Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oby, bo nie wiadomo, jak im się podobało :>

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oby, bo nie wiadomo, jak im się podobało :>

No no, dlatego piszę :D

Opublikowano

Kimi nie podrywales ich wiec przyjda :polew:

Opublikowano

spoko.... na mnie możecie liczyć... :tongue4:

Opublikowano

Kimi nie podrywales ich wiec przyjda :polew:

Ja nie podrywam chłopaków :cool1:

Opublikowano

dlugo miejsca szukalem :polew:

a na mnie moje czekało :tongue4:
Opublikowano

Oglądam filmiki, dialogi wyjechane :polew: :polew: :polew: :polew:

DeeJay - Ty dlaczego ja mam trzymać te kamerę? A dlaczego ja mam trzymać?

Kłysiu - Bo jesteś dobry w tym, co robisz :good:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 21:02_________________________________________________Seba (chyba do DeeJay'a) - Będzie widać, że się śmiejesz, bo Ci się ręka trzęsie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

mowie o tych co bywaja na spotach, bo wirtual to wiesz...

Basia byla na spocie przeca :) czyli mozna powiedziec ze bywa i mowila ze bedzie teraz w styczniu tez chyba ;)

:good:

no no, będę za tydzień :wink4:

Opublikowano

Wścibska Basia będzie za tydzień? :shocked:

Opublikowano

Wścibska Basia będzie za tydzień? :shocked:

yhy :tongue4:

...i nie wścibska, tylko ciekawa świata :decayed:

Opublikowano

mowie o tych co bywaja na spotach, bo wirtual to wiesz...

Basia byla na spocie przeca :) czyli mozna powiedziec ze bywa i mowila ze bedzie teraz w styczniu tez chyba ;)

:good:

no no, będę za tydzień :wink4:

zapraszamy :tongue4:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 21:11_________________________________________________Kimi sprawdziłeś czy osłony silnika jeszcze posiadasz :polew:
Opublikowano

Posiadam posiadam, coś Wam się Pany przewidziało :cool1:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 21:13_________________________________________________

Siema Adzia :papa:

O, to wezmę kamerę za tydzień też, to uwiecznimy wizytę Koleżanki z Kato :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Posiadam posiadam, coś Wam się Pany przewidziało :cool1:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 21:13_________________________________________________

Siema Adzia :papa:

O, to wezmę kamerę za tydzień też, to uwiecznimy wizytę Koleżanki z Kato :naughty: :naughty: :naughty:

i Jej pasażera na gapę... :tongue4:

Opublikowano

Posiadam posiadam, coś Wam się Pany przewidziało :cool1:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 21:13_________________________________________________

Siema Adzia :papa:

O, to wezmę kamerę za tydzień też, to uwiecznimy wizytę Koleżanki z Kato :naughty: :naughty: :naughty:

i Jej pasażera na gapę... :tongue4:

yyyyy.... obawiam się że to ja będę pasazerem na gapę :embarrassed:

Opublikowano

z flaszką wpadasz

Opublikowano

z flaszką wpadasz

taaaa, kubusia :wink4:

Opublikowano

tomek881025, myślałem, że pociągniesz za mną na ten prawy pas obok tego autobusu jak skręcalismy z Włókniarzy, tam było pusto i mogłem dać w palnik już na Limanowskiego :D

A Ty gdzieś tam z tyłu zostałeś :naughty:

Opublikowano

Kimi bo mnie jakis ford i tico zatrzymalo jak pierdoly jechaly ale widzialem jak n bp zjezdzales:) [br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 21:28_________________________________________________a juz nie chcialem tak na beszczela sie wciskac bo jest dosc po obijany:)

Opublikowano

Kimi bo mnie jakis ford i tico zatrzymalo jak pierdoly jechaly ale widzialem jak n bp zjezdzales:) [br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 21:28_________________________________________________a juz nie chcialem tak na beszczela sie wciskac bo jest dosc po obijany:)

:D

Nie no, pewnie, po co kolejny wgniotek :D

A na BP zjeżdżałem po browca, którego właśnie pykam :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Mam piwo i nie zawaham się go otworzyć :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.