Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kimi znowu na banii :polew: :polew: :polew:

To faktycznie wychodzi na to , że trzeba teraz sprawdzić czujnik temp. :gwizdanie:

właśnie dlatego tak pomyślałem :wink4: :wink4: ale ciesze się że Prezes się ze mną zgadza :decayed::wink4: :wink4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kimi znowu na banii :polew: :polew: :polew:

To faktycznie wychodzi na to , że trzeba teraz sprawdzić czujnik temp. :gwizdanie:

Aaaaleeeooosssooooochooodzi.... :palacz:

Nie no, trzeźwiutki jestem jak młody gołąbek :D

ja na godzinke musze wyjść :(

pomyślcie czy dziś pocimy sie czy jak :mysli:

Ja dzisiaj nie wydolę :no:

Muszę jechać do rodziców po południu, bo sobie sprawili nowego kompa no i oczywiście moja obecność jest obowiązkowa, jako rodzinnego "informatyka" :disgust:

Opublikowano

ja na godzinke musze wyjść :(

pomyślcie czy dziś pocimy sie czy jak :mysli:

ja jestem lekki zgon wiec tez odpuszcze chyba nawet po fajki mi sie nie chce wyjsc z domu :przebiegly: Kimi nie odstapil bys jednego :pali: koledze :decayed:
Opublikowano

ja na godzinke musze wyjść :(

pomyślcie czy dziś pocimy sie czy jak :mysli:

ja jestem lekki zgon wiec tez odpuszcze chyba nawet po fajki mi sie nie chce wyjsc z domu :przebiegly: Kimi nie odstapil bys jednego :pali: koledze :decayed:

Mówisz i masz :D

marlboro_lights-500x500.jpg

Opublikowano
  • Autor

a ja wczoraj bylem w teatrze :P w palacu kultury :D sie odchamilem :P

a wieczorkiem jedzonki i wodeczka :P

hyh lep mnie boli :) ale od kataru :/ zatoki mam zawalone :confused4:

Opublikowano

a ja wczoraj bylem w teatrze :P w palacu kultury :D sie odchamilem :P

a wieczorkiem jedzonki i wodeczka :P

hyh lep mnie boli :) ale od kataru :/ zatoki mam zawalone :confused4:

:blink:

Wow, szacun.

Ja teatr ostatnio widziałem z okna autobusu, na Placu Dąbrowskiego :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie now tym roku to nawet w operze bylem :D

pierwszy i ostatni raz ;)

Opublikowano

nie now tym roku to nawet w operze bylem :D

pierwszy i ostatni raz ;)

:blink:

Matko, ja Operę mam tylko w komputerze :polew:

Opublikowano
  • Autor
:polew::decayed:
Opublikowano

:hi: helloł ziomalki :hi:

Sebciu, na czym byłeś w teatrze?

Opublikowano
  • Autor

fredro dla doroslych :)

Opublikowano
  • Autor

liszowska biegala w calkiem fajnej bieliznie ;)

Opublikowano

rozbierali się ??? :shocked: :shocked: :shocked:

:blink:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 13:56_________________________________________________

liszowska biegala w calkiem fajnej bieliznie ;)

Liszowska w bieliźnie... i Ty mi nic nie mówisz? :shocked:

Opublikowano

:naughty: :naughty: :naughty:

do takiego teatru to można chodzić :wink4: :wink4:

Opublikowano

:naughty: :naughty: :naughty:

do takiego teatru to można chodzić :wink4: :wink4:

Ja mógłbym tam nawet pracować :gwizdanie:

[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 14:00_________________________________________________

Jako garderodbiany :naughty: :naughty: :naughty::tongue4:

Opublikowano

mario jak chcesz to możemy cuś pokombinować

Opublikowano

Koledzy mam pytanko jaki będzie rozmiar opony przy feldze 17" jeśli teraz mam felgę 16" i oponę 205/55 ????[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 14:10_________________________________________________

mario jak chcesz to możemy cuś pokombinować

co masz na myśli :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

pewnie vagowanko;]

Opublikowano

z Vag-iem :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.