Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tzn?

Norbert mam na imię :hi:

Witam Norbert :hi:

Cieszę się, że nas odwiedziłeś :naughty:

Będziesz mile widziany na spotach oraz oczywiście klubowych imprezach :hi:

Tyle na temat kurtuazji.

Teraz standardy: napisz parę słów o sobie oraz zapodaj jakąś dupeczkę :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

witam jestem chriss jestem maniakiem AudiA4 tzn.Audimaniakiem :polew: :polew: :polew:

a teraz zapodam jakąś dupeczkę :mysli: może tą

laska_800x600.jpg

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tzn?

Norbert mam na imię :hi:

Witam Norbert :hi:

Cieszę się, że nas odwiedziłeś :naughty:

Będziesz mile widziany na spotach oraz oczywiście klubowych imprezach :hi:

Tyle na temat kurtuazji.

Teraz standardy: napisz parę słów o sobie oraz zapodaj jakąś dupeczkę :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

witam jestem chriss jestem maniakiem AudiA4 tzn.Audimaniakiem :polew: :polew: :polew:

a teraz zapodam jakąś dupeczkę :mysli: może tą

laska_800x600.jpg

:shocked:

2x airbag kierowcy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Niedługo to będziemy pisać jak w AA:

"Cześć, jestem Rafał/Krzysiek/Sebastian/Bartek/Tomek, od dwóch miesięcy nie wkleiłem żadnej dupeczki w łódzkim wątku" :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 12:16_________________________________________________

1293614233_by_sok_500.jpg

:polew:

Opublikowano
  • Autor
:decayed: :decayed: :decayed::polew:
Opublikowano

Cześć Norbert nie przejmuj się co tu się wypisuje bo na spocie każdy stoi za wstydzony i boi się cokolwiek odezwać :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Cześć Norbert nie przejmuj się co tu się wypisuje bo na spocie każdy stoi za wstydzony i boi się cokolwiek odezwać :polew: :polew: :polew:

:cool1:

A skąd ja Ci na spocie wytrzasnę dupeczki do wklejania? :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Tyle na temat kurtuazji.

Teraz standardy: napisz parę słów o sobie oraz zapodaj jakąś dupeczkę :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:polew::kox:

Opublikowano

Ty się Panton nie śmiej, bo Ty nam jeszcze wisisz dupeczkę zapoznawczą :cool1:

Opublikowano

Ty się Panton nie śmiej, bo Ty nam jeszcze wisisz dupeczkę zapoznawczą :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 12:30_________________________________________________dupeczkę zapoznawczą :polew:
Opublikowano

Audi-Sexy-Girls-Women-Gallery-34-500x333.jpg

:rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Audi-Sexy-Girls-Women-Gallery-34-500x333.jpg

:rolleyes:

uuuaaaa ja kupuje .... :slina::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Audi-Sexy-Girls-Women-Gallery-34-500x333.jpg

:rolleyes:

:blink: :blink: :blink: :blink: :slina: :slina: :slina: :slina:

A myślałem, że się nie doczekam :shocked:

Opublikowano
:evil:
Opublikowano

Ale bym ją wziął na tej masce.... :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Kimi opanuj sie :D

ja w srodku :P

Opublikowano

Kimi opanuj sie :D

ja w srodku :P

W R8 jest ciasnawo :cool1:

Na masce masz większe pole manewru :naughty:

Opublikowano

0 silikonu.... 100% natura :thumbup: a wiadomo... wszystko co naturalne jest zdrowsze.... :naughty::good:

Opublikowano
  • Autor

jest dobra bardzo :D

Opublikowano

Ale bym ją wziął na tej masce.... :kox: :kox: :kox:

Kimi, ależ Ty jesteś wyposzczony :gwizdanie:

chyba Ci lalę kupimy na urodzinki :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ale bym ją wziął na tej masce.... :kox: :kox: :kox:

Kimi, ależ Ty jesteś wyposzczony :gwizdanie:

chyba Ci lalę kupimy na urodzinki :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ale bym ją wziął na tej masce.... :kox: :kox: :kox:

Kimi, ależ Ty jesteś wyposzczony :gwizdanie:

chyba Ci lalę kupimy na urodzinki :kox:

:polew: jaką lalę? pannę trzeba mu załatwić :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.