Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w piatkowym :)

:notworthy:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z tego co widzę, to nie warto zadzierać z forum... Jak kogoś z nas dresy napadną, to zaraz się zjeżdża banda lodz A4 i wpie**l murowany :good::naughty:

Opublikowano

Kimi musisz tez wrzucac takie foty ;p

typowa-zakonnica1.jpg

Opublikowano

Kimi musisz tez wrzucac takie foty ;p

typowa-zakonnica1.jpg

:polew:
Opublikowano
  • Autor

Kimi musisz tez wrzucac takie foty ;p

typowa-zakonnica1.jpg

:rolleyes::slina: :slina: :blink: :blink: :shocked: :shocked: :shocked:

:polew: :polew:

Bart co racja to racja :) hthth :kox:

Opublikowano

Kimi musisz tez wrzucac takie foty ;p

typowa-zakonnica1.jpg

Co to ku... jest? :blink: :blink: :blink:

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Tak to się robi: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

anetta_keys_is_lookig_for_your_key_004.jpg

Opublikowano

Co to ku... jest? :blink: :blink: :blink:

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

sluchaj mamy rozne osoby na forum :decayed:

Opublikowano

No to dla tych, co nie gustują w zakonnicach:

anetta_keys_is_lookig_for_your_key_002.jpg[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 23:14_________________________________________________anetta_keys_is_lookig_for_your_key_015.jpg

Opublikowano

dobra ale nie dostepne :polew:

Opublikowano

tak jak Ci pisalem, jadac kosciuszki spadl konar na auto moich rodzicow, uznali to jako przypadek losowy. rodzice nie chcieli isc do sadu bo po co... ja bym walczyl.

co do twojej sprawy mamy mozliwosci, zobaczymy co sie da zrobic jak nie to tomek ma prawnika :P:P:P wykozystamy go

Z konarem podobnie jak z kamieniem, który wylatując z pod kuł samochodu rozwala Ci szybę niewiele jest do ugrania...to tak na marginesie. Zdarzenia losowe były, są i będą.... i za to nie można kogoś pociągnąć do odpowiedzialności (logiczne) ale znakiem na drodze i niby losowością w mojej ocenie jest pole do popisu.... jakby znak był wmurowany a nie tylko wkopany to by go żadni wandale nie ruszyli (co najwyżej skrzywili ale nie wyrwali). A jak był tylko wkopany w piasek to nie był należycie utwierdzony/umiejscowiony więc możliwość wyrwania go i wywalenia na ulicę już spoczywa na zarządcy...

Podsumowując to jak wspomniałeś "d*py nie wystawiaj by Cię wydymali" bo jak już być wydymanym to przez fajną laskę a nie zarządcę, który jest ubezpieczony. :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

tak jak Ci pisalem, jadac kosciuszki spadl konar na auto moich rodzicow, uznali to jako przypadek losowy. rodzice nie chcieli isc do sadu bo po co... ja bym walczyl.

co do twojej sprawy mamy mozliwosci, zobaczymy co sie da zrobic jak nie to tomek ma prawnika :P:P:P wykozystamy go

Z konarem podobnie jak z kamieniem, który wylatując z pod kuł samochodu rozwala Ci szybę niewiele jest do ugrania...to tak na marginesie. Zdarzenia losowe były, są i będą.... i za to nie można kogoś pociągnąć do odpowiedzialności (logiczne) ale znakiem na drodze i niby losowością w mojej ocenie jest pole do popisu.... jakby znak był wmurowany a nie tylko wkopany to by go żadni wandale nie ruszyli (co najwyżej skrzywili ale nie wyrwali). A jak był tylko wkopany w piasek to nie był należycie utwierdzony/umiejscowiony więc możliwość wyrwania go i wywalenia na ulicę już spoczywa na zarządcy...

Podsumowując to jak wspomniałeś "d*py nie wystawiaj by Cię wydymali" bo jak już być wydymanym to przez fajną laskę a nie zarządcę, który jest ubezpieczony. :gwizdanie:

byle nie przez laske z kutosem :D:polew: :polew: :polew: :polew: :polew::decayed::naughty:

Opublikowano

Muszę zagłębić się w przepisy regulujące umiejscowienie znaków, etcetera. Może naprawdę być tak, jak mówi Panton;)

Rozporządzenie Ministrów Infrastruktury oraz Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 31 lipca 2002 r. w sprawie znaków i sygnałów drogowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 170, poz. 1393, z późn. zm.)

(Dz. U. z 2002 r. Nr 170, poz. 1393, z późn. zm.) ==>http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20021701393

Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 3 lipca 2003 r. w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczania na drogach. (Dz. U. z 2003 r. Nr 220, poz. 2181, z późn. zm.) ==> http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20032202181

Od tego zacznij... :wink4:

Opublikowano

Bóg Ci zapłać, dobry Pantonie;D

Opublikowano
  • Autor

Dobry Pontonie albo Panteonie :D [br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 23:32_________________________________________________ :notworthy: :notworthy: :notworthy: taka pomocna dlon jestes :)

Opublikowano
:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.