Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

JAKIŚ TY DOKŁADNY :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

JAKIŚ TY DOKŁADNY :gwizdanie:

Oj no już, żartowałem :buziak:

Opublikowano
  • Autor

heheheh popłonie juz :D:P

Opublikowano

JAKIŚ TY DOKŁADNY :gwizdanie:

Oj no już, żartowałem :buziak:

weź Ty się Kimi za jakoś robote wkońcu!!!!!!!! :evil:

Opublikowano

JAKIŚ TY DOKŁADNY :gwizdanie:

Oj no już, żartowałem :buziak:

weź Ty się Kimi za jakoś robote wkońcu!!!!!!!! :evil:

Przerwę chyba mam, nie? :angry:

:tongue4::wink4:

Opublikowano

JAKIŚ TY DOKŁADNY :gwizdanie:

Oj no już, żartowałem :buziak:

weź Ty się Kimi za jakoś robote wkońcu!!!!!!!! :evil:

Przerwę chyba mam, nie? :angry:

:tongue4::wink4:

Godzine??????????????????????????? :shocked:

Opublikowano

JAKIŚ TY DOKŁADNY :gwizdanie:

Oj no już, żartowałem :buziak:

weź Ty się Kimi za jakoś robote wkońcu!!!!!!!! :evil:

Przerwę chyba mam, nie? :angry:

:tongue4::wink4:

Godzine??????????????????????????? :shocked:

Yyyy.... także ten... no, to ja wracam, do pracy :gwizdanie:

Na koniec dwa komiksy :>

1291753558_by_rudy00073_500.jpg

1291415756_by_ADHWD_500.jpg

[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 13:06_________________________________________________

:decayed:

Spadam, na razie :papa:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: z tym oslem dooooobre :)
Opublikowano
  • Autor

bez sensu

Opublikowano

dorobic Ci ostatni obrazek.... warszawiak a nie ma osla :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

a jednak zmienie :D jak nie mam :D jak mam Ciebie :D [br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 14:16_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a kupiles pierscionek ze sie mna chwalisz :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ty no od kiedy to zwierzeta pierscionki nosza ?? :D moge co najwyzej kupic ci prosa :D:polew: :polew: :polew: i taki worek zalozyc zebys nie musial sie schylac :D

Opublikowano

hohoho ale towarzycho rozgadane :kox: normalnie aż mnie powala :shocked: :shocked:

tak samo jak egzotyka dzisiejszych tematów :polew: :polew:

[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 17:50_________________________________________________Kimi coś dla ciebie :wink4:

z pozdrowieniami :tongue4: :tongue4:

http://w219.wrzuta.pl/film/0YYXn7egYdW/pudelek_pl_ania_przybylska_w_teledysku_blenders_astropunk

Opublikowano

hohoho ale towarzycho rozgadane :kox: normalnie aż mnie powala :shocked: :shocked:

tak samo jak egzotyka dzisiejszych tematów :polew: :polew:

[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 17:50_________________________________________________Kimi coś dla ciebie :wink4:

z pozdrowieniami :tongue4: :tongue4:

http://w219.wrzuta.pl/film/0YYXn7egYdW/pudelek_pl_ania_przybylska_w_teledysku_blenders_astropunk

Uuuu...

:slina: :slina: :slina: :slina:

Mario :good:

Opublikowano

co tu tak cicho!!!!!!!!!!!!!!

:radocha: :radocha: :radocha: :radocha: :radocha:

krzycze do Was!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

co tu tak cicho!!!!!!!!!!!!!!

:radocha: :radocha: :radocha: :radocha: :radocha:

krzycze do Was!!!!!!!!!!!!

:D

Słyszę Cię :naughty:

Nie wiem, gdzie wszyscy poleźli, ja spadam po 21 do klubu SOMA na imprezkę :naughty:

Opublikowano
:mysli:
Opublikowano

a ja po 20 lece na krakowski ryneczek :evil:

Opublikowano

:mysli:

Bartek, zapraszam :D

Narzeczony mojej koleżanki z pracy będzie tam dzisiaj DJ-ował :dance:

Radwańska 17

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.