano

:siema: wszystkim

to co dziś robimy jakiś spocik

może na parkingu M1 tam nas jeszcze nie było :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.