Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

niektórzy wierzą, że spoty są po to, by rozmawiać o samochodach... :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobra dawać filma z dzisiaj

Opublikowano
  • Autor

heheh no to juz wiem :D no Ty niesmialy jestes jak sto s#@$# :D:decayed::naughty::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

heheh no to juz wiem :D no Ty niesmialy jestes jak sto s#@$# :D:decayed::naughty::polew: :polew: :polew: :polew:

:rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

a co z Twoim autem wogole sie stalo czemu bez ?

Opublikowano

zaczynasz zadawać trudne pytania :tongue4:

Opublikowano

a co z Twoim autem wogole sie stalo czemu bez ?

A w czwartek jak wracałem do domu wywaliło mi żółtą ikonkę silnika (check engine) i przez to auto stoi w garażu (bałem się jeździć). W poniedziałek się za to biorę. (domyślam się, że wywaliło to od brudnej przepustnicy dlatego będę chciał przeczyścić i ponowna adaptacja.... no i :vaglogi: by zobaczyć co tam sypie w logach)... skasowanie tego błędu... :mysli:

Opublikowano
  • Autor

mhm no ta cos wpominales fakt :) hehehehe

no czasem mozna Bartku o autach nie ?? ze sa do d*py heheh anie to o dupeczkach bedzie :)

Opublikowano

Dobra cyborgi ja się zawijam :papa:

Seba jak będziesz miał chwile to przejrzyj te fotki z andrzejek :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Dobra cyborgi ja się zawijam :papa:

Seba jak będziesz miał chwile to przejrzyj te fotki z andrzejek :wink4:

zajme sie tym jutro jakos dzis juz nie dam rady plytke mam takze ogarne jak ogarne napsize napewno :D

Opublikowano

fakt...czasem może być o autach;D z Żółtą kontrolką nie bał bym się jeździć :)

Opublikowano
  • Autor

nom zolta to informacyjna :)

Opublikowano

fakt...czasem może być o autach;D z Żółtą kontrolką nie bał bym się jeździć :)

W tej materii jestem lamer więc wolałem nie ryzykować... :mysli: Na początku tygodnia temat ogarnę bo bez auta to jest masakra...

Opublikowano
  • Autor

hyh dobra ja dzisiaj sie zlame i zawijam bo obrywam walkiem w glowe ;)

takze lece i jakos kolo 6ej sie odezwe :P [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 00:13_________________________________________________pozdro :)

Opublikowano

fakt...czasem może być o autach;D z Żółtą kontrolką nie bał bym się jeździć :)

potwierdzam spokojnie możesz jeździć

Kurcze coraz bardziej mi się podoba ta laska w naszym banerze :wink4:

Dobra teraz to już spadam :papa:

Opublikowano

Trzymajta się chłopy. :wink4:

ps: dobrze wiedzieć z tą ikonką... dzięki

Opublikowano

czy dobrze to bym nie powiedział, ale na sam początek sprawdzić co to wogóle za błąd i czego chce

Opublikowano

czy dobrze to bym nie powiedział, ale na sam początek sprawdzić co to wogóle za błąd i czego chce

Dokładnie tak zrobię... dlatego odstawiłem sprzęt bo nie wiedziałem co go boli i wolałem nie ryzykować.

Damy radę :good:

Opublikowano

dobra ja skończe drina i lece lulu :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.