Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

VCDS 805.1 - nowszy VAG obsługujący całą grupe aut z koncernu Vaga biegający po szynie Can

A starsze modele też tym polecisz? :mysli:

poleci....w dół poleci.... gorzej jak masz zwykły kabelek (KKL itp), który nie czai CANa wtedy np. w B7 nic nie zrobisz...

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

VCDS 805.1 - nowszy VAG obsługujący całą grupe aut z koncernu Vaga biegający po szynie Can

A starsze modele też tym polecisz? :mysli:

poleci....w dół poleci.... gorzej jak masz zwykły kabelek (KKL itp), który nie czai CANa wtedy np. w B7 nic nie zrobisz...

A oprogramowanie jest do tego od razu? :mysli:

Aha, i na USB to jest, czy COM-a?

Opublikowano
  • Autor

no to na bogato ale jak zolta to jeszcze nie ma tragedii byle nie czerwona :P

Opublikowano

no to na bogato ale jak zolta to jeszcze nie ma tragedii byle nie czerwona :P

Mam koncepcję co go boli ale wolałbym swoje przypuszczenia potwierdzić... by spać spokojnie a przy okazji wykasować błąd i zobaczyć czy się nie wywali ponownie..... :gwizdanie:

Opublikowano

no to na bogato ale jak zolta to jeszcze nie ma tragedii byle nie czerwona :P

Mam koncepcję co go boli ale wolałbym swoje przypuszczenia potwierdzić... by spać spokojnie a przy okazji wykasować błąd i zobaczyć czy się nie wywali ponownie..... :gwizdanie:

Podziel się swoimi przypuszczeniami, może coś poradzimy, po to tu jesteśmy. :wink4:

A nie, tylko dupeczki i dupeczki jak niektórzy, ja nie wieeeem.... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

hehe powiedzial co wiedzial :D

co do ikonki pewnie miales ustawiona jakas date przegladu albo cos w tym stylu :)

Opublikowano

ale mam dziś zły humor wszystko mnie wq..... :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

ale mam dziś zły humor wszystko mnie wq..... :wallbash:

co sie stalo no powiedz no :co:

Opublikowano

ale mam dziś zły humor wszystko mnie wq..... :wallbash:

O, następny.

No choć, Krzysiu, wypłacz się, powiedz, co Cię gnębi, wstawimy jakąs dupeczkę na pocieszenie... :gwizdanie:

Opublikowano

ale mam dziś zły humor wszystko mnie wq..... :wallbash:

co sie stalo no powiedz no :co:

zupa była za słona :rant:
Opublikowano

No nie pierdziel :blink:

Pokłóciłeś się z Frau ?

Opublikowano

hehe powiedzial co wiedzial :D

co do ikonki pewnie miales ustawiona jakas date przegladu albo cos w tym stylu :)

Nie sądzę... tym bardziej, że po naciśnięciu przycisku "klucza"/servis pokazuje ile do servisu zostało km/dni i jeszcze trochę jest.... myślę, że to przepustnica (pewnie przydało by się ją wyczyścić, ponowna adaptacja + kasowanie błędu...) i zobaczyć za jakiś czas ty nie pojawi się ponownie ten sam błąd. Problem w ponownej adaptacji przepustnicy... (kabelek by się przydał bo w metody typu zapłon itp. tak średnio wierzę) :mysli:

Opublikowano

Mario, żyjesz chłopie? :naughty: :naughty:

Opublikowano

Panton ty lepiej daj jakąś "girls of the day" bo troszkę ...................

dopowiedzcie sobie :wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

ale daję radę jaakoś :kox: :kox: :kox: :kox: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 22:35_________________________________________________ Kimi-asku miło, ę pytach - jest ciezko ale jakods daje :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

No właśnie widzę :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 22:37_________________________________________________

Mario, specjalnie dla Ciebie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

8.jpg[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 22:39_________________________________________________

11.jpg[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 22:41_________________________________________________Ja pierdzielę, zobaczcie TO :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano
  • Autor

mhm :) no spoko dogadasz sie napewno z rem1kiem :)

Opublikowano

Chce ktoś pomóc w przygotowaniach do sylwestra? Konkretnie chodzi mi o propozycje muzyczne - tym razem praktycznie sami studenci będą, więc hity typu Stevie Wonder muszą być ograniczone:)

Opublikowano
  • Autor

Kimi uwazaj !

156011a17a6b52b4f0269b9.jpg

znasz ?? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Chce ktoś pomóc w przygotowaniach do sylwestra? Konkretnie chodzi mi o propozycje muzyczne - tym razem praktycznie sami studenci będą, więc hity typu Stevie Wonder muszą być ograniczone:)

Gorąca 20 na Eska.pl

http://www.eska.pl/goraca20

Total Chart Planeta FM

http://lodz.planeta.fm/muzyka/notowania/%28id%29/63822/%28notowanie%29/total%20chart

jeszcze? :cool1:

[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 22:49_________________________________________________

Kimi uwazaj !

156011a17a6b52b4f0269b9.jpg

znasz ?? :naughty: :naughty: :naughty:

Czyżby Raven Riley? :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

hahahaha no prosze nie zagnie sie Miscza :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.