Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to tzreba sie zapisac ale bez drzewek :tongue4: kto bedzie chetny oprocz mnie,Barta i Miskow :mysli:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

JA !!!! :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
:naughty: no i git spisz z Bartem w izdebce :polew: :polew:
Opublikowano

:naughty: no i git spisz z Bartem w izdebce :polew: :polew:

Ale ja nie napisałem, że jadę sam :cool1:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 11:09_________________________________________________

Będę miał z kim spać :tongue4:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 11:09_________________________________________________

Biorę misia !!!! :polew: :polew: :polew: :polew: Takiego pluszowego, nie Mario, żeby nie było

Opublikowano
  • Autor

:naughty: no i git spisz z Bartem w izdebce :polew: :polew:

Ale ja nie napisałem, że jadę sam :cool1:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 11:09_________________________________________________

Będę miał z kim spać :tongue4:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 11:09_________________________________________________

Biorę misia !!!! :polew: :polew: :polew: :polew: Takiego pluszowego, nie Mario, żeby nie było

Ciekawe co MArio na to :P [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 11:13_________________________________________________mowicie o marcowym ogolnopolskim ??

Opublikowano

P1050188.jpg

ten pan jest juz zajety :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Yhy :naughty:

To do Seby było - tak, o marcowym.

Opublikowano

tak o marcowym :naughty: kiedys ktos mi powiedzial pojedziesz raz to bedzie latal na kazdy i powiem ci ze sie sprawdzilo :decayed: za***iście jest :kox:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 11:14_________________________________________________to jest jak wesele picie,jedzenie wszystkiego w brod :decayed: tance chulanki i sfawole i fury niektore to ja wymieklem :wink4:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 11:16_________________________________________________no i oczywisice ludzie tez super towarzystwo :good:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 11:16_________________________________________________ale sie podjaralem :polew:

Opublikowano

tak o marcowym :naughty: kiedys ktos mi powiedzial pojedziesz raz to bedzie latal na kazdy i powiem ci ze sie sprawdzilo :decayed: za***iście jest :kox:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 11:14_________________________________________________to jest jak wesele picie,jedzenie wszystkiego w brod :decayed: tance chulanki i sfawole i fury niektore to ja wymieklem :wink4:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 11:16_________________________________________________no i oczywisice ludzie tez super towarzystwo :good:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 11:16_________________________________________________ale sie podjaralem :polew:

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Jadę kurna, wozem drabiniastym nawet jak będzie trzeba, ale jadę :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

tak o marcowym :naughty: kiedys ktos mi powiedzial pojedziesz raz to bedzie latal na kazdy i powiem ci ze sie sprawdzilo :decayed: za***iście jest :kox:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 11:14_________________________________________________to jest jak wesele picie,jedzenie wszystkiego w brod :decayed: tance chulanki i sfawole i fury niektore to ja wymieklem :wink4:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 11:16_________________________________________________no i oczywisice ludzie tez super towarzystwo :good:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 11:16_________________________________________________ale sie podjaralem :polew:

no to szybciutko :jerk:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Panton tez pomysl nad ogolniakiem :gwizdanie: czy wiecej z LDZ tym lepiej :naughty:

Opublikowano

z kutna chłoposzki jeszcze będą jechać

Opublikowano

Panton tez pomysl nad ogolniakiem :gwizdanie: czy wiecej z LDZ tym lepiej :naughty:

pomyślę.... do marca trochę czasu jest... zobaczę jak czasowo wyjdę... :mysli:

Opublikowano

z kutna chłoposzki jeszcze będą jechać

Henioooo to koniecznie musi byc kto bedzie tanczyl z martwymi przediomtami :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

z bałwanami

Opublikowano

z kutna chłoposzki jeszcze będą jechać

Henioooo to koniecznie musi byc kto bedzie tanczyl z martwymi przediomtami :polew: :polew: :polew: :polew:

:blink:

No i pamiętajcie o 29-tym, też trzeba pościągać chłopaków z okolicy :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Bart a powiedz mi kto to byl bo chlopaki z calej Polski maja z nia zdjecia a nikt nie kojarzy kto to jest :polew: :polew:

P1050196.jpg

Opublikowano

z kutna chłoposzki jeszcze będą jechać

Henioooo to koniecznie musi byc kto bedzie tanczyl z martwymi przediomtami :polew: :polew: :polew: :polew:

:blink:

No i pamiętajcie o 29-tym, też trzeba pościągać chłopaków z okolicy :naughty: :naughty: :naughty:

chłopaków ? :thumbdown: :bicz3:

Opublikowano

Bart a powiedz mi kto to byl bo chlopaki z calej Polski maja z nia zdjecia a nikt nie kojarzy kto to jest :polew: :polew:

P1050196.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Maskotka zlotu?

Opublikowano
  • Autor

Bart a powiedz mi kto to byl bo chlopaki z calej Polski maja z nia zdjecia a nikt nie kojarzy kto to jest :polew: :polew:

P1050196.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: widze ze na bogato bylo :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.