Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja krupniczek z chlebkiem

Seba, ja NIC złego nie robię :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja krupniczek z chlebkiem

Seba, ja NIC złego nie robię :D

Kimi a ktoś ci zarzucił coś :baseball: :baseball: :baseball: pokaż który :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

hehe no ja wlasnie nie wiem co co chodzi :D :gwizdanie:

Opublikowano

czasem ludzie oddają takie znaleziska - ja bym oddał :cool1: kasa z tego żadna a laska by była zadowolona hhhhhhhhhmmmmmmmm może by się odwdzięczyła :sexinbed: :sexinbed: :polew: :polew:

misiek :bicz3: :bicz3: :bicz3:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 20:55_________________________________________________

Madziu, nie ma Twoich rękwiczek, ja też swoje zgubiłam :angry:

Adaś się tak załatwił, że wylądowaliśmy w szpitalu do jutra ;(

:confused4:

Trzymajcie się tam.

Kasia, przekaż Adasiowi pozdrowienia od Nikoli :decayed:

Kazała przekazać, że : "Jest mi bardzo smutno, że zachorowałeś, wysyłam Ci tę buźkę na pocieszenie :pociesz::buziak: "

Poważnie to są jej słowa :)

[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 19:43_________________________________________________

cześć chłopaki :pociesz:

Cześć, dziewczyno :tongue4:

Adaś dziękuję, bardzo mu się podobały, szczególnie ta druga :naughty: :naughty: :naughty::wink4:

Opublikowano

Adaś dziękuję, bardzo mu się podobały, szczególnie ta druga :naughty: :naughty: :naughty::wink4:

NIKOLA DO ADASIA: "Dziękuję że spodobały Ci się buźki i żebyś szybko wyzdrowiał"

[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 21:02_________________________________________________

Kurde, konta trzeba im będzie niedługo założyć :no:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew: :polew: :naughty: grubo :D i fb zakladajcie a maile to juz na bank bo za pare lat nie beda dostepne zadne adresy :D
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :naughty: grubo :D i fb zakladajcie a maile to juz na bank bo za pare lat nie beda dostepne zadne adresy :D

Ostatnio byli razem na kolacji w restauracji, więc wiesz... Poważna sprawa :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no wiem wiem dobrze wiesz rosna kierowcy hehehe beda wozic rodzicow a rodzice spokojnie beda mogli :drunk:;)

Opublikowano

no wiem wiem dobrze wiesz rosna kierowcy hehehe beda wozic rodzicow a rodzice spokojnie beda mogli :drunk:;)

O tym nie pomyślałem :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

pitu pitu gadu gadu a tu czas jakąś biesiade urządzić :gwizdanie:

Opublikowano

pitu pitu gadu gadu a tu czas jakąś biesiade urządzić :gwizdanie:

Mówisz i masz.

Sobota? :D[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 21:36_________________________________________________

Ale bez aut i w jakimś lokalu, gdzie jest dużo foczek :naughty:

Opublikowano

z fokami to może być problem :wink4:

Opublikowano

pitu pitu gadu gadu a tu czas jakąś biesiade urządzić :gwizdanie:

Mówisz i masz.

Sobota? :D[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 21:36_________________________________________________

Ale bez aut i w jakimś lokalu, gdzie jest dużo foczek :naughty:

czyli bawicie się w ten weekend nad morzem :naughty: :naughty:

http://foki.ovh.org/[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 21:57_________________________________________________Kimi chyba że chodziło ci o takie foczki :mysli: :mysli: :mysli:

images.jpg

:wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

dobrze, że wszyscy się dobrze czujecie, bo skoro takie tematy poruszacie, to wszystko w porządku :decayed:

Opublikowano
czyli bawicie się w ten weekend nad morzem naughty naughty

http://foki.ovh.org/

Mario, nie takie foczki... :disgust:

Takie foczki:

party_girls-63.jpg

[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 22:07_________________________________________________

No właśnie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Widzę, że się rozumiemy :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 22:08_________________________________________________

Tudzież takie :slina: :gwizdanie:

young-girls-party-152.jpg

:>[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 22:11_________________________________________________

dobrze, że wszyscy się dobrze czujecie, bo skoro takie tematy poruszacie, to wszystko w porządku :decayed:

Witam :hi:

No widzisz, sytuacja w normie :naughty:

Opublikowano

Dzięki za klikanko :wink4:

Melduję, że się odmeldowuję :hi:

Over and Out jak to Kimi mówi :cool1::wink4:

Opublikowano

Dzięki za klikanko :wink4:

Melduję, że się odmeldowuję :hi:

Over and Out jak to Kimi mówi :cool1::wink4:

:papa:

Spokojnej nocy.

Jak będziesz miał kontakt z Kasią - pozdrowienia dla niej i Adasia od całej naszej trójki.

Niech Adaś szybko wraca do zdrowia. :good:

Opublikowano
  • Autor

kurde mowilem dzi#@$ zeby nie wstawialy zdjec z imprezy no .... ehhh ;):naughty::polew: :gwizdanie:

Opublikowano

ufff fajnie pic z kims przez skypa :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.