Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o to chodzi, plac im cale zycie a i tak g... z tego jest

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:gwizdanie: to niech jeszcze raz pedałuje

Opublikowano

odpowiedzial mi koles z ubezpieczalni... Twierdz, ze nic nie wspominalem o uszkodzeniu szyby i rynienki :polew: Odeslalem go do mojego wniosku i zdjecia wraz z opisem zdarzenia, w ktorym jasno wszystko napisalem. Nic mi koles nie powiedzial o dalszym postepowaniu, slowo pan tez pisze z malej litery... Nie, zebym mial sie za niewiadomo kogo, ale qrde... tak chyba byc nie powinno...

chamstwo i drobnomieszczaństwo krótko mówiąc :gwizdanie: :gwizdanie: najlepiej płacić im wszystkim bez opamiętania ale odszkodowania to nie wołaj bo zapewne jesteś złodziej i kombinator

Polska to kraj gdzie absurd goni absurd :wallbash: chyba musimy do tego przywyknąć :ranting1: :ranting1: :ranting1: :ranting1:

Opublikowano

Rozumiem, ze tych klientow maja troche i nie wszystko moze pamietac, ale wyraznie mu mowilem o szybie i zanim przyjechal, na pewno nie przeczytal wniosku, gdzie przede wszystkim pisalem o szybie. Pomijam juz to, ze sie slowem nie odezwal praktycznie, mimo, ze probowalem cos pogadac, pokazac uszkodzenia dokladnie, etc. K****a - ten mi pisze, ze mowilem o wycieraczce, a nie o szybie - jaja sobie chyba robi, jesli twierdzi, ze bardziej mi zalezy na wycieraczce za kilkadziesiat zlotych, niz szybie, wartej kilkaset...

Opublikowano

to są procedury firm ubezpieczeniowych i nic na to nie poradzisz :cool1:

Opublikowano
  • Autor

sieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeema :D oczywiscie zaczalem PYK ac :D ale rozpadam sie dopadlo mnie grypsko !@#@# ludzie w pracy smarkaja kichaja #@$#@$ a na zwolnienie nie pojda

i zarazaja dalej i tak w kolko #@$#@$ irytuja mnie tacy ludzie i nachyli sie i sapie hhyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy inaczej bysmy zrobili i mi wysyla te j@#$#@ $wirusy :D ehhhh

przebilem sie przez strony remi jest za***isty :D juz nie jeden filmik z nim widzialem :D

co do ubezpieczalni to kurde ja nie wymagam zeby ktos do mnie mowil per Pan tymbardziej starsza osoba odemnie ja moge tak do kogos powiedziec no ale do #@$#@$ jak sie pisze pismo

i uzywa takiego zwrotu to chyba z wielkiej tak ?? ja to bym do goscia napisal mejla prawie tak jak teraz pisze zero duzych liter zero znakow interpunkcyjnych ... co za ##@$@# :)

cos mam dzisiaj agresje w sobie :P ale za to spryski dzialaja :dance: :dance: :dance: :thumbup:bylem sie przejechac pokrecilem sie troszke :D ale drzwi zamarzaja kurde jakis lipny ten silikon ;)

albo woda gdzies zostala :( jutro musze ze sciereczka wyskoczyc w dzien i zrobic to porzadnie bo pryskane bylo w nocy ;)

no to tyle :D

PYK-a ktos ?? :D

Opublikowano

wrobia cie ze znak popsules :polew:

Opublikowano
  • Autor

wrobia cie ze znak popsules :polew:

huh to by byla misja nie ma co :D

Opublikowano

jak mnie wrobia, to zrobie jak w amerykanskim filmie:D Bede jako Steven Segal udowadnial swoja niewinnosc :polew:

Opublikowano

:hi:

Ważne że masz świadka :good:

Opublikowano
  • Autor

kurde zebys mial w pzu to jeszcze bym mogl cos zaradzic :) hmm chociaz czekaj zaraz sie ladnie dowiem

:) nie no jednak nie musisz sie odwolac i juz :(

Opublikowano

lece w kimono;] Napisalem do naszej forumowej specjalistki od ubezpieczen i czekam na odpowiedz;) Dobrej nocy

Opublikowano
  • Autor

widze ze ja dzisiaj sam pykam i sam bede wariatem :D

Opublikowano

Wrócił :disgust:

Powiedzmy, że impra średnio się udała i zapomnijmy o temacie :disgust:

Ale ważne, że Was mam tu ;(

Opublikowano
  • Autor

uu to nie dobrze :) Miszczu ja jestem z Toba

otiweram wlasnie wino z hose murninio :P :P i z Toba :D w sumie piwo nie wino ale by sie nie rymowalo :P[br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 00:11_________________________________________________Kimi wracaj no myslalem ze jednak nie bede wariatem :(

Opublikowano

uu to nie dobrze :) Miszczu ja jestem z Toba

otiweram wlasnie wino z hose murninio :P :P i z Toba :D w sumie piwo nie wino ale by sie nie rymowalo :P[br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 00:11_________________________________________________Kimi wracaj no myslalem ze jednak nie bede wariatem :(

Jestem jestem :disgust:

Ale na pykanie nie mam już nastroju ani siły :no:

Opublikowano
  • Autor

co sie stalo ?? wszystko ok ??

Opublikowano

co sie stalo ?? wszystko ok ??

Nie no, ok :good:

Tylko wkurwiłem się, bo się nastawiłem na fajną bibkę, a tu padaka :(

Opublikowano
  • Autor
:confused4: czasami tak bywa ale muza kumpla zamulala czy ludzie ??
Opublikowano

:confused4: czasami tak bywa ale muza kumpla zamulala czy ludzie ??

Muza zupełnie nie moje klimaty.

A ludzie jak ludzie - ja sam nie jestem idealny i nikogo nie oceniam. Po prostu nie było to towarzystwo dla mnie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.