Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ślina ci leci :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ślina ci leci :polew:

Nie no, naprawdę auto robi wrażenie niesamowite :rolleyes:

Opublikowano

Wiem wiem - jutro dryndnę do tego wuja i zarezerwuję dwa pokoje w któryś weekend w lato - kobitom powiemy, że jedziemy na szkolenie - ty ze swojej firmy i ja ze swojej :wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 21:12_________________________________________________

ja uciekam :papa: dobrej nocki wszystkim :wink4:

:wink4:

z tego co się orientuję to nie mamy żadnego wuja na wsi....kochanie :angry:

a o jakimkolwiek szkoleniu możesz już od razu zapomnieć :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Opublikowano

audi-a6-2012_1.jpg[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 21:36_________________________________________________

5243226015_2dbf354099_z.jpg

Nie no, powalające jest...

z tego co się orientuję to nie mamy żadnego wuja na wsi....kochanie :angry:

a o jakimkolwiek szkoleniu możesz już od razu zapomnieć :bicz3: :bicz3: :bicz3:

I cały misterny plan w piz*u.... :confused4:

Opublikowano

widzę, że kto z kim przystaje-takim się staje....

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi: :hi:

jezdem :D

ale sie poniszczylem kurde jutro nie rusze palcem :)

ogladnijcie sobie nowe audi quatro :D wyglada naprawde kozak :)

kurde Basia bedzie w styczniu a mnie nie bedzie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ehhh ale historia z wjazdem w tylek przednia a wlasciwie tylnia heheheh ;)

Kimi tylko jedna kandydatka ??? ja zaraz zglosze swoje kolezanki :P[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 21:43_________________________________________________nie no nie mowcie mi ze juz nikogo nie ma kurde :( ;(

Opublikowano

jestem Seba, jestem :wink4: i leciutko pykam :wink4:

Opublikowano

widzę, że kto z kim przystaje-takim się staje....

Ejjj, ja żartuję :no: :no:

Chyba nie sądzisz, że naprawdę taki jestem? :smutas:

Opublikowano
  • Autor

no ja tez pytakm :D

[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 21:59_________________________________________________heheh pykam ale delikatnie jutro z rana w autko i po 16ej do lodzi :)[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 21:59_________________________________________________a wogole jak warunki ?? jak drogi ?? ktos moze jechal kolo rawy mazowieckiej albo cos ??

Opublikowano

w łódzkim warunki nie za specjalne :no: :no: niby asfalt czarny ale momentami jedna wielka szklanka na przemian z wyślizganym śniegiem - warunki :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

przyjedz do Krakowa, warunki miodzio :naughty:

Opublikowano

no to jeszcze tak na dobranoc

hervlh.jpg

wspomnienie lata :wink4:

Opublikowano
  • Autor

mhm no to slabo

kurde tu niby w warszawie czarno nie jezdzilem cale dwa tydonie :/ zobaczymy jutro

dzisiaj mowie sprawdze czy odpali :) na luznym bez gazu nie chciala zapalic :) ale tylko dotknalem pedal od dotyku

zaburzyla :D;) i nawet drzwi nie zamarzly :) kurde jutro wstawiam auto na parking :) 20 stopni :D

ladnie wszystko odmarznie nasmaruje porzadnie wszsytkie uszczelki i bedzie gralo :D [br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 22:14_________________________________________________

no to jeszcze tak na dobranoc

hervlh.jpg

wspomnienie lata :wink4:

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

ot madrego dobrze posluchac

:decayed::naughty:

Opublikowano

ślinisz się :polew:

Opublikowano
  • Autor

no troche :P jest na co :P[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 22:17_________________________________________________Twoje kozaczki tez sa kozak :P:slina: :slina: :slina::evil::decayed::naughty:

Opublikowano

no to jeszcze tak na dobranoc

hervlh.jpg

wspomnienie lata :wink4:

To też u tego wuja było robione zdjęcie? :naughty: :naughty: :naughty:

Nie no, dobra, koniec z tym, bo w końcu dostanę od Kasi po łbie :gwizdanie:

Opublikowano

to nie kozaczki!!!!!!!!! :gwizdanie:

ja jestem kozak i ide spać :kox:

dobrej nocki dzieciom,kolorowych zabarwionych erotyką snów dorosłym :evil:

Opublikowano
  • Autor

polbut z napiszczelownikiem kolanowym ze skory :D:polew: :polew: :polew:

dobrej i mokrej nocy :P Aniu :D

zeby przysnilo Ci sie cos po czym sie zgrzejesz :P:naughty::decayed:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 22:26_________________________________________________np floryda :D daytona beach :D oj cieplo tam cieplo :D:polew: :polew: :polew: :> :naughty:

Opublikowano

Seba to dla ciebie - wielbiciela kozaczków :naughty: :naughty: i innych wielbicieli też :wink4: :wink4:

juicy_ass.jpg

Opublikowano

Seba to dla ciebie - wielbiciela kozaczków :naughty: :naughty: i innych wielbicieli też :wink4: :wink4:

juicy_ass.jpg

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Osz w pupę jej... eee. jeża znaczy się...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.