Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:buziak: :buziak: :buziak::pociesz::naughty: dziekuje :) Madziu :)
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pieniądze - to nie wszystko

Samochód - na złomowisko

Kobieta - do wymiany

Zdrowie - o nie dbamy

Więc życzę Ci mój kolego

Od nowa tego wszystkiego

Również tego co Ci się marzyło

I oby się spełniło ! ;)

[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 12:15_________________________________________________

tak na marginesie Pan Misiek ma 19-go imieniny, więc 29 chyba będzie trochę urozmaicony :wink4:

Opublikowano

No to czuję, że będzie się lała woda ognista strumieniami :D

[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 12:37_________________________________________________Dzisiaj pęka 1600 stron, rozumiem? :cool1:

Opublikowano

bedzie ciezko.... kazdy wekend stycznia na imprezie.... bedzie :sick3:

Opublikowano

bedzie ciezko.... kazdy wekend stycznia na imprezie.... bedzie :sick3:

Jak wolisz, możesz każdą niedzielę spędzić w kościele :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ja pitole 29 nas zabije chyba :D:decayed::naughty:

Opublikowano

ja pitole 29 nas zabije chyba :D:decayed::naughty:

Albo wzmocni :D

[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 12:47_________________________________________________

Dobra, przerwa.

Seba, jakieś dupeczki może?[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 13:00_________________________________________________

1293649992_by_4as_500.jpg

:nabijasie:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 13:12_________________________________________________

Też dobre :D

1294086629_by_fasola11_500.jpg

[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 13:13_________________________________________________

Dobra, zjadłem.

To sobie pogadaliśmy :kwasny:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

kurde mam dzis urwanie macicy :( wszystko przed wyjazdem :/

Opublikowano

kurde mam dzis urwanie macicy :( wszystko przed wyjazdem :/

normalka... wtedy każdy ze wszystkim ma sraczkę i nie może poczekać... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

zygac mi sie chce juz :( nie wiem jak ja ta trase machne dzisiaj bez spania :(

Opublikowano

zygac mi sie chce juz :( nie wiem jak ja ta trase machne dzisiaj bez spania :(

zawsze możesz walnąć kimę 2-3h.... to sporo daje... a później :kawa: i do przodu :>

Opublikowano
  • Autor

no tak tak tylko kiedy jak nie mam kiedy i jak :/

Opublikowano

Weź mnie Seba na kierowcę :> Prywatny szofer zamieszka w luksusowym hotelu Avant, od czasu o czasu opali motor, żeby mu ciepło było, doniesiesz frytki i herbatę i jakoś to będzie :decayed:

Opublikowano

Weź mnie Seba na kierowcę :> Prywatny szofer zamieszka w luksusowym hotelu Avant, od czasu o czasu opali motor, żeby mu ciepło było, doniesiesz frytki i herbatę i jakoś to będzie :decayed:

http://elka.fm/content/view/43972/94/

jak widać na wandali nie można wszystkiego zwalić i powoływać się na "zdarzenie losowe". :cool1:

Opublikowano

Wiesz co? Chyba zacytuję w odwołaniu fragment tego artykułu. Poproszę też o udowodnienie, że znak został uszkodzony przez wandala, skoro takiego argumentu używa ZDiT. Niedługo może mi ktoś powie, że dziura w drodze również jest aktem wandalizmu, a wandalem jest...zima :polew:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew:

hehe dobre :D

Opublikowano
Poproszę też o udowodnienie, że znak został uszkodzony przez wandala, skoro takiego argumentu używa ZDiT.

Ty, to jest dobre. Sami się wystawili.

Bo skoro wiedzą, że uszkodził wandal (a niby skąd), to WIEDZĄ też, że BYŁ uszkodzony.

A skoro WIEDZIELI - to ich wina, że nie zareagowali.

[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 15:17_________________________________________________

Rozgadani dzisiaj jesteście jak przekupki :cool1:

Opublikowano

Wiesz co? Chyba zacytuję w odwołaniu fragment tego artykułu. Poproszę też o udowodnienie, że znak został uszkodzony przez wandala, skoro takiego argumentu używa ZDiT. Niedługo może mi ktoś powie, że dziura w drodze również jest aktem wandalizmu, a wandalem jest...zima :polew:

To nie o to zupełnie chodzi. Bardzo dobre stanowisko zajęli (z ich interesu oczywiście) więc nie warto tracić czasu na polemikę z nimi czy używanie podobnej argumentacji. :)

Opublikowano

z pomocą forum napiszę ładne odwołanie;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.