Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kolor a'la majtkowy róż :naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Kimi 5 miejsce dopiero wezno sie postaraj :P hehehe sinokoperkowy róż :decayed::naughty:

Opublikowano

a jaki to jest sinokoperkowy juz bez tego różu :mysli:

Opublikowano

hehe kimi widze pracujesz na post man of da day

:D

:D

Nadrabiam zaległości za wczoraj :wink4:

Opublikowano
  • Autor

heheh nie wiem uslyszalem to kiedys od klienta :D i nie wiedzialem co to za kolor :naughty::decayed:

Opublikowano

heheh nie wiem uslyszalem to kiedys od klienta :D i nie wiedzialem co to za kolor :naughty::decayed:

Ja znam tylko "majtkowy róż" :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

znasz bo masz na sobie ?? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :>

Opublikowano

Kimi fajna bielizna :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hahhahaa :D stringi i gora ?? :D

Opublikowano

znasz bo masz na sobie ?? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :>

Nie, bo lubię takie ściągać zębami :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 10:36_________________________________________________

I co, Seba, teraz się rozmarzyłeś, co? :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 10:46_________________________________________________

Też byś pościągał, na przykład te, co?

HotChickInPinkPanties.jpg

:tongue4:

Opublikowano

Dobry :hi:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 10:50_________________________________________________Ale ma silikony :polew:

Opublikowano

Dobry :hi:

Siemka :hi:

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 10:51_________________________________________________Jak tam sytuacja ? :mysli:

Opublikowano

Dobry :hi:

Siemka :hi:

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 10:51_________________________________________________Jak tam sytuacja ? :mysli:

z jednym mam czekać ,a pokrywa narazie przestaławariować :naughty:
Opublikowano

Najważniejsze, żebyś w końcu coś znalazł :mysli:

A klapa :good:

Ale suszyłeś, czy sama "odtajała"?

Opublikowano

Rozebrałem na czynniki pierwsze, suszyłem i smarowałem zaraz idę sprawdzić czy wszystko ok :mysli:

jeszcze założenie tapicerki mi pozostało i można śmigać :cool1:

Opublikowano

Rozebrałem na czynniki pierwsze, suszyłem i smarowałem zaraz idę sprawdzić czy wszystko ok :mysli:

jeszcze założenie tapicerki mi pozostało i można śmigać :cool1:

Uuu, no to się narobiłeś :wink4:

Kurde, mnie też doskwiera brak garażu, bym sobie rezał w wolnych chwilkach.

A tak, to mogę sobie najwyżej szczotką śnieg poodgarniać :disgust:

Ani gdzie ogarnąć ten czujnik ABS, lusterek, radia - nic.

Do wiosny muszę czekać albo coś wymyśleć, cholera, może poszukać gdzieś do wynajęcia?

Ale bulić ileś tam złotych co miesiąc, żeby raz, dwa razy w tygodniu pogrzebać przy aucie też mi się nie uśmiecha :no:

Do d*py.

Opublikowano
  • Autor

heheh no no Kimi dobra dupka :D ja mam garaz i co z tego jak w nim piz*zi :D

Opublikowano

No trochę sie na dłubałem,dobrze że mrozu narazie nie ma i nie pada:wink4:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 11:11_________________________________________________Kimi może wynajmiemy na klub :tongue4: taki klubowy garaż i się koszta podzieli na wszystkich :decayed:

Opublikowano

heheh no no Kimi dobra dupka :D ja mam garaz i co z tego jak w nim piz*zi :D

A prąda tam masz? :naughty:

Farelkę by się wstawiło i naprzód :gwizdanie:

A gdzie masz ten garaż? Tu w Łodzi, czy w "stolycy" ?

Opublikowano
  • Autor

hehhe nie no w lodzi na osiedlu prad jako tako jest ale 12v :/ dziwne wiem ale tak tam jest kurde normalny 220 ciagne od wlascicieli :P przedluzaczem z piwnicy :P

bo mieszkaja na terenie garazy a garaz na tuszynskiej :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.