Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobrze musza byc informacje na aucie dla zlodziei :polew:

Przecież i tak będzie widać, jakie są założone opony :D

Poza tym, mam śruby zabezpieczające :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A "złodzieje" klucze do każdego rodzaju śruby :decayed:

Opublikowano

A "złodzieje" klucze do każdego rodzaju śruby :decayed:

Ale Wy się czepiacie :cool1:

Wiadomo, że jak ktoś będzie chciał, to ukradnie. Ale jakby człowiek wiedział, że sie przerwóci, to by się połozył.

Idąc Waszym tokiem rozumowania, powinienem zakupić jakieś chińskie Bdziąg-Ciąg-Pengi czy inne wynalazki za 100 PLN na Allegro :D

Tylko jakby Ada wyglądała z naklejkami "Bdziąg-Ciąg-Peng" :blink: :blink: :blink:

Opublikowano

Dzień do :bry: rezacze, spamerzy i świntuchy :tongue4:

Opublikowano

Chriss, dzięki za linki :good: :good: :good:

Zobaczę, jaki to będzie koszt, jak coś, to sam pojadę sprayem :D

Dzień do :bry: rezacze, spamerzy i świntuchy :tongue4:

Hmmmm, mam dziwne wrażenie, że to było centralnie do mnie :cool1:

:D

Siemanko, Basiu :papa:

Opublikowano

no bez przesady ... nie przypisuj sobie wszystkich zasług :decayed:

Opublikowano

no bez przesady ... nie przypisuj sobie wszystkich zasług :decayed:

:D

Skromny jestem, nie? :kox: :kox: :kox:

Nie no, wiem, żartowałem :D

Opublikowano

Jeszcze się nie spotkałem by ktoś odkręcił koło zabezpieczone porządnymi śrubami (nie jakaś taniocha lub coś słabego gdzie można nabić klucz na śrubę). Ale może mało widziałem.... :gwizdanie:

Opublikowano

Jeszcze się nie spotkałem by ktoś odkręcił koło zabezpieczone porządnymi śrubami (nie jakaś taniocha lub coś słabego gdzie można nabić klucz na śrubę). Ale może mało widziałem.... :gwizdanie:

Jak pracowałem u znajomego w warsztacie, kiedyś mieliśmy Volvo S80, które prosto z wulkanizacji przyjechało do nas na wymianę tarcz i klocków z przodu. Panowie w wulkanizacji dokręcili gościowi koła pneumatem ustawionym chyba na maksa. Między innymi miał też śruby z zabezpieczeniem. doj**ali te koła tak, że obrabiały się łby śrub, a za cholerę nie chciały pójść.

Dwa dni nie moglismy tych kół odkręcić. Skończyło się na tym, że odkręciliśmy koła "od wewnątrz", razem z piastami, tarczami, no, wszystkim i znajomy zawiózł do zakłądu kowalskiego i dopiero tam, po wielogodzinnej szarpaninie, panom udało się odkręcić.

Koleś od S80 był nieźle wkurzony, potem się tam z tą wukanizacją sądził, bo oczywiście felgi były pouszkadzane od prób odkręcenia, stracił tydzień czasu i mnóstwo kasy. Jeden jedyny raz w życiu widziałem coś takiego.

Opublikowano

No i felgi polakieruję na czarny macik :mysli: :mysli: :mysli:

Znacie jakiś punkt w Łodzi, który wykonuje takie usługi? Lakierowanie felg aluminiowych?

Te felgi to tylko proszkowo jest sens potraktować.... na pewno w Łodzi nie będzie z tym problemu.... pytanie tylko ile sobie zażyczą za taką usługę. :cool1:

Opublikowano

No i felgi polakieruję na czarny macik :mysli: :mysli: :mysli:

Znacie jakiś punkt w Łodzi, który wykonuje takie usługi? Lakierowanie felg aluminiowych?

Te felgi to tylko proszkowo jest sens potraktować.... na pewno w Łodzi nie będzie z tym problemu.... pytanie tylko ile sobie zażyczą za taką usługę. :cool1:

Tak, to może być kluczowa kwestia.

No nic, zobaczymy.

[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 13:01_________________________________________________Ale marzą mi się czarne matowe felgi :rolleyes:

Opublikowano

Dużo autko pójdzie w dół na tych sprężynach? I co z zimą..... w Łodzi tak średni odśnieżają.... :mysli:

Opublikowano

Dużo autko pójdzie w dół na tych sprężynach? I co z zimą..... w Łodzi tak średni odśnieżają.... :mysli:

O 40 mm z przodu i styłu.

Ale moja Ada stoi wysoko, wygląda jak koza i muszę ją opuścić :D

Opublikowano

No i felgi polakieruję na czarny macik :mysli: :mysli: :mysli:

Znacie jakiś punkt w Łodzi, który wykonuje takie usługi? Lakierowanie felg aluminiowych?

Te felgi to tylko proszkowo jest sens potraktować.... na pewno w Łodzi nie będzie z tym problemu.... pytanie tylko ile sobie zażyczą za taką usługę. :cool1:

Tylko proszkowo się takie rzeczy maluje :cool1:

Dużo autko pójdzie w dół na tych sprężynach? I co z zimą..... w Łodzi tak średni odśnieżają.... :mysli:

Płozy się zamontuje :polew: na zimę
Opublikowano

No to proszkowo to będzie pewnie sporo floty :confused4:

Wysłałem maile do tych firm, co mi chriss podałeś linki, zobaczymy, co odpowiedzą.

Podsumowując moje wszystkie plany - chcę, by finalnie Ada występowała tylko w dwóch kolorach: swoim naturalnym perłowym szmaragdzie i czerni :D

Plus srebrne dodatki - znaczki zostają srebrne i naklejki będą srebrne. :kox: :kox: :kox:

Taka "biżuteria" dla mojej ślicznotki :D

Opublikowano

Kimiaszku ale na pw nie napisalem ze to proszkowo :P

Opublikowano

Te felgi to tylko proszkowo jest sens potraktować.... na pewno w Łodzi nie będzie z tym problemu.... pytanie tylko ile sobie zażyczą za taką usługę. :cool1:

Tylko proszkowo się takie rzeczy maluje :cool1:

hmmm.... ostatnio widziałem Fiata 126p, który miał pomalowane srebrzanką w sprayu...nie miał nawet zabezpieczonych opon więc przy malowaniu co nieco wyjechało... więc jak widać nie tylko proszkowo to malują. :D

Dużo autko pójdzie w dół na tych sprężynach? I co z zimą..... w Łodzi tak średni odśnieżają.... :mysli:

Płozy się zamontuje :polew: na zimę

:D

Opublikowano

Te felgi to tylko proszkowo jest sens potraktować.... na pewno w Łodzi nie będzie z tym problemu.... pytanie tylko ile sobie zażyczą za taką usługę. :cool1:

Tylko proszkowo się takie rzeczy maluje :cool1:

hmmm.... ostatnio widziałem Fiata 126p, który miał pomalowane srebrzanką w sprayu...nie miał nawet zabezpieczonych opon więc przy malowaniu co nieco wyjechało... więc jak widać nie tylko proszkowo to malują. :D

to był pewnie taki agrotuning ekonomiczny :polew:
Opublikowano

Zmiana tematu: Programuje ktoś z Was w C/C++, albo czymś podobnym? Mam do oprogramowania metodę Hooke'a-Jeeves'a, algorytm już mam ściągnięty, wygląda na to, że poprawny. Dałby ktoś radę napisać mi to w C? (chodzi o podstawowe pętle, niekoniecznie cały program). Rozumiem algorytm jako tako, ale jak przychodzi co do czego, to średnio umiem to przerzucić na język C...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.