Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema dziewczę :hi:

siema wszystkim :hi:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 12:23_________________________________________________co jest :mysli: a gdzie moje echo :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przerwa - ściema full legal unlimited :dance:

Dzisiaj żulik :D

Może da się go męczyć dłużej niż chałkę :D

Opublikowano

siema dziewczę :hi:

siema wszystkim :hi:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 12:23_________________________________________________co jest :mysli: a gdzie moje echo :polew:

popsuło się :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Kimi nie mecz zulika kurde lubisz tak sie znecac nad ludzmi ??

:polew: :polew: :polew:

i tylko sie Basia pojawila i juz nagle wszyscy wylegli :evil:

Opublikowano

o co chodzi z żulikiem? :)

Opublikowano
  • Autor

kimi jakiegos meczy :tongue4:

Opublikowano

coś na poprawe humoru :decayed:

Amerykanski statek kosmiczny dolecial na Marsa ... wyladowali ... juz

zbieraja sie do wyjscia az tu nagle podlecialo 2 Marsjan, takich

smiesznych zielonych i bzzzzz zaspawali im drzwi wyjsciowe.

Amerykanie probuja wyjsc ... 10 minut, 30 minut ... po godzinie sie udalo.

Wyszli a tam juz zebrala sie wieksza grupka Marsjan.

No wiec witaja sie i pytaja :

- Czemu zaspawaliscie nam drzwi wyjsciowe ?

Na co Marsjanie :

- Zawsze tak robimy nowym, ale to chyba nie problem. Niedawno tu Polacy byli ...

koledzy zaspawali im drzwi a oni po 5 minutach juz byli na zewnatrz... i jeszcze prezenty przywiezli ...

Amerykanie :

- Prezenty ? Polacy ? jakie prezenty ?

Marsjanin :

- Wpie**ol to sie nazywalo czy cos, ale wszyscy dostali.[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 12:38_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

o co chodzi z żulikiem? :)

Żulik, droga Koleżanko, to taki słodki chlebek z rodzynkami - bardzo dobry :D

Jak kiedyś przyjedziesz do Łodzi - polecam, są do kupienia w każdej dobrej piekarni. :D

Natomiast inne znaczenie słowa "żulik" - to mały żul, czyli taki żul do max. 150 cm wzrostu :D

Ale ja żulików nie męczę, to oni męczą mnie: "daj pan dwa złote na wino", "daj pan papierosa" ehhh... :disgust:

[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 12:40_________________________________________________

coś na poprawe humoru :decayed:

Amerykanski statek kosmiczny dolecial na Marsa ... wyladowali ... juz

zbieraja sie do wyjscia az tu nagle podlecialo 2 Marsjan, takich

smiesznych zielonych i bzzzzz zaspawali im drzwi wyjsciowe.

Amerykanie probuja wyjsc ... 10 minut, 30 minut ... po godzinie sie udalo.

Wyszli a tam juz zebrala sie wieksza grupka Marsjan.

No wiec witaja sie i pytaja :

- Czemu zaspawaliscie nam drzwi wyjsciowe ?

Na co Marsjanie :

- Zawsze tak robimy nowym, ale to chyba nie problem. Niedawno tu Polacy byli ...

koledzy zaspawali im drzwi a oni po 5 minutach juz byli na zewnatrz... i jeszcze prezenty przywiezli ...

Amerykanie :

- Prezenty ? Polacy ? jakie prezenty ?

Marsjanin :

- Wpie**ol to sie nazywalo czy cos, ale wszyscy dostali.[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 12:38_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 12:41_________________________________________________1291712890_by_tobi208_500.jpg

Opublikowano
  • Autor

hehe to jest wyzysk na Pande :D Pan da Pan da :decayed::naughty:

Opublikowano

hehe to jest wyzysk na Pande :D Pan da Pan da :decayed::naughty:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

1291829573_by_pusta_500.jpg

[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 12:48_________________________________________________

1291462266_by_forewa_500.jpg

Opublikowano
  • Autor

1291829573_by_pusta_500.jpg

:decayed::naughty: heheh jakie to zyciowe :D

ale dobra jest nie powiem :D [br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 12:50_________________________________________________huhuhu czlowiek d*pa :D

Opublikowano

No nie?

Puknęłoby się... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

heheh no teraz Ci powiem ze tak :D wielokrotnie :P

Opublikowano

heheh no teraz Ci powiem ze tak :D wielokrotnie :P

He he, sam się bałeś napisać pierwszy ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie czemu ?? :)

Opublikowano

1291404791_by_semen93_500.jpg

:nabijasie:

Top strony po prostu powala :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

aaa :) tak napisalem

chodzilo mi z tym ze teraz powiem ci ze tak o to ze kiedys wstawiales jakies inne ktore nie specjalnie mi sie podobaly :)

a ta teraz jest naprawde dobra :D

Opublikowano

aaa :) tak napisalem

chodzilo mi z tym ze teraz powiem ci ze tak o to ze kiedys wstawiales jakies inne ktore nie specjalnie mi sie podobaly :)

a ta teraz jest naprawde dobra :D

Aaaa, o to chodzi.

Okej, będę wklejał wyselekcjonowane sztuki :naughty:

Opublikowano
  • Autor

o w piczke :D haha :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to ze mnie jest #@$#$@ a nie grafik nie umiem tak ;( ;( ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.