Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panton, nie słuchaj Kimi'ego :decayed: Spotykamy się przecież po to, by wymienić poglądy stricte motoryzacyjne w miłym gronie, zapoznać nowe osoby, jak również uraczyć się przy tym wszystkim łykiem piwa. Nieprawdaż? :cool1:

:good:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Do ruszającego z przystanku autobusu podbiega mężczyzna, krzycząc:

- Ludzie, zatrzymajcie ten autobus, bo się spóźnię do pracy!

- Panie kierowco - wołają pasażerowie - niech pan stanie! Jeszcze ktoś chce

wsiąść!

Kierowca zatrzymuje autobus, mężczyzna zadowolony wsiada i z ulgą mówi:

- No, nie spóźniłem się... Bilety do kontroli proszę!

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no Chriss starszego kawalu odkopac nie mogles

Opublikowano
:siema: Basiulka kochanie kiedy obejrzymy film z ogolniaka :tongue4::mysli: dzisiaj gadalem z Bartem chyba meeting :drunk: :drunk: bo caly tydzien laby ma :decayed: :decayed:
Opublikowano

Dziubaski, to dla Was :good: :good: :good: :good:

mail.jpg

Audi_A4.jpg[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 18:20_________________________________________________

I moja "skromna" odpowiedź, żeby nie było :gwizdanie:

Witam,

Dziękuję serdecznie za podziękowania, zostały już zamieszczone na forum internetowym A4 Klubu.

Proszę przekazać wszystkim dzieciakom oraz pracownikom DMD życzenia wszelkiej pomyślności w Nowym Roku, duuuużo radości i usmiechu na co dzień :D

Zapewniam, że w miarę swoich skromnych możliwości łódzka grupa Audi A4 Klub Polska postara się jeszcze nie raz zapewnić Pani wychowankom szczęśliwe i radosne chwile.

Z wyrazami szacunku,

Rafał "Kimi" Janicki

Audi A4 Klub Polska

Dnia 2010-12-28, wto o godzinie 13:51 +0100, awysta[xxx]poczta.onet.pl pisze:

> Na Pana ręce przesyłam (w załączniku) serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do radości naszych dzieci. Bardzo, bardzo dziękuję i życzę wszystkim Członkom Klubu Audi A4 Szczęśliwego Nowego Roku.

> Pozdrawiam. Anna Wysocka - Stasiak

Opublikowano

widzę że jak zwykle hajd park :decayed:

Opublikowano

HALO ŻYJETA W TEJ ŁODZI :naughty: :naughty: :naughty::wink4: :wink4: :wink4::decayed: :decayed: :decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

HALO ŻYJETA W TEJ ŁODZI :naughty: :naughty: :naughty::wink4: :wink4: :wink4::decayed: :decayed: :decayed::polew: :polew: :polew:

Widzę, że już "odpoczywacie" :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

HALO ŻYJETA W TEJ ŁODZI :naughty: :naughty: :naughty::wink4: :wink4: :wink4::decayed: :decayed: :decayed::polew: :polew: :polew:

nic się nie dzieje... marazm :)

btw. jakby kogoś interesowało posiadam VCDS 805.1

Opublikowano

cholerka widzę, że troszkę się dzieje na"łódźkim" :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

cholerka widzę, że troszkę się dzieje na"łódżkim" :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Jak się cofniesz ze dwie strony, to dupeczki są fajne :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

cholerka widzę, że troszkę się dzieje na"łódżkim" :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Jak się cofniesz ze dwie strony, to dupeczki są fajne :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

hehehehe właśnie cofałem :good: :good: :good: :good: twoje tj. wasze typy jak najbardziej ok :good: :good: :good: :good:

jak znajdziesz chwilkę to mnie poznaj z tą laską :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 18:52_________________________________________________dobra idę PYK-nąć :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

:siema: Basiulka kochanie kiedy obejrzymy film z ogolniaka :tongue4::mysli: dzisiaj gadalem z Bartem chyba meeting :drunk: :drunk: bo caly tydzien laby ma :decayed: :decayed:

Kłysiu, drobiazgu mój najsłodszy, nie mam obecnie czasu na rezanie filmu :decayed:

ale jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to na przełomie marca/kwietnia rzucam pracę :kox:

więc bede miala jakies dwa miesiace na tworzenie :wink4:

Opublikowano
ale jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to na przełomie marca/kwietnia rzucam pracę

Wróżka wywróżyła Ci szóstkę w totka? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
ale jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to na przełomie marca/kwietnia rzucam pracę

Wróżka wywróżyła Ci szóstkę w totka? :naughty: :naughty: :naughty:

nie... lekarz wywróżył mi dzidziusia :kox:

Opublikowano

Gratulujemy;D

Opublikowano
:notworthy: dzięki
Opublikowano
ale jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to na przełomie marca/kwietnia rzucam pracę

Wróżka wywróżyła Ci szóstkę w totka? :naughty: :naughty: :naughty:

nie... lekarz wywróżył mi dzidziusia :kox:

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

GRATULACJE !!!!!!!!!! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
ale jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to na przełomie marca/kwietnia rzucam pracę

Wróżka wywróżyła Ci szóstkę w totka? :naughty: :naughty: :naughty:

nie... lekarz wywróżył mi dzidziusia :kox:

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

GRATULACJE !!!!!!!!!! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Basiu ja też gratuluje :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.