Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pieknie pieknie pieknie tak sie objadlem ze pekne zaraz :) pracowa wigilia huh a teraz :drunk:

No ja własnie teraz zaczynam :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

heheh :D kurde ja juz mam dosyc :D mamy kukulowke i krowkowke huh nie ma to jak woda domowej roboty :D

Opublikowano

Pracową wigilię zaczynam oczywiście, a nie łojenie :cool1:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 15:11_________________________________________________Dobra, spadam teraz już naprawdę :naughty:

Opublikowano

Quwa a ja mam jakiś problem z autkiem - samoczynnie otwiera się klapa bagażnika,często kilkakrotnie słychać odgłos raz za razem otwierającego się zamka klapy i na fisie pokazuje otwarcie tylnej klapy,chyba w mikro-stykach od klamek tylnej klapy robi sie jakieś zwarcie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 15:30_________________________________________________Ta zima :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

nom wilgoc pewnie tez tak mam tyle ze w daewoo :/ jak lapie za raczke drzwi to sie centralny otwiera i zamyka :)

Opublikowano

nom wilgoc pewnie tez tak mam tyle ze w daewoo :/ jak lapie za raczke drzwi to sie centralny otwiera i zamyka :)

no to u mnie bez łapania sie otwiera i nawet jak otworzy to i tak otwiera :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Opublikowano
  • Autor

hyh garaz masz ?? ;) bo jak nie to hehehe niezle jaja ;)

Opublikowano

Krzysiek - weź śrubokręt, przejdź się do tylnej klapy, zdejmij włączniki i idź z nimi na kaloryfer - musi pomóc :)

Opublikowano

hyh garaz masz ?? ;) bo jak nie to hehehe niezle jaja ;)

nie mam garażu :no: ale podwórko z zamykaną bramą mam :decayed:

Krzysiek - weź śrubokręt, przejdź się do tylnej klapy, zdejmij włączniki i idź z nimi na kaloryfer - musi pomóc :)

rozebrałem je na części pierwsze i już się suszą jeszcze je psiknę WDą 40% hehehe i mam nadzieje że już będzie spokój.

Ale dzięki :good:

Opublikowano
  • Autor

lo matko a co tu taka cisza? ??

Opublikowano

lo matko a co tu taka cisza? ??

też się dziwię :shocked: Seba ogarnąłeś forum :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

hehe tak sobie :P ale po malutku :D zdycham dzisaij bylismy na wigili w takiej restauracji all u can eat kurde przesadzilem :P

Opublikowano

hehe tak sobie :P ale po malutku :D zdycham dzisaij bylismy na wigili w takiej restauracji all u can eat kurde przesadzilem :P

nie zdrowe są takie impry bo głównie to oczy jedzą a brzuszek już nie przyjmuje :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 20:33_________________________________________________ale jutro się obudzisz i pomyślisz "Ale bym zjadł coś dobrego z wczorajszej imprezy" :polew: :polew:

Zawsze tak jest w moim przypadku :good:

Opublikowano
  • Autor

hehehe jest to mozliwe :D naraize nie jestem w stanie nic zjesc :) wode pije i czuje sie jak orka :D

Opublikowano

:no: nie wiem niestety

btw :hi: klysiu :wink4:

Opublikowano

nie widziałem takiego :no: ale podjedź do Leclerca na inflancką albo do Galerii tam gdzie dorabiają klucze, widziałem że dużo breloczków fajnych mają :good: może i taki też u nich dostaniesz.

Opublikowano

;( braciszek chcial by mi sprawic breloczek a ja chce wlasnie ten zadnego innego :confused4: i nie mozemy go nigdzie dostac chyba zostanie alledrogo :disgust:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 21:39_________________________________________________

nie widziałem takiego :no: ale podjedź do Leclerca na inflancką albo do Galerii tam gdzie dorabiają klucze, widziałem że dużo breloczków fajnych mają :good: może i taki też u nich dostaniesz.

nie ma juz bylem :wallbash:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 21:40_________________________________________________ej chlopoki i dziewoje kiedy sie spocimy bo juz mi sie teskni :naughty: ;( tak sobie mysle ze dsawno Barta nie widzielismy i nie slyszelismy :przebiegly:
Opublikowano

może krótki spocik w wigilie :mysli:

Opublikowano

może krótki spocik w wigilie :mysli:

w wigilię może być ciężko - chyba pozostaje nam 08.01.2011 :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.