Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no czyli daje rade :) mowie Ci jakies fajniutkie masazyski moga byc mulatki :D:P:rolleyes::embarrassed::naughty:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 08:56_________________________________________________Pyton nie wstydz sie :P:D:naughty::decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie do końca pracuje się dla kasy..... kasa to efekt uboczny pracy.... pracuje się dla developerki... dlatego własna firma jest doskonałym rozwiązaniem jak chcesz robić to co lubisz a nie to co jakiś managerek chce dla którego prąd to siła wyższa. Wiesz, że coś mógłbyś poprawić, udoskonalić więc idziesz do bolka nad tobą (np. dyrektor techniczny) i mówisz, że jest do poprawienia to i to...bo robiłeś logi przez 2 miesiące i ewidentnie się pier***i a on Ci odpowiada "Łukasz w miarę działa więc lepiej nie ruszać...bo jak się zj**ie to 60% bankomatów w Polsce przestanie działać..." więc się wkurwiasz :wallbash: i na tym się kończy Twoja praca... a później zlecają Ci jakieś gówno do wykonania, które wiesz, że nie będzie działać.... więc starasz się tłumaczyć debilkom w garniturkach, że to nie będzie działać..... Upierają się więc robisz swoje... nie działa (normalka) i kto dostaje najbardziej po tyłeczku? :rolleyes: Wina adminów, programistów, testerów itp itd.... Przychodzisz do pracy o 9:12 (12 minut spóźnienia) i już jakieś teksty "nie można się spóźniać..." a to, że całą noc rozmawiałeś z kolesiami z USA, którzy o 9:12 śpią to nikt nie pomyśli... bo i po co. Najlepiej na 9, kartę odbić a później kawka.... ciasteczka.... pierdoły... :D I taka pseudo praca nawet jak Ci płacą 10 netto po 2 latach tak Cię odmóżdży, że jak Tobie podziękują to będziesz mógł co najwyżej dawać d*py na Zachodniej. :polew:

Ehhh....generalnie temat rzeka. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Nie do końca pracuje się dla kasy..... kasa to efekt uboczny pracy.... pracuje się dla developerki... dlatego własna firma jest doskonałym rozwiązaniem jak chcesz robić to co lubisz a nie to co jakiś managerek chce dla którego prąd to siła wyższa. Wiesz, że coś mógłbyś poprawić, udoskonalić więc idziesz do bolka nad tobą (np. dyrektor techniczny) i mówisz, że jest do poprawienia to i to...bo robiłeś logi przez 2 miesiące i ewidentnie się pier***i a on Ci odpowiada "Łukasz w miarę działa więc lepiej nie ruszać...bo jak się zj**ie to 60% bankomatów w Polsce przestanie działać..." więc się wkurwiasz :wallbash: i na tym się kończy Twoja praca... a później zlecają Ci jakieś gówno do wykonania, które wiesz, że nie będzie działać.... więc starasz się tłumaczyć debilkom w garniturkach, że to nie będzie działać..... Upierają się więc robisz swoje... nie działa (normalka) i kto dostaje najbardziej po tyłeczku? :rolleyes: Wina adminów, programistów, testerów itp itd.... Przychodzisz do pracy o 9:12 (12 minut spóźnienia) i już jakieś teksty "nie można się spóźniać..." a to, że całą noc rozmawiałeś z kolesiami z USA, którzy o 9:12 śpią to nikt nie pomyśli... bo i po co. Najlepiej na 9, kartę odbić a później kawka.... ciasteczka.... pierdoły... :D I taka pseudo praca nawet jak Ci płacą 10 netto po 2 latach tak Cię odmurzdzy, że jak Tobie podziękują to będziesz mógł co najwyżej dawać d*py na Zachodniej. :polew:

Ehhh....generalnie temat rzeka. :wink4:

:decayed: :decayed: :decayed:

ale poplynales nie ma co :D no ale taka prawda :D [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 09:00_________________________________________________dlatego robie dla siebie :)

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed:

ale poplynales nie ma co :D no ale taka prawda :D [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 09:00_________________________________________________dlatego robie dla siebie :)

:good:

Opublikowano

nie ogarnalem tego ale chyba dlatego ze nie wyspany jestem

Opublikowano
  • Autor

:decayed: :decayed: :decayed:

ale poplynales nie ma co :D no ale taka prawda :D [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 09:00_________________________________________________dlatego robie dla siebie :)

:good:

chociaz wiesz to ma swoje plusy jak i swoje minusy :)

pracuje sie na okraglo bo dla siebie bo kasa bedzie :)

huh ja pracuje 7 dniw tygodniu srednio po minimum 14 godzin :)

caly czas przy kompie na starosc wyjdzie bokiem :)

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed:

ale poplynales nie ma co :D no ale taka prawda :D [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 09:00_________________________________________________dlatego robie dla siebie :)

:good:

chociaz wiesz to ma swoje plusy jak i swoje minusy :)

pracuje sie na okraglo bo dla siebie bo kasa bedzie :)

huh ja pracuje 7 dniw tygodniu srednio po minimum 14 godzin :)

caly czas przy kompie na starosc wyjdzie bokiem :)

Zgadza się.... coś za coś... ale jedno jest pewne... nie zostaniesz debilem jak większość tych baranów z korporacyjnego półświatka. :>

Opublikowano
  • Autor

korpoludki :D

Opublikowano
:kawa:
Opublikowano
  • Autor

:kawa:

czeko ?? :)

Opublikowano

:kawa:

czeko ?? :)

hembatka :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:) smacznego :) jak sie mowi jak ktos cos pije ?? bo smacznego to do jedzenia a do picia ???

picnego ?? :)

Opublikowano

:) smacznego :) jak sie mowi jak ktos cos pije ?? bo smacznego to do jedzenia a do picia ???

picnego ?? :)

:dontknow:

Opublikowano
  • Autor

hehhehe :) emotki sa rozbrajajace :):dziura:

Opublikowano

hehhehe :) emotki sa rozbrajajace :):dziura:

no raczej :guma:

Opublikowano
  • Autor

jak tam dzisiaj >?? w pracy czy w domciu ?? :):kox:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 09:50_________________________________________________kurde ziewanie mi sie wlacza :(

Opublikowano

Aloha ewryciało, witamy w Poranku z Valentiną

20584-titonan.jpg

To żeby już się nie wdawać w szczegóły, odnośnie tych stron co nastukaliście od wczoraj:

tak, własna firma jest fajna; tak, też mam wolny piątek; tak, też uważam, że "zarzundzajuncy" w korpo g... wiedzą, ale myślą, że wiedzą wszystko :D

To tak tytułem podsumowania.

a ja chcę mieć kiedyś własny warsztat :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor
:D
Opublikowano

teraz to już nie wiadomo z czego Seba zaciesza :decayed:

Opublikowano
  • Autor

heheh zacieszam ogolnie :P a co ?? ;) ze Kimi sie pojawil :D:decayed::tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.