Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

sprzątać chłopaki sprzątać, żeby żonki jak wrócą mogły leżeć i pachnieć :decayed:

Ta, jasne. :disgust:

A kiedy ja sobie poleżę i popachnię? :naughty:

jak popsiątasz :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:oklaski: :oklaski: dla tego gościa :polew: :polew: ewidentnie musiał być wczorajszy i jeszcze go grzało od środka :laghing2: :laghing2: :laghing2:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 14:22_________________________________________________gdybym nie widział nazw ulic to bym pomyślał że idzie do siebie do szpitala na Aleksandrowską :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Mario ja go już nie pierwszy raz widzę w mojej okolicy,po prostu gorący chłopak :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:hi::) dolecialem :)
Opublikowano

:hi::) dolecialem :)

:good:

Kacha, pośpiątałem i nie leżę... :disgust:

Ale pachnę, bo się wykąpciałem :naughty:

chriss, kolo niezły :polew:

Opublikowano

no to jak pachniesz to szybko się kładź

leż i pachnij chopie :decayed:

Opublikowano
:heat: no i ja też się obrobiłem :wink4:
Opublikowano

no to jak pachniesz to szybko się kładź

leż i pachnij chopie :decayed:

Teraz mam na chacie salon fryzjerski: moja żona, Nikola, sąsiadka i koleżanka Izy, która jest fryzjerem :naughty:

Ja też się ciachnę, a co :naughty:

BTW, Mario, pierwsza propozycja:

tapeta_mario1.jpg

Opublikowano

power....beauty...ok....

ale soul ta ja powinnam być a nie jakaś blondi :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 15:46_________________________________________________

kimi, wysłałam ci wiadomość na PW :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
:good: :good: :good::notworthy: :notworthy: :notworthy: odnośnie soul-a podeślę ci inną propozycję :wink4:
Opublikowano

:good: :good: :good::notworthy: :notworthy: :notworthy: odnośnie soul-a podeślę ci inną propozycję :wink4:

na pewno to będę ja :naughty:

Opublikowano

power....beauty...ok....

ale soul ta ja powinnam być a nie jakaś blondi :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 15:46_________________________________________________

kimi, wysłałam ci wiadomość na PW :naughty: :naughty: :naughty:

Poszła odpowiedź :wink4:

Opublikowano

koniec picia na dzisiaj bo jutro robimy spota koniecznie :wink4:

Opublikowano

koniec picia na dzisiaj bo jutro robimy spota koniecznie :wink4:

so be it :naughty: :naughty: o której :mysli: :mysli:

Opublikowano

koniec picia na dzisiaj bo jutro robimy spota koniecznie :wink4:

so be it :naughty: :naughty: o której :mysli: :mysli:

Ja jutro nie wydolę czasowo, nie ma bata :no:

Dobra, zawijam do wyrka, dobrej nocki wszystkim :papa:

Opublikowano

:hi: jestem dopiero teraz :hi:

miło mi, że tak czekaliście na mnie zbokaski :tongue4:

[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 14:35_________________________________________________

26_MVG_VIV_Mister_Brasil_2601.jpg

423807095_ee0fe3b4b7_o.jpg

Mister_Las_Palmas_2.jpg

Mister_Tenerife_2.jpg

Mister_USA_08_Index_Banner_2.jpg

mediumjts385477568550a373.jpg

mister_porto_rico.jpg

I co Wy na to dziewczęta ??? :slina: :slina: :slina:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 14:45_________________________________________________

jak dla mnie nr 1 i 2 :slina:

Kasia, no nie gadaj ze kręcą Cię takie wymuskane 'laleczki'

dawaj coś bardziej męskiego :kox:

Rozumiem, że to list do Mikołaja z życzeniami? :decayed:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 08:23_________________________________________________

siemanko :hi: jeśli chodzi o Gorkiego to słyszałem od kilku osób, że nie walą fuszerki :no::good: więc jak na ubezpieczenie to chyba bym zrobił u nich - ja nie będę na razie malował dokładek, na wiosnę się zobaczy :cool1:

Ale słyszałem też o Idczaku i jego złej opinii na temat lakierowania :thumbdown:

Misiek słyszałeś ? wiesz ja też slyszałam np. że po 120 tys multitronic zdycha. Ja poproszę o jakieś dokładniejsze info. Mam robotę,bo Pan z MPK łódzkiego zmieniał pas w piątek i jakoś zapomniał w lusterko spojrzeć. Będę naprawiać z jego polisy więc do Idczaka chcę wstawić. Nie wiecie jak wygląda sprawa z felgami? Mam uszkodzoną też :kwasny:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 08:29_________________________________________________

image.jpg

123.jpg

1295.jpg

Skoro tak ciągle monotonnie o dupeczkach, to moja propozycja na Mikołaja :) Pozdrawiam

Opublikowano

Dzień dobry wszystkim w tę piekną, słoneczną niedzielę :hi:

Madzia, chyba nie chcesz powiedzieć, że po spotkaniu z pługiem - teraz miałaś spotkanie z autobusem? :blink: :blink: :blink:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

wstawać - szkoda dnia

sprzątać, choinki ubierać, kupować prezenty, nie wiem co tam macie jeszcze do zrobienia,

za 5 dni magiczny dzień :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Kimi, dzięki za mile spędzony sobotni wieczór :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

wstawać - szkoda dnia

sprzątać, choinki ubierać, kupować prezenty, nie wiem co tam macie jeszcze do zrobienia,

za 5 dni magiczny dzień :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Kimi, dzięki za mile spędzony sobotni wieczór :notworthy: :notworthy: :notworthy:

I vice versa :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

:D

Zapomniałaś dodać: "prasować" :disgust:

Opublikowano
:siema: widzę że ostatnio nie tylko ja jestem pechowy, Magdo współczuje. Ja na obecna chwile nie wiem do końca gdzie wstawiać auto i co robić czekam na rzeczoznawce zobaczymy co proponuje i jak mi to wszystko będzie się opłacać. Chciałem wstawić do autoryzowanego punktu ale jak wszyscy straszą to już sam nie wiem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.