Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

my swoją maszynę foto weźmiemy :polew: może jakieś foty się cyknie :decayed: wiem wiem słaba jakość ale dobre i to :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jestem, co ustalone? :mysli:

Opublikowano

godzina 15 kaloryfer(parking) na ul.Wycieczkowej 75

Opublikowano

narka

Opublikowano

godzina 15 kaloryfer(parking) na ul.Wycieczkowej 75

O, kur...

To muszę się sprężać :shocked:

Poczekacie, jakby co? :naughty:

Opublikowano

no to ja też muszę się już powoli zbierać co by zdążyć :wink4:

Opublikowano

no to i ja lece Bartek ni podgladaj tylko przyjezdzaj :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no to ja tyz sie zbieram :D

Opublikowano

to o 15 stej na kaloryferze, tylko się grubo ubierzcie bo może nie grzać :wink4:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 12:55_________________________________________________

uu a co tam Adasiowi ??

zapalenie krtani lub płuc ewentualnie oskrzeli - podjedziemy na Sporną to się okaże :confused4: :confused4:

No też ten temat przerabiam. Ale tym razem bez duszności. Jest szansa, że bez szpitala się obejdzie tym razem.Walimy inhalacje w domu i wspomagamy sie medykamentami. Póki co bez antybiotyku czy sterydów. Pozdrawiam Was ciepło. Jeśli macie jakieś fotoski z naszego spotkania w Zgierzu podeslijcie mi na skrzynke. Ja swoje Sebie wysłałam. :hi:

Opublikowano
  • Autor

a widzisz zapomnialem o nich :P nie wstawialas ich tutaj ?? :)

a mysmy pomarzli ale zespoceni :D heheh Kimi z Tomkiem bylym listonoszem :) poswirowali troche pokrecili kolka :D

i ju :) milo bylo :D

[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 17:11_________________________________________________a tak mi sie przypomnialo bo widzialem akurat Mario jedna zaroweczka Ci sie nie pali przy rejestracji :D:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Mnie też się coś przypomniało odnośnie żarówek bartek1605 też byś mógł sobie wymienić tylną pozycje bo ze 3 tygodnie już bez niej jeździsz :wink4:

a widzisz zapomnialem o nich :P nie wstawialas ich tutaj ?? :)

Seba to co ty się nie chwalisz że masz jakieś foty nie opublikowane :bicz3:

Opublikowano

on ta zarowke ma spalona od wyjazdu na zlot do Jarosławca :polew:

Opublikowano
  • Autor

hehehe

no zapomnialem o tych zdjeciach jakos to pozniej ogarne i wstawie :)

a tymczasem sie pakuje :)

Opublikowano

on ta zarowke ma spalona od wyjazdu na zlot do Jarosławca :polew:

o to jeszcze lepiej :polew: :polew: :polew:

może to tak ma być taki mod :naughty:

Opublikowano
:shocked: Jerzyk to ty zyjesz
Opublikowano

to o 15 stej na kaloryferze, tylko się grubo ubierzcie bo może nie grzać :wink4:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 12:55_________________________________________________

uu a co tam Adasiowi ??

zapalenie krtani lub płuc ewentualnie oskrzeli - podjedziemy na Sporną to się okaże :confused4: :confused4:

No też ten temat przerabiam. Ale tym razem bez duszności. Jest szansa, że bez szpitala się obejdzie tym razem.Walimy inhalacje w domu i wspomagamy sie medykamentami. Póki co bez antybiotyku czy sterydów. Pozdrawiam Was ciepło. Jeśli macie jakieś fotoski z naszego spotkania w Zgierzu podeslijcie mi na skrzynke. Ja swoje Sebie wysłałam. :hi:

Przy zap. krtani u małych dzieci jest duszność, u starszych chrypka lub brak głosu, adaś ma właśnie chrypę, niestety dostał antybiotyk i groprinosinę, inhalacje równieź.

Czemu nie mamy jeszcze fotek :mysli:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 19:33_________________________________________________

no to pyk - piwko czekoladowe :gwizdanie:

Opublikowano

Ja mam Dębowe mocne dzisiaj :naughty:

Ale poczekam, aż dziewczyny pójdą spać, wtedy słuchawki w uszy, Tiesto, browar i forum :D

Opublikowano

DSC06415z.jpg

DSC06419z.jpg

DSC06422z.jpg

[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 19:41_________________________________________________

DSC06411a.jpg

DSC06412a.jpg

DSC06418a.jpg

Opublikowano

:decayed:

Tak mało zrobiłaś? :mysli:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 19:45_________________________________________________

No i jak z tym filmem? :naughty:

Opublikowano

:hi:

ehhh szkoda, że nie wiedziałem, że dzisiaj spocik :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.