Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jaki kod błędu

a skad mam wiedziec:P wyswietlila sie ikonka od poduszki i informacja blad poduszki, ale zeby nie bylo nie w moim aucie:P

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jej brakiem :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie no ikonka dzisiaj sie wyswietlila jak grzebaliscimy przy bezpiecznikach bo jeden sie spalil i zarowki dwie byly wymienione

Opublikowano

podlacz vag i skasuj blad i po problemie

Opublikowano

po pierwsze nie mam kabelka i programu po drugie nie moje auto ale mnie ciekawilo to:)

Opublikowano

Zdejmij klemę z akumulatora na kwadrans na przykład - powinno się już nie palić.

BTW - byłem ze znajomymi na "Weekendzie"...Krzysiu, nie wiem, co Ty w tym filmie widziałeś fajnego, ale my wyszliśmy w połowie, bo film lipny :angry:

Opublikowano

może któraś złączka od poduszki się poluzowała przerwało na chwile obwód i wywaliło błąd trza skasować :mysli:

Opublikowano

albo wypieliście bezpiecznik :gwizdanie:

Opublikowano

BTW - byłem ze znajomymi na "Weekendzie"...Krzysiu, nie wiem, co Ty w tym filmie widziałeś fajnego, ale my wyszliśmy w połowie, bo film lipny :angry:

Mnie się podobał :tongue4: ja wychodziłem z "Ja wam pokaże" "Tylko mnie kochaj" itp. :polew:
Opublikowano

a tam dziwne filmy oglądacie :P obejrzyjcie sobie Rejs :D

Opublikowano

BTW - byłem ze znajomymi na "Weekendzie"...Krzysiu, nie wiem, co Ty w tym filmie widziałeś fajnego, ale my wyszliśmy w połowie, bo film lipny :angry:

Mnie się podobał :tongue4: ja wychodziłem z "Ja wam pokaże" "Tylko mnie kochaj" itp. :polew:

De gustibus non disputandum est;)

Opublikowano

De gustibus non disputandum est;)

zgadzam sie :good:
Opublikowano

nie no ikonka dzisiaj sie wyswietlila jak grzebaliscimy przy bezpiecznikach bo jeden sie spalil i zarowki dwie byly wymienione

to ja bym posprawdzał tam gdzie grzebałeś.... a dopiero jak jest OK kasował błąd a nie tak na pałę kasować i czekać bo a nuż się nie pojawi.... poduszka się sama z siebie nie zapaliła.. :wink4:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 00:11_________________________________________________

a tam dziwne filmy oglądacie :P obejrzyjcie sobie Rejs :D

mimo tej ironii to Rejs za***isty film... :gwizdanie:

Opublikowano

Rejs jest dobry, dlatego zaproponowałem jako pozycja obowiązkowa :tongue4:

Opublikowano

dobra wróciłem z piłki.

co do spota - jak zwykle miło.

panton mi tak nagadał że moja nie wygląda bo brudna że może na myjnie podjadę... wstyd... ;( :embarrassed::przebiegly::decayed:

Opublikowano

dobra wróciłem z piłki.

co do spota - jak zwykle miło.

panton mi tak nagadał że moja nie wygląda bo brudna że może na myjnie podjadę... wstyd... ;( :embarrassed::przebiegly::decayed:

oj tam oj tam :D

ale ten tylny dyfuzor miodzio :good:

Opublikowano

Rejs jest dobry, dlatego zaproponowałem jako pozycja obowiązkowa :tongue4:

słusznie... :good: prawda jest tak, że zdecydowana większość filmów to wielki syf opakowany w marketing i efekty specjalne... a już obecnie polskie filmy to dno :cool1:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 00:26_________________________________________________

dobra wróciłem z piłki.

co do spota - jak zwykle miło.

panton mi tak nagadał że moja nie wygląda bo brudna że może na myjnie podjadę... wstyd... ;( :embarrassed::przebiegly::decayed:

spoko... spoko... zrobi się cieplej... będzie sucho to jak walniesz myjkę.... wtedy kolorek pokaże swoją prawdziwą, piękną czerwień.... naprawdę B7 w tym czerwonym kolorze jest piękna... prawie tak piękna jak srebrna.. :rolleyes::wink4:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 00:29_________________________________________________rem1k jak się stykniemy za tydzień to przekodujemy te nasze szyby... co by się zamykały z szyberdachem :cool1:

Opublikowano

ale ten tylny dyfuzor miodzio :good:

tak. ten zderzak również mnie "uwiódł" :decayed:

rem1k jak się stykniemy za tydzień to przekodujemy te nasze szyby... co by się zamykały z szyberdachem :cool1:

git! :good:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:bry:

ale mi sie nie chce :( [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 06:34_________________________________________________zwariuje dzisiaj siedzac 8 godzin w biurze :D masakra no nic lece na ten @#$@# pociag ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.