Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co z tym nickiem ? :gwizdanie: ...bo mnie to męczy :tongue4:

ehhh te kobiety.... zero cierpliwości... :no:

Panton wzięło się od tego, że kiedyś namiętnie trenowałem kolarstwo szosowe (Lubelskie) i generalnie dobrze mi szło w górach...(podjazdy 30parę km w alpach) wiec nazywali mnie Pantani (od kol. Marco Pantani) a że się niewygodnie krzyczało... szczególnie po przekręceniu 180km to uprościli do "Panton" i tak już zostało do dnia dzisiejszego.... :good:

łooooo, no to ładnie :kox: lubisz sobie pogejować :good::decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co z tym nickiem ? :gwizdanie: ...bo mnie to męczy :tongue4:

ehhh te kobiety.... zero cierpliwości... :no:

Panton wzięło się od tego, że kiedyś namiętnie trenowałem kolarstwo szosowe (Lubelskie) i generalnie dobrze mi szło w górach...(podjazdy 30parę km w alpach) wiec nazywali mnie Pantani (od kol. Marco Pantani) a że się niewygodnie krzyczało... szczególnie po przekręceniu 180km to uprościli do "Panton" i tak już zostało do dnia dzisiejszego.... :good:

:blink:

Wow, gratulacje i szacun :good:

Mój rekord na rowerze to 81 km (na góralu, kiedyś, jak miałem urlop, jeszcze jako wolny i radosny kawaler) z braku funduszy urządzałem sobie wycieczki rowerowe po województwie.

Trzepnąłem wtedy kilka tras, tak po 60-75km, a najdłuższa miała własnie 81 km.

Ehhh, to były czasy :rolleyes:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Basia oni jakies glupoty gadaja :) moze pogadamy o prezydencie albo szotofopie ?? :D

zwłaszcza o prezydencie :decayed: mój ulubiony :kox: :>[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 09:55_________________________________________________

:siema:

:buziak:

Opublikowano

Kimi stare czasy..... (w Italii jednego dnia zrobiłem 346km) :wink4:

Opublikowano

Kimi stare czasy..... (w Italii jednego dnia zrobiłem 346km) :wink4:

:shocked:

Opublikowano

:siema:

:hi:

Tak chcę zrobić ADRiannę:

p8100011.jpg

50.jpg

Stylistycznie polecę w stronę S4 B5, ale to dopiero w 2012 pewnie.

W tym roku (znaczy się w tym, co się zacznie, 2011) - zawieszenie i hamulce :)

A jak starczy czasu i pieniążków - pogmeram przy silniczku trochę, zobaczę, co się da wycisnąć z ADR-a.

Szukałem sporo na necie, ale nie znalazłem żadnych aut z tym silnikiem po jakiś modyfikacjach, co oznacza, że będzie ciężko,

ale jak coś z niej wykrzesam, to będzie też satysfakcja :decayed:

A jak nie starczy kasy w 2011, to przełożę to też na 2012.

I tak powoli, krok po kroku, zrobię z ADRianny prawdziwy Szmaragd :naughty: :naughty: :naughty:

Panton, no teraz to żeś przegiął - 350 km :tongue4: :tongue4: :tongue4:

To nie lepiej autem było jechać? :wink4::polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:embarrassed: ale mnie spotakal calusek od rana :drool: :pociesz::buziak:
Opublikowano

Kimi avuski :good:

Opublikowano

Ja to mam nadzieje ze po nowym roku bede juz mogl myslec o zakupie S4 :gwizdanie: tylko pewnie jakos na jesien :decayed:

Opublikowano
  • Autor

b8 ? :decayed:

Opublikowano

Ja to mam nadzieje ze po nowym roku bede juz mogl myslec o zakupie S4 :gwizdanie: tylko pewnie jakos na jesien :decayed:

Ja za jakieś 5 lat :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ale już zacząłem odkładać - mam już 100 PLN :decayed:

[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 10:16_________________________________________________

Kimi avuski :good:

No no, dokładnie - ori fele od S4 B5 :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Zajebiaszcze są :slina: :slina: :slina: :slina:

Prawie tak, jak Anetka Kluczyki :decayed:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 10:18_________________________________________________

Tylko najpierw muszę znaleźć dodatkową pracę na pół etatu, żeby na to wszystko zarobić :disgust:

Opublikowano

Tak chcę zrobić ADRiannę:

bardzo ładnie się zapowiada.... :good:

Panton, no teraz to żeś przegiął - 350 km :tongue4: :tongue4: :tongue4:

To nie lepiej autem było jechać? :wink4::polew: :polew: :polew:

nie miałem paliwka.... tylko rower został... :D

Opublikowano

Tak chcę zrobić ADRiannę:

bardzo ładnie się zapowiada.... :good:

Panton, no teraz to żeś przegiął - 350 km :tongue4: :tongue4: :tongue4:

To nie lepiej autem było jechać? :wink4::polew: :polew: :polew:

nie miałem paliwka.... tylko rower został... :D

ale za to jakie widoki pewnie miałes :kox:

Opublikowano

b8 ? :decayed:

to sa elektroniczne bomby jak by sie spalila tam zarowka to bym 6 misiecy zbieral zeby kupic nowa :polew: :polew: :tongue4: jestem tradycjopnalista i pozostane przy B5
Opublikowano

b8 ? :decayed:

3.0 TFSI + S tronic + Q = bajka.... :wink4:

Opublikowano
http://otomoto.pl/audi-s4-C16773987.html :slina: :slina: :slina: wtedy bede mogl sie poganiac z Miskami :decayed: :decayed:
Opublikowano

http://otomoto.pl/audi-s4-C16773987.html :slina: :slina: :slina: wtedy bede mogl sie poganiac z Miskami :decayed: :decayed:

:good: :good: :good: :good: :good:

Dokładnie.

Nawet S4 B6/B7 się chowa ze swoim V8 344 KM :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Kłysiu, obczaj to:

Jakie to ma kufa odejście :slina: :slina: :slina: :slina:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 10:26_________________________________________________

Kłysiu, albo jeszcze jedna koncepcja: S4 B5 i swapa zrobić od RS4 :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ale już zacząłem odkładać - mam już 100 PLN :decayed:

Kimi to nie w tą stronę... opowiem Ci kawał:

przychodzi wnuczek do dziadka i mówi...

- Dziadku daj stówę....

Dziadek zdziwiony się pyta - A na co Ci ta stówa?

- wnuczek odpowiada - zbieram na roweryk....

Po chwili zastanowienia dziadek odpowiada do wnuczka - Ty się nie ucz oszczędzać... Ty się ucz zarabiać!

:rolleyes:

Opublikowano

DO :bry: wszystkim

Kimi widzę znowu się rozmarzył :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.