Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to macie :tongue4:

madzia.jpg

Oszszszsz w puuuuupkę jeeeżaa.... :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Także tego..... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

za to jest jeszcze paragraf :kox:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na przykład Kasia na "ZAPRASZAMY", a Madzia na "W KAŻDĄ NIEDZIELĘ O 18" ??

Albo na odwrót? :kox: :kox: :kox: :kox:

[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 19:51_________________________________________________

no to macie :tongue4:

madzia.jpg

Oszszszsz w puuuuupkę jeeeżaa.... :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Także tego..... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

za to jest jeszcze paragraf :kox:

Za leżenie na stole bilardowym? :cool1:

Od kiedy? :rolleyes:

Opublikowano

ja sie już pożegnam :papa: bo na dzisiaj mam dosyć :zemdlal: idę dogorywać w łóżeczku :lazy:

Opublikowano

chyba łykne jakieś lekarstwo :drunk:

Opublikowano

ja sie już pożegnam :papa: bo na dzisiaj mam dosyć :zemdlal: idę dogorywać w łóżeczku :lazy:

:papa:

Do jutra

chyba łykne jakieś lekarstwo :drunk:

Ja łykam już drugie :D

PYK

Opublikowano

no to chlup

Opublikowano

no to chlup

:sick3:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 20:13_________________________________________________nie daje rady :polew:
Opublikowano

ale bym się piwa napił... chyba jestem bardziej zmęczony, przez to, że nie piłem, niż Wy od kaca...

Opublikowano

Tom dziabniesz i ci przejdzie :tongue4:

Opublikowano

no to chlup

:sick3:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 20:13_________________________________________________nie daje rady :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

ale bym się piwa napił... chyba jestem bardziej zmęczony, przez to, że nie piłem, niż Wy od kaca...

Iiii tam, ja nie mam kaca. Dlatego teraz na miękko wciągam sobie browarki :D

Opublikowano

ale mam banie na kabarety :gwizdanie:

Opublikowano

Huuuuuurrrrrraaaaaa, znaleźliśmy jeszcze jedną flaszkę :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool:

w zamrażalce była :>

no dobra, macie jeszcze jedno, ale ostatnie :cool1:

kasis.jpg

Opublikowano
  • Autor

lo kurde grubo tam sie dzieje widze :D :D :D:decayed::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Nie pijcie już więcej.... te schody są bardzo twarde ;)

Opublikowano
  • Autor

heheheh na bogato nie ma co :D

Opublikowano

Qrde, może Wam prezes płaci od każdego posta?? Hugo, podaj stawkę, to zacznę zbierać na "prawdziwe" b7 :polew:

Opublikowano

Qrde, może Wam prezes płaci od każdego posta?? Hugo, podaj stawkę, to zacznę zbierać na "prawdziwe" b7 :polew:

Za późno, nie ma już wolnych etatów :D

Opublikowano

normalny, przeciętny telewizor odświeża obraz sto razy na sekundę...co ile mam odświeżać forum w dziale "łódzkie", żeby być na czasie? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.