Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Zdejmij klemę z akumulatora na kwadrans na przykład - powinno się już nie palić.

BTW - byłem ze znajomymi na "Weekendzie"...Krzysiu, nie wiem, co Ty w tym filmie widziałeś fajnego, ale my wyszliśmy w połowie, bo film lipny :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może któraś złączka od poduszki się poluzowała przerwało na chwile obwód i wywaliło błąd trza skasować :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW - byłem ze znajomymi na "Weekendzie"...Krzysiu, nie wiem, co Ty w tym filmie widziałeś fajnego, ale my wyszliśmy w połowie, bo film lipny :angry:

Mnie się podobał :tongue4: ja wychodziłem z "Ja wam pokaże" "Tylko mnie kochaj" itp. :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW - byłem ze znajomymi na "Weekendzie"...Krzysiu, nie wiem, co Ty w tym filmie widziałeś fajnego, ale my wyszliśmy w połowie, bo film lipny :angry:

Mnie się podobał :tongue4: ja wychodziłem z "Ja wam pokaże" "Tylko mnie kochaj" itp. :polew:

De gustibus non disputandum est;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ikonka dzisiaj sie wyswietlila jak grzebaliscimy przy bezpiecznikach bo jeden sie spalil i zarowki dwie byly wymienione

to ja bym posprawdzał tam gdzie grzebałeś.... a dopiero jak jest OK kasował błąd a nie tak na pałę kasować i czekać bo a nuż się nie pojawi.... poduszka się sama z siebie nie zapaliła.. :wink4:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 00:11_________________________________________________

a tam dziwne filmy oglądacie :P obejrzyjcie sobie Rejs :D

mimo tej ironii to Rejs za***isty film... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra wróciłem z piłki.

co do spota - jak zwykle miło.

panton mi tak nagadał że moja nie wygląda bo brudna że może na myjnie podjadę... wstyd... ;( :embarrassed::przebiegly::decayed:

oj tam oj tam :D

ale ten tylny dyfuzor miodzio :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejs jest dobry, dlatego zaproponowałem jako pozycja obowiązkowa :tongue4:

słusznie... :good: prawda jest tak, że zdecydowana większość filmów to wielki syf opakowany w marketing i efekty specjalne... a już obecnie polskie filmy to dno :cool1:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 00:26_________________________________________________

dobra wróciłem z piłki.

co do spota - jak zwykle miło.

panton mi tak nagadał że moja nie wygląda bo brudna że może na myjnie podjadę... wstyd... ;( :embarrassed::przebiegly::decayed:

spoko... spoko... zrobi się cieplej... będzie sucho to jak walniesz myjkę.... wtedy kolorek pokaże swoją prawdziwą, piękną czerwień.... naprawdę B7 w tym czerwonym kolorze jest piękna... prawie tak piękna jak srebrna.. :rolleyes::wink4:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 00:29_________________________________________________rem1k jak się stykniemy za tydzień to przekodujemy te nasze szyby... co by się zamykały z szyberdachem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

ale mi sie nie chce :( [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 06:34_________________________________________________zwariuje dzisiaj siedzac 8 godzin w biurze :D masakra no nic lece na ten @#$@# pociag ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...