Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciemność, ciemność widzę :shocked:

:D

To ja też się zawijam.

Co tak będę sam siedział. :decayed:

Narka :papa:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no to mam zapalic czy jak :P

Opublikowano

Nie no, co teraz będziesz mrygać?

:polew:

Opublikowano
  • Autor

ee ja jestem caly czas zielony

czuwam ...

Opublikowano

No ja w sumie też, ale pobocznie robię inne rzeczy.

Na przykład własnie skończyłem prasować :disgust:

Ale zaraz się zwijam, bo od jutra czeka ciężka walka "aby do piątku" :D

Opublikowano

A ja jeszcze posiedzę, oglądając Night at Roxburry :decayed:

Opublikowano

Dobra, ja spadam do wyra :papa:

Miłej nocki Panom życzę :hi:

Opublikowano

nara, zielony;p

Opublikowano
  • Autor

heheh tez ogladalem hehehe mistrzowie :):decayed: :decayed: :decayed:

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Dzień dobry :hi:

Dzisiaj tych grzecznych odwiedzi Mikołaj :gwizdanie:

Czyli mnie to nie dotyczy :naughty: :naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 07:31_________________________________________________

To tak na dobry początek tygodnia:

La Senza presents " Lady GaGa Bra Song"[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 07:38_________________________________________________

Dobra, zawijam do roboty

Miłego dnia :papa:

Opublikowano

dsc03904u.th.jpgdsc03905e.th.jpgdsc039070.th.jpgdsc03908x.th.jpgdsc03909j.th.jpgdsc039100.th.jpgdsc03911t.th.jpgdsc03912d0.th.jpgdsc03914vh.th.jpg

zdjecia od Magdy :)

Seba nie mogłeś jakoś poprawić mojej miny na tym trzecim zdjęciu :wallbash::confused4: przecież wiem, że programy robią cuda :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 07:58_________________________________________________ :hi: Dzień Dobry wszystkim.

Opublikowano

Ja się witam i czekam sobie spokojnie na rzeczoznawcę... Ciekawe, jak to oceni, bo może dla niego porysowany słupek i listwa to nie powód do malowania elementu - jeżeli tak by sądził, to będzie musiał zmienić zdanie :wink4:

Opublikowano

:hi:

w poniedziałek marszczę czoło strosząc brwi, w poniedziałek wciąż niedziela mi się śni

zęby bolą mnie trzonowe, kac rujnuje mi wątrobę, w poniedziałek znów zanosi się na zgon

w poniedziałek ciągle pada zimny deszcz, h*j komornik nęka jak łonowa wesz

manny nie chce spaść mi puszek, do roboty lecieć muszę by miłosnych uciech poznać perwersyjny styl... :evil:

Opublikowano
  • Autor

dsc03904u.th.jpgdsc03905e.th.jpgdsc039070.th.jpgdsc03908x.th.jpgdsc03909j.th.jpgdsc039100.th.jpgdsc03911t.th.jpgdsc03912d0.th.jpgdsc03914vh.th.jpg

zdjecia od Magdy :)

Seba nie mogłeś jakoś poprawić mojej miny na tym trzecim zdjęciu :wallbash::confused4: przecież wiem, że programy robią cuda :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 07:58_________________________________________________ :hi: Dzień Dobry wszystkim.

heheh eoj tam mina jak mina :P

daj znac jak tam z rzeczoznawca :D

Opublikowano

W poniedziałek, droga Kasiu,

Jakoś głowa mnie nie boli...

Nie dokucza mi wątroba

Humor mi się nie p@#$%^li :>

Może nie jest to regułą,

Bo są różne poniedziałki,

Zaskakują zdarzeń pulą

I płatają niespodzianki

Ważne, by w ten dzień okrutny,

Przywdziać na nos okulary

Co szkła mają tak różowe,

Że rzucają na świat czary :)

Wtedy lepszym on się staje

Widziany z dwóch ocznych gałek

Więc nie bądźcie jak mazgaje,

Nawet k***a w poniedziałek :polew:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 08:41_________________________________________________Co do rzeczoznawcy - niestety przyjechał koleś, z którym się kłóciłem w piątek, gdy nie chciał obejrzeć mojego auta przed siedzibą, twierdząc, że godzina 15.20 to za ciemno. Nieważne, że akurat tego dnia o tej porze było bardzo jasno - Pan niestety nie chciał wyjrzeć przez okno, żeby się o tym przekonać. Dzisiaj przyjechał, obejrzał, coś tam napisał, taki typowy "urzędas" - minimum słów... Poprosił tylko, żeby otworzyć maskę (identyfikacja VIN). Sfotografował przebieg na liczniku i dziwił się, bo jest tam 314 km - wytłumaczyłem mu, że mam nowe zegary, ale ciekawe, czy nie podejrzewa mnie tu o jakiś szwindel. Podałem mu maila, na który ma wysłać protokół i zobaczę, co z tego wyjdzie.

Opublikowano
  • Autor

hmmm kurde zegary to jest twoja brtocha jak na moj gust rownie dobrze mogles miec tam sernik i swieczki co za roznica ;)

mysle ze jak nie zalazles mu za skore za bardzo ;) to bedzie dobrze :) jak nie to zawsze mozesz sie odwolac :) i dostaniesz innego :)

gdzie masz ubezpieczone ?? :)

Opublikowano

Seba, to nie leci z mojego ubezpieczenia, tylko z ubezpieczyciela ZDiT - Interrisk. Znak, w który przywaliłem, należy przecież do nich. Czekam teraz na maila z kosztorysem i zobaczymy, co tam napisał. Najwyżej się odwołam.

Opublikowano
  • Autor

nie no ja wiem wiem :) ale rzeczoznawce masz skad ?? z tego zdit ??

Opublikowano

koleś z interrisku

Opublikowano

koleś z interrisku

Ale ja jestem piz... wołowa :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Nie zobaczyłem wczoraj tych Twoich zegarów w końcu ! :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.