Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema: ja właśnie wróciłem od znajomego prawnika i naskrobaliśmy pozew do sądy przeciwko warcie

Masz znajomego prawnika? :blink:

Zaczynam się Ciebie bać... :dziura:

Kimi spoko to mój kuzyn:P jego Żonka zresztą też z tego fachu, ale jestem już tak bojowo nastawiony że im nie popuszczę nawet 1gr

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i tak ma być. :good:

Opublikowano

żartowałem :tongue4:

Ale fajnie mieć prawników w rodzinie :good:

Tak samo, jak lekarzy na przykład.

Zawsze to jednak pomocna dłoń

Opublikowano
  • Autor

Miski szerokosci dajcie znaka jak dolecicie :)

Opublikowano

ta i księdza bo jak to mówią jak masz księdza w rodzinie to bieda Cie nie sięgnie

Opublikowano

damn rem1k to Ty zyjesz ?? :blink: :blink: :blink::shocked::thumbup:

własnie wróciłem. wyjeżdżam zaraz na sylwka ale w niedziele wracam. to kiedy spend? stęsniłem się za waszymi mordkami :cool1:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 21:11_________________________________________________

Miski szerokosci dajcie znaka jak dolecicie :)

przyczepności. miłego wypoczynku. :>

Opublikowano
  • Autor

gdzies Ty chlopie byl jak Cie nie bylo ?

Opublikowano

No chyba właśnie w niedzielę 2. stycznia spota zrobimy, nie?

Opublikowano
  • Autor

nom tez tak mysle a co :D

Opublikowano

nom tez tak mysle a co :D

Bo to akurat każdy będzie miał jeden dzień na dojście do siebie po Sylwku i bezpiecznie drugiego na spota podjedzie :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

No chyba właśnie w niedzielę 2. stycznia spota zrobimy, nie?

qrna. mogę mieć ciśnienie żeby się zmieścić z czasem. no nic. zobaczymy.

gdzie ja byłem. a się włóczę trochę...

ot taka robota :) najważniejsze że się podoba! :)

Opublikowano

Wiesz, to jest niedziela, więc godzina do ustalenia, nie ma problemu :wink4:

A tak odbiegając od tematu na moment, tak sobie cały czas siedzę i kombinuję, co im nie pasowało w tych brwiach :mysli: :mysli: :mysli:

Mnie tam wszystko pasuje :kox: :kox: :kox: :kox:

valentina_vaughn_001.jpg

Opublikowano
:siema: Remik ja juz myslem ze sie wyprowadzilas gdzies gdzie sa wieksze spoty :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

Wiesz, to jest niedziela, więc godzina do ustalenia, nie ma problemu :wink4:

A tak odbiegając od tematu na moment, tak sobie cały czas siedzę i kombinuję, co im nie pasowało w tych brwiach :mysli: :mysli: :mysli:

Mnie tam wszystko pasuje :kox: :kox: :kox: :kox:

valentina_vaughn_001.jpg

oj tam oj tam :) mnie tez sie podobaja nawet dzisiaj sobie poogladalem wiecej zdjec :D:embarrassed::decayed::naughty:

Opublikowano

Wiesz, to jest niedziela, więc godzina do ustalenia, nie ma problemu :wink4:

A tak odbiegając od tematu na moment, tak sobie cały czas siedzę i kombinuję, co im nie pasowało w tych brwiach :mysli: :mysli: :mysli:

Mnie tam wszystko pasuje :kox: :kox: :kox: :kox:

valentina_vaughn_001.jpg

oj tam oj tam :) mnie tez sie podobaja nawet dzisiaj sobie poogladalem wiecej zdjec :D:embarrassed::decayed::naughty:

Pamiętaj, codziennie rano będę Ci zapodawał jej fotę na dzień dobry :D

Opublikowano
  • Autor

dawaj filmy :D [br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 21:33_________________________________________________kiedys widzialem z nia odcinek u howarda sterna w radiu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :boobs::thumbup: :drool: :drool: :drool: :heat: :heat: :heat: :heat: oj dzialo sie dzialo :)

Opublikowano

dawaj filmy :D [br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 21:33_________________________________________________kiedys widzialem z nia odcinek u howarda sterna w radiu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :boobs::thumbup: :drool: :drool: :drool: :heat: :heat: :heat: :heat: oj dzialo sie dzialo :)

http://twistys.com/model.php?SiteActorId=1593&nats=&model=Valentina-Vaughn

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

yyy takze tego yyy to ja wroce za troche :decayed::naughty:

Opublikowano
:slina: :slina: :slina: :slina: :slina:
Opublikowano

:siema: Remik ja juz myslem ze sie wyprowadzilas gdzies gdzie sa wieksze spoty :tongue4:

zatęskniłem za frykasami i obsługą na rudzkiej! :evil::wink4:

jak ustalicie godzinę dajcie tylko info na górze na czerwono, żebym nie pominął posta ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.