Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ale bym ją wziął na tej masce.... :kox: :kox: :kox:

Kimi, ależ Ty jesteś wyposzczony :gwizdanie:

chyba Ci lalę kupimy na urodzinki :kox:

:polew: jaką lalę? pannę trzeba mu załatwić :gwizdanie:

toc to przykladny maz i tata :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale bym ją wziął na tej masce.... :kox: :kox: :kox:

Kimi, ależ Ty jesteś wyposzczony :gwizdanie:

chyba Ci lalę kupimy na urodzinki :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a Ty sie nie śmiej, bo jak tak Was czytam to będę musiała po dwupak skoczyć :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 12:44_________________________________________________

Ale bym ją wziął na tej masce.... :kox: :kox: :kox:

Kimi, ależ Ty jesteś wyposzczony :gwizdanie:

chyba Ci lalę kupimy na urodzinki :kox:

:polew: jaką lalę? pannę trzeba mu załatwić :gwizdanie:

panna droga i na godziny ... a on chyba ma sporo do spuszczenia :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

Ale bym ją wziął na tej masce.... :kox: :kox: :kox:

Kimi, ależ Ty jesteś wyposzczony :gwizdanie:

chyba Ci lalę kupimy na urodzinki :kox:

:polew: jaką lalę? pannę trzeba mu załatwić :gwizdanie:

toc to przykladny maz i tata :D

To On ma kobietkę i takie ciśnienie na baby ? :shocked:

Opublikowano
  • Autor

Ale bym ją wziął na tej masce.... :kox: :kox: :kox:

Kimi, ależ Ty jesteś wyposzczony :gwizdanie:

chyba Ci lalę kupimy na urodzinki :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a Ty sie nie śmiej, bo jak tak Was czytam to będę musiała po dwupak skoczyć :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 12:44_________________________________________________

Ale bym ją wziął na tej masce.... :kox: :kox: :kox:

Kimi, ależ Ty jesteś wyposzczony :gwizdanie:

chyba Ci lalę kupimy na urodzinki :kox:

:polew: jaką lalę? pannę trzeba mu załatwić :gwizdanie:

panna droga i na godziny ... a on chyba ma sporo do spuszczenia :gwizdanie: :tongue4:

:embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

:evil: :evil: :evil: alez Ty wygadana Sloneczko :D

Opublikowano

Ale bym ją wziął na tej masce.... :kox: :kox: :kox:

Kimi, ależ Ty jesteś wyposzczony :gwizdanie:

chyba Ci lalę kupimy na urodzinki :kox:

:polew: jaką lalę? pannę trzeba mu załatwić :gwizdanie:

toc to przykladny maz i tata :D

To On ma kobietkę i takie ciśnienie na baby ? :shocked:

Jaki on, jaki on :angry:

:polew:

Ano mam Szanowną Małżonkę, ale wiecie - przy jednej dziurze to i kot zdechnie :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ale bym ją wziął na tej masce.... :kox: :kox: :kox:

Kimi, ależ Ty jesteś wyposzczony :gwizdanie:

chyba Ci lalę kupimy na urodzinki :kox:

:polew: jaką lalę? pannę trzeba mu załatwić :gwizdanie:

toc to przykladny maz i tata :D

To On ma kobietkę i takie ciśnienie na baby ? :shocked:

wulkan niespożytkowanej energii :decayed:

Opublikowano

ehh Kimi, usiadz na dloni z 10 minut i na obcego jedz :polew: :polew:

Opublikowano

Ale bym ją wziął na tej masce.... :kox: :kox: :kox:

Kimi, ależ Ty jesteś wyposzczony :gwizdanie:

chyba Ci lalę kupimy na urodzinki :kox:

:polew: jaką lalę? pannę trzeba mu załatwić :gwizdanie:

toc to przykladny maz i tata :D

To On ma kobietkę i takie ciśnienie na baby ? :shocked:

Jaki on, jaki on :angry:

:polew:

Ano mam Szanowną Małżonkę, ale wiecie - przy jednej dziurze to i kot zdechnie :naughty: :naughty: :naughty:

LOL..... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: dlatego kobieta ma dwie..... :polew: :polew: :polew: nie wiedziałeś ? ? ?

Opublikowano

ehh Kimi, usiadz na dloni z 10 minut i na obcego jedz :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 12:52_________________________________________________Panton, nawet TRZY :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ehh Kimi, usiadz na dloni z 10 minut i na obcego jedz :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 12:52_________________________________________________Panton, nawet TRZY :polew: :polew: :polew:

:polew::polew::polew::good:

Opublikowano

no proszę, jak się nam kolega Ponton rozkręcił :gwizdanie: :hahaha:

Opublikowano
  • Autor

heheheh no na bogato widze :D chlopakowie jada :D

Opublikowano

a taki był 'nieśmiały' :wink4:

Opublikowano

a taki był 'nieśmiały' :wink4:

Wiesz, jeśli wpadłeś między wrony.... itede :tongue4:

Opublikowano

i znowu :rant: ku#@!%$# je#"¤%/ kasa psu w dupe

Opublikowano

a taki był 'nieśmiały' :wink4:

chyba mi przeszło.... :evil:

Opublikowano

a taki był 'nieśmiały' :wink4:

Wiesz, jeśli wpadłeś między wrony.... itede :tongue4:

zepsuliście chłopaka :gwizdanie: ... i jak niewiele było trzeba :kox:

Opublikowano
  • Autor

i znowu :rant: ku#@!%$# je#"¤%/ kasa psu w dupe

co tam sie urodzilo ??

Opublikowano

jakiđ h*j d upe j bany pryeciol mi kapcia

Opublikowano

i znowu :rant: ku#@!%$# je#"¤%/ kasa psu w dupe

Uuuu... :([br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 13:11_________________________________________________

jakiđ h*j d upe j bany pryeciol mi kapcia

Oponę?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.