Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jakie laczki miałem w zeszłym sezonie.

Cholera, przeczytałem "laleczki" :D

Ehhh....

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: sprawdziłem - moje zeszło roczne "laleczki" to 205/55/16. :good::polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 18:05_________________________________________________tylko tak się teraz zastanawiam czy nie zapodać na wiosenkę 17" :mysli: oponki + felgi :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1: :cool1:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 18:06_________________________________________________w sumie na felunie od Mikołaja dostałem :naughty: :naughty: :mysli: :mysli:
Opublikowano

No to hojny ten Mikołaj był :rolleyes:

Opublikowano

ale stalowe :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale stalowe :polew: :polew: :polew:

i to dojazdówki :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale mam lenia... jak tu po tylu dniach wolnych do pracy wracac

Opublikowano

widzą mi się te dwa modele :decayed:

1388123553_1.jpg

ewentualnie

1391946390_2.jpg

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 18:29_________________________________________________ostatecznie

oe_audi_rs5_hs_3_x.jpg

Opublikowano

Te drugie, Mario - te drugie :good:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 18:34_________________________________________________No...wreszcie wklejasz takie, jak mi się podobają;D Z tych propozycji powyżej, brałbym trzecie;)

Opublikowano

heheeh tylko że propozycja 3 to :kox: cenowy :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Mario, drugie :D

Ja do Ady będę polował na Avusy od S4:

1323313408[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 18:53_________________________________________________

admin20 na Skierniewickich poluje na Ciebie bartek1605 w sprawie Twojego pytania o ten serwis :D

Opublikowano

:hi:

mam takie pytanko odnośnie tego warsztatu (

www.sztupecki.pl)

mam problemy z moim a4 i szukam dobrego warsztatu na naprawę. jesteście z tamtych rejonów i może ktoś kiedyś coś w tym warsztacie robił?

chodzi mi o to żeby wymienić uszczelke pod miską bo mi olej spier... i mnie już to dobija :wallbash:

poza tym to jeszcze czasami mi obroty falują :kwasny:

Nie znam. A musi być konkretnie ten warsztat? I co potrzebujesz zrobić?

Siema Mario :papa:

Opublikowano

no ja też chyba te drugi :wink4: Kimi gdzieś widziałem w na prawdę dobrej cenie te w które ty celujesz :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 18:59_________________________________________________admin20 - kolega chriss z łódzkiego chyba tam u niego coś robił - podejrzewam, że chriss zajrzy tu dziś jak zawsze :naughty: ewentualnie puść mu PW :wink4: :wink4:

Opublikowano

Albo wbij na spota do nas w niedzielę :D

Opublikowano

Kimi coś dla ciebie :wink4: :wink4: :naughty: :naughty:

34768_sexy_dziewczyna_ponczochy.jpg

Opublikowano

Kimi coś dla ciebie :wink4: :wink4: :naughty: :naughty:

34768_sexy_dziewczyna_ponczochy.jpg

:D

Iza siedzi obok :gwizdanie:

Ale :good: :good: :good: :good:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 19:19_________________________________________________

Pomagam żonie w nauce, a Ty mi tu d*py wklejasz :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to powiedz Izie, albo już nic nie mów :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to powiedz Izie, albo już nic nie mów :polew: :polew: :polew: :polew:

:D

Może lepiej już będę milczał :D

Valentina na tapecie i tak już wystarczająco mnie pogrąża :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ty, tu ustalmy jakieś hasło np. Kubica - to wtedy będzie wiadomo, że kobitki siedzą obok :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 19:22_________________________________________________to wtedy wiadomo, że nie wklejamy pupek :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 19:25_________________________________________________ Średnica 17", Szerokość 7,5", Rozstaw szpilek 5x112, Osadzenie (ET) 40 - jaki rozmiar opony będzie najlepszy do mojej "myszy" :mysli:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 19:29_________________________________________________coś mrocznego

Bez_tytu_u.jpg

Opublikowano

B4rt4s miało być Passat :mysli: :mysli: :polew: :polew: ???????????????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.