Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nie no jaka gruba :D jest soczysta :D mega :) [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 10:44_________________________________________________Panton musze sie cofnac kilka strone sekunde :P[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 10:45_________________________________________________

Dzień do :bry: Uć!

:bry: Kato :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobry :hi:

sylwek juz obstawiony - strykow- jade autem :) ale nie to ze na trzezwo ;) nie nie :) wroce pozno po prostu :)

He he he Seba jak byś zaniemógł to ja będę w Głownie :naughty: chyba że ja padnę :drunk:

ja dokladnie bratoszewice czy cos takiego ;)

ja Głowno ul.Ostrołęcka jak by coś :wink4:
Opublikowano
  • Autor

a to blisko jest ja nawet nie wiem nie znam tamtych rejonow :)[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 10:48_________________________________________________Panton nie moge znalezc tego linku no

Opublikowano

a to blisko jest ja nawet nie wiem nie znam tamtych rejonow :)[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 10:48_________________________________________________Panton nie moge znalezc tego linku no

1504 zakładka.... :gwizdanie:

Opublikowano

a to blisko jest ja nawet nie wiem nie znam tamtych rejonow :)[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 10:48_________________________________________________Panton nie moge znalezc tego linku no

1504 zakładka.... :gwizdanie:

8 września 1504 roku – ukończenie i odsłonięcie rzeźby "Dawid" Michała Anioła.

:naughty:

Opublikowano
:blink:
Opublikowano

:blink:

Spoko, nie jestem taki mądry :cool1:

Wikipedia :naughty:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 10:58_________________________________________________

Seba, to co Ty tam właściwie rezasz? :mysli: :mysli: :mysli:

I czy będzie tam Anetka? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Opublikowano

:blink:

co się dziwisz? mecenasi sztuki tak mają :polew:

Opublikowano

sam tylek sie tylko zmiesci :polew:

Opublikowano

sam tylek sie tylko zmiesci :polew:

Zamilcz :disgust:

:tongue4:

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 11:01_________________________________________________

:blink:

co się dziwisz? mecenasi sztuki tak mają :polew:

:good: :good: :good: :good:

Opublikowano

Zamilcz :disgust:

ok ;(

Ejjj, no nie płacz, ja nie chciałem Cię urazić... ;( ;( ;( ;(

Opublikowano

nie wiedzialem ze nie mozna miec uregulowanego stosunku co do kobiet :tongue4: bo baleronu to ja nawet nie jadam

Opublikowano

nie wiedzialem ze nie mozna miec uregulowanego stosunku co do kobiet :tongue4: bo baleronu to ja nawet nie jadam

:angry:

:foch:

Opublikowano

foch :mysli: ja sie na to nie pisze :polew:

Opublikowano

Seba ja mam odpowiednią laskę szczupłą i leżącą :decayed:

szczup_a_laska_1.jpg

Opublikowano

Seba ja mam odpowiednią laskę szczupłą i leżącą :decayed:

szczup_a_laska_1.jpg

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Chriss, błagam, wywal to zdjęcie :confused4:

Opublikowano
:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:
Opublikowano

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Co, Bartek, baleronik nie smakuje, chude mięsko też nie? :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Kimi..... kuro wyscigowa..... chuba bedziesz FOCHA na spotkaniu robil :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.