Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fajne te Katowice ale nie powala... :gwizdanie:

u nas wklei troche d*p pare flaszek i napisze ze czasem sie spotyakmy w niedziele :polew: :polew:

dupeczki powinny być motywem przewodnim... :evil:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie bo u nas ciezko bo nie mamy tego samego miejsca i godziny no godzina jest bardziej stala niz miejsce :P[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 15:41_________________________________________________eee tam fajne :P:wink4:

Opublikowano
no nie jest to mistrzostwo świata ale lepsze niż wcale :mysli:

oczywiście wierzymy w ciebie że stworzysz coś profesjonalnego :wink4:

Opublikowano

ale najczesciej sie spotykamy tam na tym realu wiec objerzmy real za przystan docelowa :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no dobra ale co z godzina i miejscem ??

Opublikowano

no dobra ale co z godzina i miejscem ??

będziecie nadpisywać na bieżąco :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no dobra ale co z godzina i miejscem ??

będziecie nadpisywać na bieżąco :wink4:

:polew: :polew: :polew: Basia dobra rada czlowiek interkreatywny :D

Opublikowano

no dobra ale co z godzina i miejscem ??

będziecie nadpisywać na bieżąco :wink4:

genialne... :D

Opublikowano

już sie nie odzywam :foch:

Opublikowano

nie napisze ze kazda niedziela godzina 17 i bedzie git :decayed:

Opublikowano
  • Autor

już sie nie odzywam :foch:

przeciez to bbyl komplement i jak najbardziej pozytywnie :angry::przebiegly:

Opublikowano

już sie nie odzywam :foch:

ale dla wszystkich czy tylko dla Seby :tongue4: :tongue4: :chytry: :chytry: :polew: :polew:
Opublikowano

nie napisze ze kazda niedziela godzina 17 i bedzie git :decayed:

17 za późno chyba
Opublikowano

nie napisze ze kazda niedziela godzina 17 i bedzie git :decayed:

17 za późno chyba

dlaczego a latem :chytry:
Opublikowano

nie napisze ze kazda niedziela godzina 17 i bedzie git :decayed:

17 za późno chyba

dlaczego a latem :chytry:

latem sie zmieni :tongue4:

a może manufaktura będzie lepsza niż real,chociaż wszyscy będą kojarzyć gdzie :cool1:

Opublikowano

już sie nie odzywam :foch:

ale dla wszystkich czy tylko dla Seby :tongue4: :tongue4: :chytry: :chytry: :polew: :polew:

a Ty po czyjej stronie jesteś, hmmm? :chytry:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

już sie nie odzywam :foch:

ale dla wszystkich czy tylko dla Seby :tongue4: :tongue4: :chytry: :chytry: :polew: :polew:

a Ty po czyjej stronie jesteś, hmmm? :chytry:

:decayed:

zamykam sie w sobie nikt mnie nie lubi ;( ;( ;( :wallbash: :wallbash: :wallbash::bag::beksa: :beksa: :beksa:

Opublikowano

już sie nie odzywam :foch:

ale dla wszystkich czy tylko dla Seby :tongue4: :tongue4: :chytry: :chytry: :polew: :polew:

a Ty po czyjej stronie jesteś, hmmm? :chytry:

:decayed:

no jak to po czyjej :naughty: to jest oczywiste .......
Opublikowano

już sie nie odzywam :foch:

ale dla wszystkich czy tylko dla Seby :tongue4: :tongue4: :chytry: :chytry: :polew: :polew:

a Ty po czyjej stronie jesteś, hmmm? :chytry:

:decayed:

zamykam sie w sobie nikt mnie nie lubi ;( ;( ;( :wallbash: :wallbash: :wallbash::bag::beksa: :beksa: :beksa:

ja mam kluczyk jakby coś :kox:

Opublikowano
  • Autor

już sie nie odzywam :foch:

ale dla wszystkich czy tylko dla Seby :tongue4: :tongue4: :chytry: :chytry: :polew: :polew:

a Ty po czyjej stronie jesteś, hmmm? :chytry:

:decayed:

zamykam sie w sobie nikt mnie nie lubi ;( ;( ;( :wallbash: :wallbash: :wallbash::bag::beksa: :beksa: :beksa:

ja mam kluczyk jakby coś :kox:

nie badz taka pewna to ze jestes kobialka to nie znaczy ze Ci wszystko wolno :D:evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.