Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

może Spocimy dzisiaj :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

:good: chetnie :decayed:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja będę po obiadku na widzewie więc spoko - mogę podjechać :wink4:

Opublikowano

Mario widziałem i skomentowałem już :slina: :slina: :slina:

Wiesz, tam nie będę siary robił, ale tu prywatnie to powiem, że ta Klaudia to niezła foka jest :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Jeśli chodzi o spota, to jakoś tak wieczorem może, co? :mysli:

Kamil, wstęp wolny, zapraszamy :D

Opublikowano

myślę, że o 17.00/18.00 pod Realem na Włókniarzy :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

myślę, że o 17.00/18.00 pod Realem na Włókniarzy :gwizdanie: :gwizdanie:

Jak dla mnie bomba :good: :good: :good:

Opublikowano

dla mnie też - w tej chwili jeszcze za bardzo nie mogę jeszcze jeździć :drunk: więc czym później tym lepiej :polew: :polew:

Opublikowano

myślę, że o 17.00/18.00 pod Realem na Włókniarzy :gwizdanie: :gwizdanie:

no to jak i wy to ja tez :decayed:
Opublikowano

aha czyli widze bez zmian pasaz 18 :D

Ostatnio to Ci powiem, że każdy spot był gdzie indziej: REAL Jana Pawła, Manu, Port, kaloryfer na Wycieczkowej :decayed:

Opublikowano

jeśli wszystkim pasuje 18.00 to OK. :good:

USTALONE 18.00 NA WŁÓKNIARZY

Opublikowano

jeśli wszystkim pasuje 18.00 to OK. :good:

USTALONE 18.00 NA WŁÓKNIARZY

:good: :good: :good:

Znaczy się Jana Pawła II ? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

jeśli wszystkim pasuje 18.00 to OK. :good:

USTALONE 18.00 NA WŁÓKNIARZY

:good: :good: :good:

Znaczy się Jana Pawła II ? :naughty: :naughty: :naughty:

znaczy sie tak :good:
Opublikowano

i tak mam nawigacje wiec mnie nei zgubicie :D

Nikt nie ma takiego zamiaru :tongue4:

Fajnie, że będzie kolejne auto na spotach :good:

Opublikowano

juz kiedys raz byłem :D:D ale widze ze teraz wogole inna ekipa jest:D

co ty gadasz ja pamietam jak byles padal straszny deszcz i stalismy tak gdzie sie chowa wozki :naughty:
Opublikowano

no to i ja podjade moim rozbitkiem, Mariusz biore ta ramke tylko ile mam kasy brac:D

Opublikowano

o no no dokładnie wtedy :D:D:D

mam nadzieje że dzisiaj nie będzie tak jak ostatnio :D:D:D

Dzisiaj parking pod REAL-em będzie PUUUUUUUUUSSSSTYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY :dance:

A to oznacza tylko jedno:

0.jpg

:naughty: :naughty: :kox: :kox: :kox: :kox: :dance: :dance:

Opublikowano

o no no dokładnie wtedy :D:D:D

mam nadzieje że dzisiaj nie będzie tak jak ostatnio :D:D:D

Dzisiaj parking pod REAL-em będzie PUUUUUUUUUSSSSTYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY :dance:

A to oznacza tylko jedno:

0.jpg

:naughty: :naughty: :kox: :kox: :kox: :kox: :dance: :dance:

my :naughty::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.