Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

hyh no filmik w sumie ok troche materialu bez szalu :) muzyczka i zdjecia :)

Ale liczy się pomysł.

No i ta czarna mamusia :naughty:

No ja bym nagrał jakiś filmik hehe

macie tutaj link do promo mojej ekipy to audi to moje przed zmianami wszelkimi :D

:good: :good: :good:

Przydałoby się takie ujęcie nakręcić, jak u Ciebie, jak jedziemy kilkoma pasami równocześnie, a kamera w środkowym aucie i robi na przykład 360 stopni po wszystkich :D

Seba, wracając jeszcze na moment do tego filmiku z Kuj-Pom, zwróć uwagę na te czarnulki w momentach: 2:57 , 3:03 i 3:14 :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

zwrocilem zwrocilem :P dobre sa mamuchy :D

Tak myślałem :D

Ale nie chciałem, by cokolwiek Ci umknęło :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimi będziesz jutro ?

No jak nie jak tak :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dobrze bo ostatnio miałem poznac klubowicza z Teo no i się rozchorowałem :P

:polew: :polew: :polew: :polew:

No wiem, wiem.

Teraz nadrobisz zaległości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno :D troche gardło jeszcze boli ale tylko jakaś zamieć by mnie powstrzymała od przyjazdu na spota :D tym bardziej że pogoda i temperatura nam sprzyja :D

Tak trzymać

:good: :good: :good:

A jak przywieziesz ze dwie fajne koleżanki, to będziesz gość :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko Ci odpowiedzieć jesteśmy ekipą kumpli z osiedla i kumpli naszych kumpli a co robmy hm... większość tych normalnych stoi i patrzy jak Ci mniej normalni palą opony gdzie się da i ścigają się na dellu...

Volvo które jest na filmiku miało wymienianą 6 razy skrzynie biegów hehe

Mnie się znudziły rozmowy z ludźmi którzy myślą że są najszybsi w mieście i to ich jedyny cel w życiu, dlatego się zjawiłem tutaj ponieważ wierzę iż tutaj poznam ludzi którzy nie dosyćże znają się na autach to są poprostu spoko ludźmi, że może są organizowane jakieś wspólne wyjazdy z ekipą bo tutaj to hm... powiedzmy tak plany były piękne ale jak to często bywa zabrakło zarządzania w teamie i tak poprostu się spotykamy bo jesteśmy kumplami ale nic konkretnego nie robimy :P

Kimi

No wiesz tak odrazu hehe :) ja to muszę swoją kobietę najpierw odwieźć do domu przed spotem a nie przwozić jakieś inne hehe :D:D:D

Ej jakie mamuchy? że na filmiku ? nie kapuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trzymać

:good: :good: :good:

A jak przywieziesz ze dwie fajne koleżanki, to będziesz gość :naughty: :naughty: :naughty:

:polew::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i nie mamy takich wypasionych aut :) ale montaz filmu ujecia i ogolnie calosc do takiego celu chcialbym dojsc :D

wogole wszystkie filmy z tej serii sa kosmiczne sa dla mnie wzorami i bede za nimi biegl :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarnule? aż musze jeszcze raz obejrzeć :P

Na filmiku z Kuj-Pom, który jest na profilu A4 Klubu na fejsie są takie dwie czarne fajne zdrowe mamuśki :D Tak od 2:58 mniej więcej, na fotach :kox:

Nie no, Kamil, ja żartowałem z tymi koleżankami :cool1:

To znaczy, jak przywieziesz, to okej, okej, jak najbardziej. :good: :good: Ale generalnie żartowałem.

Mnie się znudziły rozmowy z ludźmi którzy myślą że są najszybsi w mieście i to ich jedyny cel w życiu, dlatego się zjawiłem tutaj ponieważ wierzę iż tutaj poznam ludzi którzy nie dosyćże znają się na autach to są poprostu spoko ludźmi, że może są organizowane jakieś wspólne wyjazdy z ekipą bo tutaj to hm... powiedzmy tak plany były piękne ale jak to często bywa zabrakło zarządzania w teamie i tak poprostu się spotykamy bo jesteśmy kumplami ale nic konkretnego nie robimy tongue

No wiesz, nie będę oceniał ludzi, których nie znam.

No cóz, poznasz nas, sam ocenisz, czy Ci pasujemy, czy nie :D

Wiesz, jak jest - w sumie, każdy ma swoje życie, obowiązki, część z nas ma rodziny. Często ciężko jest pogodzić wszystko. Ale robimy co możemy :D

moze i nie mamy takich wypasionych aut

Nie bój żaby, daj mi ze dwa lata, nie poznasz Adrianny :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no filmik bardzo fajny ujęcie pierwsza klasa i wcale nie takie trudne do zrobienia

ale to wiecie trzeba poprostu wziąść kilka filmików i poskładać a na to trzeba dużo czasu i kogoś kto się zna na takich rzeczach

P.S. ciągle rozkminiam jakie czarnule Wy na filmiku widzieliście:P

aha no to teraz już wszystko rozumiem :P

No i o to chodzi żeby spoty były przyjemnością a nie jedynym sensem życia

(tutaj jak kilku ludzi co nie mają co robić zaczeło się mądrzyć to za nieprzyjeżdżanie na spoty chcieli zrywać naklejki z samochodów <lol>)

dobra żegnam Was na dzisiaj już zajrze jeszcze jutro rano, ale generalnie to do spotu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...