Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hyh no filmik w sumie ok troche materialu bez szalu :) muzyczka i zdjecia :)

Ale liczy się pomysł.

No i ta czarna mamusia :naughty:

No ja bym nagrał jakiś filmik hehe

macie tutaj link do promo mojej ekipy to audi to moje przed zmianami wszelkimi :D

:good: :good: :good:

Przydałoby się takie ujęcie nakręcić, jak u Ciebie, jak jedziemy kilkoma pasami równocześnie, a kamera w środkowym aucie i robi na przykład 360 stopni po wszystkich :D

Seba, wracając jeszcze na moment do tego filmiku z Kuj-Pom, zwróć uwagę na te czarnulki w momentach: 2:57 , 3:03 i 3:14 :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

zwrocilem zwrocilem :P dobre sa mamuchy :D

Opublikowano

zwrocilem zwrocilem :P dobre sa mamuchy :D

Tak myślałem :D

Ale nie chciałem, by cokolwiek Ci umknęło :naughty:

Opublikowano

ide dogorywac :papa: do juterka

Opublikowano

ide dogorywac :papa: do juterka

:papa:

Będziesz na spocie?

Opublikowano

ide dogorywac :papa: do juterka

:papa:

Opublikowano

Kimi będziesz jutro ?

No jak nie jak tak :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

no to dobrze bo ostatnio miałem poznac klubowicza z Teo no i się rozchorowałem :P

:polew: :polew: :polew: :polew:

No wiem, wiem.

Teraz nadrobisz zaległości :D

Opublikowano
  • Autor

NLT to No Limits Team

:D

czyli ze co robicie ??

Opublikowano

Napewno :D troche gardło jeszcze boli ale tylko jakaś zamieć by mnie powstrzymała od przyjazdu na spota :D tym bardziej że pogoda i temperatura nam sprzyja :D

Opublikowano

Napewno :D troche gardło jeszcze boli ale tylko jakaś zamieć by mnie powstrzymała od przyjazdu na spota :D tym bardziej że pogoda i temperatura nam sprzyja :D

Tak trzymać

:good: :good: :good:

A jak przywieziesz ze dwie fajne koleżanki, to będziesz gość :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ciężko Ci odpowiedzieć jesteśmy ekipą kumpli z osiedla i kumpli naszych kumpli a co robmy hm... większość tych normalnych stoi i patrzy jak Ci mniej normalni palą opony gdzie się da i ścigają się na dellu...

Volvo które jest na filmiku miało wymienianą 6 razy skrzynie biegów hehe

Mnie się znudziły rozmowy z ludźmi którzy myślą że są najszybsi w mieście i to ich jedyny cel w życiu, dlatego się zjawiłem tutaj ponieważ wierzę iż tutaj poznam ludzi którzy nie dosyćże znają się na autach to są poprostu spoko ludźmi, że może są organizowane jakieś wspólne wyjazdy z ekipą bo tutaj to hm... powiedzmy tak plany były piękne ale jak to często bywa zabrakło zarządzania w teamie i tak poprostu się spotykamy bo jesteśmy kumplami ale nic konkretnego nie robimy :P

Kimi

No wiesz tak odrazu hehe :) ja to muszę swoją kobietę najpierw odwieźć do domu przed spotem a nie przwozić jakieś inne hehe :D:D:D

Ej jakie mamuchy? że na filmiku ? nie kapuje :D

Opublikowano
  • Autor

no i wyczerpujaca odpowiedz ktora mi wystarczy :)

no mamuchy na filmie czarnule :D

Opublikowano

Tak trzymać

:good: :good: :good:

A jak przywieziesz ze dwie fajne koleżanki, to będziesz gość :naughty: :naughty: :naughty:

:polew::good:

Opublikowano
  • Autor

moze i nie mamy takich wypasionych aut :) ale montaz filmu ujecia i ogolnie calosc do takiego celu chcialbym dojsc :D

wogole wszystkie filmy z tej serii sa kosmiczne sa dla mnie wzorami i bede za nimi biegl :D
Opublikowano

czarnule? aż musze jeszcze raz obejrzeć :P

Na filmiku z Kuj-Pom, który jest na profilu A4 Klubu na fejsie są takie dwie czarne fajne zdrowe mamuśki :D Tak od 2:58 mniej więcej, na fotach :kox:

Nie no, Kamil, ja żartowałem z tymi koleżankami :cool1:

To znaczy, jak przywieziesz, to okej, okej, jak najbardziej. :good: :good: Ale generalnie żartowałem.

Mnie się znudziły rozmowy z ludźmi którzy myślą że są najszybsi w mieście i to ich jedyny cel w życiu, dlatego się zjawiłem tutaj ponieważ wierzę iż tutaj poznam ludzi którzy nie dosyćże znają się na autach to są poprostu spoko ludźmi, że może są organizowane jakieś wspólne wyjazdy z ekipą bo tutaj to hm... powiedzmy tak plany były piękne ale jak to często bywa zabrakło zarządzania w teamie i tak poprostu się spotykamy bo jesteśmy kumplami ale nic konkretnego nie robimy tongue

No wiesz, nie będę oceniał ludzi, których nie znam.

No cóz, poznasz nas, sam ocenisz, czy Ci pasujemy, czy nie :D

Wiesz, jak jest - w sumie, każdy ma swoje życie, obowiązki, część z nas ma rodziny. Często ciężko jest pogodzić wszystko. Ale robimy co możemy :D

moze i nie mamy takich wypasionych aut

Nie bój żaby, daj mi ze dwa lata, nie poznasz Adrianny :cool1:

Opublikowano

no filmik bardzo fajny ujęcie pierwsza klasa i wcale nie takie trudne do zrobienia

ale to wiecie trzeba poprostu wziąść kilka filmików i poskładać a na to trzeba dużo czasu i kogoś kto się zna na takich rzeczach

P.S. ciągle rozkminiam jakie czarnule Wy na filmiku widzieliście:P

aha no to teraz już wszystko rozumiem :P

No i o to chodzi żeby spoty były przyjemnością a nie jedynym sensem życia

(tutaj jak kilku ludzi co nie mają co robić zaczeło się mądrzyć to za nieprzyjeżdżanie na spoty chcieli zrywać naklejki z samochodów <lol>)

dobra żegnam Was na dzisiaj już zajrze jeszcze jutro rano, ale generalnie to do spotu :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.