Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sry te dziewczyny co zdjecia wstawiacie to ze spotow?? bo nie wczytywalem sie tylko tak przelecialem.... :gwizdanie:

No no, bo one są do przelatywania, a nie do wczytywania się :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

noj dziewczyny ze spotów też faaaaaaaaajne są :gwizdanie:

Opublikowano

no proszę. doczekałem się "bliźniaka" :D

Opublikowano

noj dziewczyny ze spotów też faaaaaaaaajne są :gwizdanie:

Dziewczyny ze spotów są SUUUUPEER !!! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 19:59_________________________________________________

no proszę. doczekałem się "bliźniaka" :D

Co w drugim kółku w logo AUDI w Twoim avatarze robi logo Fiata? :blink: :blink: :blink:

Opublikowano

co ma robić. siedzi. zawsze siedziało... :gwizdanie:

Opublikowano

noj ogarnięte wszystko :heat: cały dzień mi zeszło na pakowaniu, mogą być w nocy problemy z zapakowaniem wszystkiego w avanta, chyba pożyczymy od taty przyczepkę :wink4::polew:

[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 20:05_________________________________________________

noj dziewczyny ze spotów też faaaaaaaaajne są :gwizdanie:

Dziewczyny ze spotów są SUUUUPEER !!! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 19:59_________________________________________________

no proszę. doczekałem się "bliźniaka" :D

Co w drugim kółku w logo AUDI w Twoim avatarze robi logo Fiata? :blink: :blink: :blink:

bo remik ma 2 auta: audi i fiata :decayed:

Opublikowano

noj ogarnięte wszystko :heat: cały dzień mi zeszło na pakowaniu, mogą być w nocy problemy z zapakowaniem wszystkiego w avanta, chyba pożyczymy od taty przyczepkę :wink4::polew:

[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 20:05_________________________________________________

noj dziewczyny ze spotów też faaaaaaaaajne są :gwizdanie:

Dziewczyny ze spotów są SUUUUPEER !!! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 19:59_________________________________________________

no proszę. doczekałem się "bliźniaka" :D

Co w drugim kółku w logo AUDI w Twoim avatarze robi logo Fiata? :blink: :blink: :blink:

bo remik ma 2 auta: audi i fiata :decayed:

Przywieźcie mi pocztówkę :smutas:

Opublikowano
  • Autor

damn rem1k to Ty zyjesz ?? :blink: :blink: :blink::shocked::thumbup:

Opublikowano

żyje, tylko nie chce mu się czytać spamu... W każdym razie - zapraszamy na spoty;D

Opublikowano

Co widzi kogut kiedy wchodzi do łazienki? Odp. Zakręcone kurki :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a to gdzie jada Misie ??

Opublikowano

Kimi pocztówkę powiadasz :mysli:

życzysz, masz :wink4: :wink4: :good: :good:

Opublikowano

Kimi pocztówkę powiadasz :mysli:

życzysz, masz :wink4: :wink4: :good: :good:

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

a to gdzie jada Misie ??

Zakopane :naughty:

zawijamy do wyrka bo o 3 pobudka :kox:

ale nie martwcie się będziemy w kontakcie :>

Opublikowano

a to gdzie jada Misie ??

Zakopane :naughty:

zawijamy do wyrka bo o 3 pobudka :kox:

ale nie martwcie się będziemy w kontakcie :>

Szerokości i przyczepności :good: :good: :good:

No i po drodze też :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
:siema: ja właśnie wróciłem od znajomego prawnika i naskrobaliśmy pozew do sądy przeciwko warcie
Opublikowano

mmmm zakopane zakopane, spiewal misiek zakopujac miskowa :polew: :polew:

Opublikowano

Oby Wam się droga udała :good:

Opublikowano

:siema: ja właśnie wróciłem od znajomego prawnika i naskrobaliśmy pozew do sądy przeciwko warcie

jak dobrze naskrobaliście to może pójdą na ugodę... oby... bo inaczej to polskie sądownictwo jest "bardzo szybkie" :kwasny:

Opublikowano

:siema: ja właśnie wróciłem od znajomego prawnika i naskrobaliśmy pozew do sądy przeciwko warcie

Masz znajomego prawnika? :blink:

Zaczynam się Ciebie bać... :dziura:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.