Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jak zawsze :D

Podstawa to higiena :naughty: :naughty: :naughty:

A nie, potem laska się krztusi, bo był kłaczek :kox: :kox: :kox:

hehehe no no :D tak ma byc :D pozatym wygodniej moze mniej cieplo ale co tam :D

czapke nosze :P:polew: :polew: :decayed::naughty:

250_620a6fd416dd154c8c26b34bd8072b8e.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a jak zawsze :D

Podstawa to higiena :naughty: :naughty: :naughty:

A nie, potem laska się krztusi, bo był kłaczek :kox: :kox: :kox:

hehehe no no :D tak ma byc :D pozatym wygodniej moze mniej cieplo ale co tam :D

czapke nosze :P:polew: :polew: :decayed::naughty:

250_620a6fd416dd154c8c26b34bd8072b8e.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

KImi prosze cie :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

No jakie fajne czapeczki :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 16:04_________________________________________________Kacha i Ania zobaczyły baner i się zastanawiają, czy w dobry wątek weszły :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

no laseczka ladna tylko za duzy troche ten baner :D

Opublikowano

no laseczka ladna tylko za duzy troche ten baner :D

No nie dogodzisz, nie dogodzisz :no:

Opublikowano
  • Autor

nie jest za duzy :) jest dobry i koniec :P

Opublikowano

nie jest za duzy :) jest dobry i koniec :P

Ta jest :good:

Bo to jest baner na miarę naszych możliwości. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a jak ma byc wielki bo wielkie perspektywy przed nami na 2011 rok :D

Opublikowano

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Baner mnie powalił

Zajebiaszczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Witam jeszcze w starym roczku :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ciesze sie ze Ci sie podoba Aniu :):naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

jestem pełna podziwu dla twórcy tego projektu :good:

Opublikowano
  • Autor

hehe nie no bez przesady dzielo sztui to to nie jest :P:)

Opublikowano

mi się podoba :kox:

tylko do galerii zdjęć dołożyłbyś jeszcze zdjęcia ze spota w Zgierzu :evil:

Opublikowano

ii twoje nogi :gwizdanie:

Opublikowano

ii twoje nogi :gwizdanie:

No no :naughty: :naughty: :naughty:

Ja pierdzieeeeeelę, jak te prawie 900 stron trzasnęło, jak z bicza :naughty: :naughty: :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22268.msg1823834#msg1823834

Ehh, wzruszyłem się... ;(

Seba, pamiętasz tamtą rozmowę ? O statywie i robieniu zdjęć z bagażnika ? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

no mi tez sie podoba jednak ta szmatka bedzie nas witala ja bym byl za trojka :tongue4: ale jak przeglosowany to przeglosowany :gwizdanie:

Opublikowano

no mi tez sie podoba jednak ta szmatka bedzie nas witala ja bym byl za trojka :tongue4: ale jak przeglosowany to przeglosowany :gwizdanie:

No ja też chciałem 3, ale mnie chriss z Pantonem przegłosowali :decayed:

Ale i tak baner jest :good:

Opublikowano

baner jest w pytke Zbysia :decayed: :oklaski:

Opublikowano

ii twoje nogi :gwizdanie:

co moje nogi????!!!!!!!!!!

coś komuś nie pasi :bicz2:

Opublikowano

ii twoje nogi :gwizdanie:

co moje nogi????!!!!!!!!!!

coś komuś nie pasi :bicz2:

no dzisiaj sylwester to musisz oglic swoje nogi :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.