Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

już jeden rozpierd##@#@em[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 23:15_________________________________________________czeka mnie kurs do Pabianic

Opublikowano

my się żegnamy....

w imię ojca i syna i ducha świętego.........

jutro czeka znów ciężki dzień, a wieczorem idziemy na tańce :dance2: :dance2: :dance2:

paaaaaaaaaaaaaaaaa

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi::naughty:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 23:22_________________________________________________pozdro Miski :D
Opublikowano

halo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestem i chciałem PYKNĄĆ :kox: :kox: :kox::naughty: :naughty:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 23:59_________________________________________________ale żeśta nawalili stron :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Mariusz ja pykam bo skonczylem robote a ze mnie zdenerwowali to pykam:)

Opublikowano

Mariusz ja pykam bo skonczylem robote a ze mnie zdenerwowali to pykam:)

heheheheh mnie też - nawalone stron :kox: :kox: opór poprostu a czym ciebie zdenerwowali ?????????????????

Opublikowano

no wycena a czym mogli mnie zdenerwowac:) no a czytanie tych stron to zajelo mi tez troche[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 00:21_________________________________________________spadam dobranoc

Opublikowano

wycena :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :kox: :kox: :kox: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ja też zawijam w kokon :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no to zescie pogadali :P[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 00:36_________________________________________________a swiatlo :rant:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 00:37_________________________________________________PSZTRYK

Opublikowano

no to zescie pogadali :P[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 00:36_________________________________________________a swiatlo :rant:

spokojnie z tym światłem ;)

Opublikowano
  • Autor

hehe no tak :) zapomnialem MArku :P[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 01:01_________________________________________________to ja sie po malu ulatniam :P gasisz swiatlo :P pozdro :)

Opublikowano

:good::kawa:

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 01:10_________________________________________________

PSTRYK :lazy:

Opublikowano
  • Autor

PSZTRYK

:bry:

jeszcze tylko dzisiaj :P

i wolne :P[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 06:16_________________________________________________lece sie pakowac i w droge a pogoda srednio fajna na jazde :D

moze sie podriftuje :P [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 06:21_________________________________________________ :hi:

dolecialem :)[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 07:49_________________________________________________nie spac zwiedzac ostatni dzien w pracy w tym roku ;P

:dance::thumbup::dance:

Opublikowano

nie ostatni, biedronka pracuje :polew:

Opublikowano
  • Autor

heheheh mnie to tito :D ja nie pracuje to najwazniejsze :P[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 08:31_________________________________________________jak sie tu zarejestrowalem i napisalem pierwszy post na lodzkich byla strona 58 czyli przez rok i 2 miesiace nabilismy ponad 1400 stron !!!

a od listopada 2007 do pazdziernika 2009 tylko 58 :D czyli cos sie jednak ozywilo :D w tym lodzkim :P [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 08:49_________________________________________________co tu tak cicho gdzie sa wszyscy ?? 9 jest i nie ma Kimiego ? a gdzie valentina :beksa:

Opublikowano

Aloha ewryciało :papa:

Spoko, spoko, Seba, jaki Ty jesteś niecierpliwy :decayed:

070417154033_21.jpg

Ahhh, te..... brwi :slina: :slina: :slina: :slina:

:tongue4:

Opublikowano

ja nie wiem, ale wydaje mi sie ze nie pelnoletni tez tutaj moga zagladac....

Opublikowano

ja nie wiem, ale wydaje mi sie ze nie pelnoletni tez tutaj moga zagladac....

Dlatego, jak zapewne zauważyłeś, zdjęcia nie przedstawiają "detali" anatomicznych, tudzież scen, w których np. Valentina albo Anettka Kluczyki delektują się "lodami" :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.