Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

do was moge zajechac w srode :tongue4:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 15:24_________________________________________________bede w okolicy :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wiaty na wózki wymiatają :D:D:D

nawet jak już nie ma tej która wtedy uchroniła nas przed tą ulewą :D:D:D

Opublikowano

wiaty na wózki wymiatają :D:D:D

nawet jak już nie ma tej która wtedy uchroniła nas przed tą ulewą :D:D:D

:no: zabrali ja gdzies w piz*u[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 15:36_________________________________________________jaworwdz a ty zaladasz dzisiaj do nas o 18 :chytry::mysli:
Opublikowano

hahaah imie ma odpowiednie :polew:

Opublikowano

hahaah imie ma odpowiednie :polew:

kolejny Bartek do kolekcji :naughty:
Opublikowano

no i Kasia, Asia, Ania, Ewa :polew: reszty nie pamietam[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 15:44_________________________________________________aaa i Śniezynka czasem

Opublikowano

i czlowiek wielkiego formatu czyli ...... :kox:

Opublikowano
  • Autor

no i Kasia, Asia, Ania, Ewa :polew: reszty nie pamietam[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 15:44_________________________________________________aaa i Śniezynka czasem

Basia to co ? :)

i czlowiek wielkiego formatu czyli ...... :kox:

czyli ja :P

Opublikowano

mowie o tych co bywaja na spotach, bo wirtual to wiesz...

Opublikowano

no i Kasia, Asia, Ania, Ewa :polew: reszty nie pamietam[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 15:44_________________________________________________aaa i Śniezynka czasem

Basia to co ? :)

i czlowiek wielkiego formatu czyli ...... :kox:

czyli ja :P

no mialem byc ja ale m oze byc ze my :decayed::tongue4:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 15:54_________________________________________________Daimos moze ty wpadniesz na spota :decayed:
Opublikowano

jestem zolnierzem generała Kimiego to jest moja misjas pod jego nie obecnosc :wink4::polew:

Opublikowano
  • Autor

mowie o tych co bywaja na spotach, bo wirtual to wiesz...

Basia byla na spocie przeca :) czyli mozna powiedziec ze bywa i mowila ze bedzie teraz w styczniu tez chyba ;)[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 15:56_________________________________________________

jestem zolnierzem generała Kimiego to jest moja misjas pod jego nie obecnosc :wink4::polew:

hyhyhy pieknie :D Kimi bedzie z Ciebie dumny :D

Opublikowano

mowie o tych co bywaja na spotach, bo wirtual to wiesz...

Basia byla na spocie przeca :) czyli mozna powiedziec ze bywa i mowila ze bedzie teraz w styczniu tez chyba ;)[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 15:56_________________________________________________

jestem zolnierzem generała Kimiego to jest moja misjas pod jego nie obecnosc :wink4::polew:

hyhyhy pieknie :D Kimi bedzie z Ciebie dumny :D

pewnie wydrukuje mi dyplom :cool1:
Opublikowano

No ale Kimi pisał że też będzie więc może da Ci odrazu ten dyplom :D

Czyli tak Bartki Sebastian Tomek Dziewczyny i Ja <lol>

Opublikowano
  • Autor

heheh :D

dziewczyn to chyba dzisiaj nie bedzie zadnych chociaz nie wiem :)

Opublikowano

bartus a ty dzisiaj zajezdzasz ????[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 16:12_________________________________________________no mojej nie bedzie :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.